www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Volite li ponedeljak?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Više od reči ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Volite li ponedeljak? Na vrh strane Na dno strane

Shocked


_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga obozavam Mr. Green
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je to vec drugi radni dan tako da mi to vec nepravi neku razliku. Rolling Eyes
 
zexxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAJVISE al u proslom zivotu
 
simeundjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green hahahahahaha,mislim da ova slika davljenja bukvalno prikazuje moje misljenje o ponedeljku...covjece,treba to prezivjeti... Shocked ovakvo buljave mi oci budu ponedeljkom na poslu...smrt...definitivno treba uvesti skraceno radno vrijeme ili ti casove,recimo,ponedeljkom...
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre mi je tesko bilo da ponedeljkom budem bilo kako normalan Rolling Eyes , ali sad sam se promenio i kao i svaki mi je drugi dan..

_________________


 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ne bas ponedeljkom je mnogo dosadno

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
momcilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 176

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,nikako...
 
Picard
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 1368
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ma ponedjeljak je prvi radni dan u tjednu pa mi se onda bas i ne svida!!!

_________________
Bog bi stvorio Zemlju za dva dana da nije trebao instalirati Windowse!
 
duhesa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 180

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog pomisli na ponedeljak i nedelja mi presedne:(((
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neeee

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
choro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 6

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba crnogosrski sistem uvesti. Ono, ponedjeljak je odmor od vikenda, utorak je priprema za rad, srijeda radna, četvrtak odmor od rada, petak priprema za vikend, subota i nedjelja vikend.
I onda se jedan ustane i kaže: A jel svaka srijeda radna?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Više od reči ~ -> Volite li ponedeljak? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon