www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rezac hoce,nece
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Jan Dark
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 9:59 pm    Naslov poruke: Rezac hoce,nece Na vrh strane Na dno strane

Rezac mi pravi probleme. Kada rezem koristeci Nero, sve radi uobicajeno, izbaci CD, ali je taj CD ostao prazan.
Isti rezac na drugom compu radi normalno.
Deinstalirao sam Nero i stavio istu verziju koja je dobro odradila posao na drugom compu i ponovo bez rezultata.


 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Re: Rezac hoce,nece Na vrh strane Na dno strane

Jan Dark je napisao/la sledeće:
Rezac mi pravi probleme. Kada rezem koristeci Nero, sve radi uobicajeno, izbaci CD, ali je taj CD ostao prazan.
Isti rezac na drugom compu radi normalno.
Deinstalirao sam Nero i stavio istu verziju koja je dobro odradila posao na drugom compu i ponovo bez rezultata.


Glupa predpostavka a jel ti mozda ostalo ukljuceno ono SIMULATE a Write iskljuceno?
Poz
losmi200
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao slichan problem.
Ispostavilo se da mi je riknula plocha.
UDMA, da budem precizniji, je otishao dodjavola...
Stavio sam externi UDMA kontroler, i sad mi sve radi lepo...
Nadam se da to NIJE kod tebe... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
dejan_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 11
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

taj problem sa rezanjem se desava kad je windows na izdisaju!!!
barem je to bio problem kod mene kad sam reinstalirao normalno je rezao bez greshke
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha,a da vas pitam ja nesto...narezem disk (dvd(dl)) i kad ga odnesem kuci on meni pokazuje da mu je kapacitet 8.00 TB, free 7.99 TB.slog me strefi(zamalo), odnesem ga kod komsije, kod njega isto...rezali smo jedno 15 giga na njega i cita radi super,znate sta je 15GB ljudi,Na kraju sam hteo da idem do kraja da vidim dokle ce moci da nareze...Probao sam opet kod par prijatelja i svima pokazuje isti kapacitet...Isli smo sa rezanjem do 19.67 Gb i onda je komp(maler) blokirao...cekao sam 2 sata i nista,posto nisam hteo da upropastim disk, ali nista od toga...Disk je PUK'O, a ja sam hteo da idem na prvu banderu.Znam da ovo zvuci kao bajka, ali je istina.Posle sam opet otisao kod lika gde sam kupio taj disk, i objasnio mu sta mi se desilo,pokazao mu disk, a on je rekao da sam ja pao s marsa i da sam lud....

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 5:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko zna sta se tu desilo... koje marke je disk bio?

_________________
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verbatim Dual layer disk, jednostrani...ne mogu da verujem...posle toga sam hteo da bacim komp kroz prozor, zato sto je zaglavio...nije mu prvi put, ali ce mu sledeci biti i poslednji.

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi lici na pravu Zonu sumraka, kako je to moguće?!

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rezao nekoliko Double Layer diskova i svima je max kapacitet bio 8.5 GB i nikada nisam imao problema sa njima.Ova prica o 8 TB, 7.99 TB, 19.67 GB...deluje mi malo cudno/sumnjivo... Confused

_________________
Master
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ste culi a mozda ne da je napravljen takav disk od 8 ili 10 tb ali da nisu smeli da ga izbace u prodaju jel bi unistili trziste sa njim.Zakljucak:mozda je slucajno jedan takav izasao na trziste i bas ga covek kupio sve je moguce.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rezace i CD drajve treba smatrati za potrosnu robu. Ako padne malo vise prasine na socivo odmah pocne da zeza pa ga posle mozes baciti.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
igel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Archimonde je napisao/la sledeće:
Ha,a da vas pitam ja nesto...narezem disk (dvd(dl)) i kad ga odnesem kuci on meni pokazuje da mu je kapacitet 8.00 TB, free 7.99 TB.slog me strefi(zamalo), odnesem ga kod komsije, kod njega isto...rezali smo jedno 15 giga na njega i cita radi super,znate sta je 15GB ljudi,Na kraju sam hteo da idem do kraja da vidim dokle ce moci da nareze...Probao sam opet kod par prijatelja i svima pokazuje isti kapacitet...Isli smo sa rezanjem do 19.67 Gb i onda je komp(maler) blokirao...cekao sam 2 sata i nista,posto nisam hteo da upropastim disk, ali nista od toga...Disk je PUK'O, a ja sam hteo da idem na prvu banderu.Znam da ovo zvuci kao bajka, ali je istina.Posle sam opet otisao kod lika gde sam kupio taj disk, i objasnio mu sta mi se desilo,pokazao mu disk, a on je rekao da sam ja pao s marsa i da sam lud....


magija Smile ponekad polude, mislim diskovi Smile)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Rezac hoce,nece Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon