www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se miriti sa ex momkom/devojkom ????
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalno glupo, jer ako je netko meni bivsi , bivsi je zato sto ja tako zelim da bude. A ja sam obicno odmah nakon prekida vec sa drugim partnerom.
Pa mislim da je moj bivsi decko uvjeren da sam ja bila luda za njim nakon prekida, jer sam mu slala (skupa sa svojm sadasnjim mm) poruke u kojem sam pisala da cu biti cak na jednu noc sa njim ako zeli.... Very Happy
Naravno, taj jado se toliko uzivio da je pomislio da je bas "faca" Cool ...
Zivot ide dalje, zasto dirati proslost?
Confused



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
DejanCG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Avg 2007
Poruke: 23
Mesto: Niksic - Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
... jer sam mu slala (skupa sa svojm sadasnjim mm) poruke u kojem sam pisala da cu biti cak na jednu noc sa njim ako zeli.... Very Happy
Naravno, taj jado se toliko uzivio da je pomislio da je bas "faca" Cool
Confused

Ali si ti za to faca sad, jel? Razz

_________________
Nije lako biti fin.
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bivsi drugovi i bivse devojke,ne hvala..da su vredeli ne bi bili bivsi Cool
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Totalno glupo, jer ako je netko meni bivsi , bivsi je zato sto ja tako zelim da bude. A ja sam obicno odmah nakon prekida vec sa drugim partnerom.
Pa mislim da je moj bivsi decko uvjeren da sam ja bila luda za njim nakon prekida, jer sam mu slala (skupa sa svojm sadasnjim mm) poruke u kojem sam pisala da cu biti cak na jednu noc sa njim ako zeli.... Very Happy
Naravno, taj jado se toliko uzivio da je pomislio da je bas "faca" Cool ...
Zivot ide dalje, zasto dirati proslost?
Confused


no, no... zasto mi se javlja da ces da zazalis sto si ovo napisala Question
mozda neko vazan u tvom zivotu ovo procita.... a to nije dobro...
sa dobrim partnerima se valja miriti... a sa "facama"... neka se sami "facaju"...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi od situacije a i zbog razloga zbog kojeg je doslo do razlaza

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada Twisted Evil

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je bivsi znaci da nam nije islo, da nam je islo i da smo se voleli ne bi mi bio bivsi... Dakle moj odgovor je NE

_________________

~ Banetova Žena ~
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zafira je napisao/la sledeće:
sve zavisi od situacije a i zbog razloga zbog kojeg je doslo do razlaza


potpisujem, ako su u pitanju dve zrele osobe, koje su spremne da rese ono sto ih je sputavalo, onda zasto ne uzeti i ovu opciju u obzir...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
danche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 19
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko je sisa ako je dosadna
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se nikad ne bih mirila sa bivsim deckom ...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa mislim da je moj bivsi decko uvjeren da sam ja bila luda za njim nakon prekida, jer sam mu slala (skupa sa svojm sadasnjim mm) poruke u kojem sam pisala da cu biti cak na jednu noc sa njim ako zeli....


ne znam cime je tvoj bivsi to zasluzio,ali ovaj postupak mi se ni malo ne svidja. narocito taj deo da si se "uortacila" sa sadasnjim deckom da taj master plan sprovedes u delo? zar ni malo ne postujes to sto ste nekad imali? nema potrebe da ga toliko ponizavas (a i sebe toliko da spustas).
da si to sama o svoj gros sto se kaze u trenutku besa uradila, razumela bih, ovako mi nije bas najjasnije.
ali ok,valjda ti znas sta je najbolje za tebe Mr. Green
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zafira je napisao/la sledeće:
sve zavisi od situacije a i zbog razloga zbog kojeg je doslo do razlaza

slazem se.
obnavljala sam neke veze,i nisam se pokajala.ako je hemija jos uvek tu...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li se miriti sa ex momkom/devojkom ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Strana 21 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon