www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se sve moze napraviti od lubenice [umetnost]
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Sta se sve moze napraviti od lubenice [umetnost] Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ostao bez teXta Smile


_________________
Pozdrav, Nenad ® !


Poslednja prepravka: NenadS datum Čet Apr 14, 2005 1:20 am; ukupno izmenjena 1 put
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jos Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je zaista predivno.....kako je samo taj dosao na ideju Shocked

_________________
 
LUKAB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 35
Mesto: REPUBLIKA SRPSKA BANJA LUKA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevjerovatni,ovo je stvarno prava umijetnost
ja sam pokusavao dok sam bio manji nesto sa jabukom , al na kraju zavrsila u stomaku
 
Sonja Marmeladovna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 27

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos malo slika. Rezbarije u tikvama, od ananasa i drugog voca:

http://www.hobbykoch-club.de/foto_show_carving4.htm

_________________
(S)lepa je noć
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast za ovo. Interesantno je kako su se setili baš lubenica (koje uopšte nisu lake za obradu)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predivno je...svaka cast

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ledenadama
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 363
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 9:39 am    Naslov poruke: haj Na vrh strane Na dno strane

odlicno uradjeno svaka cast Laughing

_________________
ja tamo kad ono medjutim
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fenomenalno!!! Upravo ta kreativnost, (da svoje delo, vide i u necemu u cemu mi vidimo samo i jedino lubenicu) cini ih umetnicima! Onim pravim i originalnim!Svaka cast!

_________________


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
fenomenalno!!! Upravo ta kreativnost, (da svoje delo, vide i u necemu u cemu mi vidimo samo i jedino lubenicu) cini ih umetnicima! Onim pravim i originalnim!Svaka cast!


Premda verujem da u svakodnevnim stvarima treba prepoznavati umetnost, ne delim mišljenje da je treba praviti od svega pod rukom (ali, to je samo jedan stav). No, moj prigovor na račun same izrade je taj što nijedan od motiva nije lišen onog "naivnog". Izdvajam samo Van Goghov portret - izvanredan je u svakom smislu!

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes


Poslednja prepravka: Manhattan datum Čet Jul 28, 2005 2:18 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali, ko voli.....




_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes


Poslednja prepravka: Manhattan datum Čet Jul 28, 2005 2:24 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Sta se sve moze napraviti od lubenice [umetnost] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon