www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi izlazak???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 2:25 am    Naslov poruke: Prvi izlazak??? Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me sta vi devojke ocekujete na prvom spoju s deckom,o cemu treba voditi racuna,a sta treba izbjegavat????Da malo vidimo vasu mastu...Smile

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve smo mi drugacije ali evo nekih mojih saveta

-nerviralo bi me neko hvaljenje....nemoj mnogo da pricas o sebi, pravi se(ili ne) da te zanima dosta o njoj.
- upijaj kao spuzva sve sto ti kaze - koristice ti kasnije
- pricaj joj (kad stignes) o sebi...ne previse, osim ako ti postavlja pitanja, naravno odgovaraj
- daji joj komplimente, naravno samo istinite.
- plati racun Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:

- plati racun Mr. Green


a moj savet vama.. odglumite barem da zelite vi da platite Wink Razz Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Double Hearts je napisao/la sledeće:
*Mayche* je napisao/la sledeće:

- plati racun Mr. Green


a moj savet vama.. odglumite barem da zelite vi da platite Wink Razz Laughing Laughing


Da, ali ako ti mene pozoves na veceru recimo, a ja nemam para, vrlo lako mogu da te odbijem, zar ne? Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne radi se o parama... onaj koji nema uzajmice samo da prvi izlazci zadovolje devojku,,,
mislim, dok musko ne dobije ono sto je htelo Laughing Laughing
Da ne pricam o lazi koju iskazu obe osobe >> to se tice ostalih (a kolko ja bio iskren tolko ce ona lagati) Laughing Laughing Laughing
Tako da ta prica o tome sta sakriti, sta izbegavati i t.d. svodi se na laz i ispadne izlazak prazna prica o nicemu Laughing Laughing Laughing

i onda se naravno pitam sto nije za hi-fu*k-bye.. cemu prazni razgovori... Laughing Laughing Laughing ali znam i sto... da bi se pokazale da nisu ku*ve Laughing Laughing

zbog toga sam tuzan kad pomislim da nema normalne osobe... zato se prepustam zivotu, nek me vodi Laughing Laughing Laughing Razz Laughing

_________________
Shitisism
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Double Hearts je napisao/la sledeće:
ne radi se o parama... onaj koji nema uzajmice samo da prvi izlazci zadovolje devojku,,,
mislim, dok musko ne dobije ono sto je htelo Laughing Laughing
Da ne pricam o lazi koju iskazu obe osobe >> to se tice ostalih (a kolko ja bio iskren tolko ce ona lagati) Laughing Laughing Laughing
Tako da ta prica o tome sta sakriti, sta izbegavati i t.d. svodi se na laz i ispadne izlazak prazna prica o nicemu Laughing Laughing Laughing

i onda se naravno pitam sto nije za hi-fuck-bye.. cemu prazni razgovori... Laughing Laughing Laughing ali znam i sto... da bi se pokazale da nisu ku*ve Laughing Laughing

zbog toga sam tuzan kad pomislim da nema normalne osobe... zato se prepustam zivotu, nek me vodi Laughing Laughing Laughing Razz Laughing


Slazem se u potpunosti, ali prvi izlazak je prilika da nekog bolje upoznas. Nisam u fazonu da musko mora sve da placa, naprotiv. Ali kao sto rekoh, ako me pozoves, onda treba da platis, a kasnije dok smo u vezi, delimo.
Sto se tice lazi, nisam to rekla da treba. Treba se ponasati normalno. Jer ni musko ni zensko nece krenuti sa nekim ko je totalno idiot...

Izmedju ostalog, sta ces ti u ovoj sobi, ti si musko...ovih dana uglavnom Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green salim se Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oops Embarassed stvarno sta cu ja u zenskoj sobi... Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 25, 2010 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izasla bih na neko otvoreno mesto..basta na pr.mislim da bih samo pricali,o nekim stvarima u zivotu,da vidim kakva je osoba.. Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Prvi izlazak??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon