www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cestitala mi je rodjus, a ja o njoj mislim sve najgore...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 28, 2010 9:54 pm    Naslov poruke: Cestitala mi je rodjus, a ja o njoj mislim sve najgore... Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima i nadam se nekom iskrenom misljenju..

E pa, ovako... Upoznao sam jednu curu jos davno pre nekoliko godina i nasi odnosi su bili super. Nismo bili u vezi jer to ona nije htela zato sto ne zivimo u istom gradu. Nismo imali nikakvih problema oko dopisivanja, nikada se nismo posvadjali uvek sam imao lepo misljenje o njoj i jos uvek mislim da je jedna divna i pametna osoba... Ali pazite, posle tolikog dopisivanja mi nikada nismo bili zajedno sve dok meni jednog dana nije pao mrak na oci i od tada sam izgubio svo interesovanje za njom...odjednom! Prekinuli smo kontakt sa moje strane ZAUVEK, a sa njene ...... Ne znam sta je u pitanju Rolling Eyes ali ne zelim vise ni sliku da joj vidim, a kamoli nju! Toliko mi se zgadila kao osoba da ni sam sebe ne prepoznajem!

Znam da nemam prava da nekog ''teram'' na vezu sa mnom i to bi bilo glupo ali evo posle nekog vremena, ona meni pustila poruku i cesstitala rodjendan! Gluposti i odmah je sms zavrsio u korpi ali me sada ipak bocka vase misljenje!

Sta vi mislite, sta bi ste vi uradili? Ja sam uvek imao svoj ponos i uvek sam bio muskarac sto se devojaka tice i nikad ih nisam molio (ne daj boze) ali ova njena poruka me izvela iz takta i prosto sam u dilemi sta da radim... Evil or Very Mad

Ima li neko da mi napise iskreno misljenje bio bih mu jako zahvalan!

Hvala i pozdrav!



_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!


Poslednja prepravka: g_bmw_m3 datum Ned Mar 28, 2010 10:05 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 28, 2010 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ipak lep gest sa njene strane.To je ipak znak da te ceni i postuje,cim nije zaboravila tvoj rodjendan.Dovoljno je napisati joj kratko :Hvala,iz kurtoazije,i nastaviti ziveti normalno..




Zena bez tajne je kao cvet bez mirisa.Zena je zagonetka koja nas vise ne interesuje kad smo je odgonetnuli.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da te pitam nesto, jel taj dan kada ti je pao mrak na oci, da ona nije slucajno nasla nekoga pa ti se zato mozda zgadila Question

Samo pitam, nemoj odma da se ljutis Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
uvek sam imao lepo misljenje o njoj i jos uvek mislim da je jedna divna i pametna osoba...


Kažeš u jednom djelu posta. A onda, odmah malo poslije:
Citat:
Toliko mi se zgadila kao osoba da ni sam sebe ne prepoznajem!


Nisi mi jasan nikako inače u cijelom postu. Šta tebe to toliko kopka? Način na koji si postupio ili njena poruka? Kakve veze ima ponos sa tim i to što nikad niti jednu djevojku nisi molio ni za šta? Ja ne vidim uopšte razlog za brigu. Ako ti je savjest čista, onda je ok. Postupio si kako već jesi, okrenuo list i ideš dalje. Predma si mogao na jedan istančan i jasan način odgovoriti, ali tako da vidi da više ne želiš imati kontakt sa njom. A ni za to nije kasno, nije mi jasno da nemaš toliko hrabrosti napisati joj da tako šta niti išta više ne želiš od nje.
Jesi li ipak siguran da nije savjest u pitanju?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 16, 2010 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, sta te briga za nju...
Na svetu ima preko tri milijarde zena...
pa, zato mislim da je ovaj tvoj slucaj gubljenje vremena...
Normalno je sto je nepodnosis...
Pa neces je gotiviti zbog toga sto nece da bude s tobom...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 21, 2010 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Da te pitam nesto, jel taj dan kada ti je pao mrak na oci, da ona nije slucajno nasla nekoga pa ti se zato mozda zgadila Question
Samo pitam, nemoj odma da se ljutis Wink


Ne brate, sto bih se ljutio? Najiskrenije, sada ne znam da li ima decka ali koliko sam bio upucen u celu situaciju, nije imala decka!


gkukolj je napisao/la sledeće:
Šta tebe to toliko kopka? Način na koji si postupio ili njena poruka?

Pa mozda i nacin na koji sam okrenuo list mada sam joj to na jedan fini nacin rekao i nadam se da je to prihvatila!

gkukolj je napisao/la sledeće:

Jesi li ipak siguran da nije savjest u pitanju?


Ne znam vise sta da mislim Rolling Eyes

@šamar
Hvala brate na ovoj poruci, hvala! Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 28, 2010 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nije jasno zbog čega ti se ona ''zgadila''. Mora da postoji neki razlog.

A to što ti je čestitala rođendan je njen gest pažnje. Razloga može da ima više, ali je za tebe najbitnije da te se ona setila. Možda ona voli drugog, a zna da ti se dopada(la), tj. još uvek misli da ti e dopada pa da ''proveri'' tvoju reakciju. Devojkama je bitno da pored onog koga imaju pored sebe, da imaju još nekoliko njih ili bar jednog ko im ''hrani'' sujetu, jer svaka devojka voli bude ''riba''!

Ali ipak, da joj ne značiš ništa pa makar i kao prijatelj, ne bi ti ni čestitala rođendan. Dovoljno je bilo da joj kažeš: ''Hvala!'' i ništa više.

P.S.: Verujem ti kad kažeš da ne možeš ni sliku da joj pogledaš. Znam kako je to.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Cestitala mi je rodjus, a ja o njoj mislim sve najgore... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon