www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li za prevaru ili ne!!!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 12:41 pm    Naslov poruke: Jeste li za prevaru ili ne!!! Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite dali je bolje ili gore prevariti curu dok ste u vezi ili u braku!?
Svi znamo da nepostoi musko koje nije bar jedanput prevario svoju curu! Svakome se to desave pre ili kasnije! Zato i postavljam ovu temu i Pitam Sve! Sta mislite jeli gore da se prevari u Vezi ili u Braku???

Zato pozivam i cure na druzenje na ovu temu!!! Jer njihovo mishljenje je jako bitno!!!




Poslednja prepravka: MakedonecSk datum Ned Avg 30, 2009 1:36 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 1:13 pm    Naslov poruke: Re: Jeste li za prevaru ili ne!!! Na vrh strane Na dno strane

MakedonecSk je napisao/la sledeće:
Sta mislite dali je bolje prevariti curu dok ste u vezi ili u braku!? Sta mislite jeli gore da se prevari u Vezi ili u Braku???


Laughing Laughing Laughing pa bolje ili gore Question odluci se Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto se ne sazna nije se ni dogodilo Very Happy
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 16, 2010 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isto ti je to...varalica je varalica, u vezi, ili u braku...
Brak nije za svakoga...
Pogotovo nije za onog ko se pre njega nije nazivio dobrog zivota...
Pa u brak usao zeljan nekih stvari...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 20, 2010 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijedno nije bolje.
U vezi je lakse Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
vekish
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 02, 2010 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa valjda se lakse podnosi ako je u vezi, ipak brak dozivljavamo kao nesto sto ne treba tako lako da se raskine "i u dobru i u zlu"...ali mislim da se prevara mnogo cesce desava u braku.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 02, 2010 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi znamo da nepostoi musko koje nije bar jedanput prevario svoju curu!


ovo po meni nije musko

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 02, 2010 4:39 pm    Naslov poruke: Re: Jeste li za prevaru ili ne!!! Na vrh strane Na dno strane

MakedonecSk je napisao/la sledeće:
Sta mislite dali je bolje ili gore prevariti curu dok ste u vezi ili u braku!?



Niti moze biti gore niti bolje! Laughing Nisam u svakom slucaju ZA prevaru - niti u vezi niti u braku !! Confused

U vezama cesto varaju oni koji su rodjeni kao "varalice" (to su oni koji se ne mogu zadovoljiti samo jednom osobom u zivotu i koji imaju tu potrebu da imaju seksualnu ili kakvu god bliskost/vezu sa drugima koju nemaju a pri tom i ne pokusavaju da imaju sa svojim partnerom) .. ..
ili osobe (nebitno kog pola) koje su mlade usle u ozbiljnije i duge veze , zaljubili se a nisu k'o što bih rekli nista prosli niti videli u zivotu.. Mr. Green
a isto tako vazi i za brak .. neko je usao nespreman, mlad, neiskusan ... a i sve cesce danas zbog deteta ... (znate, devojka zatrudni .. pa 'hajd vec kad smo zajedno .. .. ) vremenom se zasite i dosade tj. shvate da se sve brzo desilo i da nisu jedno za drugo .. Confused Laughing

Postoji i ona strana koju naravno ne mozemo nazvati opravdanom - dajem primer;
Zena ili muskarac koji zapostavi svog partnera, da li u seksualnom ili kojem god drugom smislu (a ima ih raznih) (ili zbog problema koje nas mnoge danas okruzuju )sam odbaci svog partnera od sebe i pri tom druga polovina bude primorana zeljom za bliskoscu sa drugim polom da vara .. Confused
i t d ... Laughing

ali htedoh reci; Laughing
Po meni nije u redu varati niti u vezi niti u braku.
Ne treba da se stupa u brak nespreman i nesiguran, a u vezi dok osecas zelju za prevarom bolje je raskinuti na vreme ... Confused

Ja sam za to da se pronadje ona prava osoba pa nije vazno da li u 20-toj, 30-toj,40-toj, 50-toj ili kasnije , Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing da se ti kao osoba osecas i budes ispunjena ljubavlju, da se osecas voljenom, pozeljnom, postovanom, i sigurnom uvek kraj svog/je voljenog/je .. .. Embarassed Laughing

Kad pronadjete pravu ljubav - zadrzite je Razz jer samo tad vam nece na pamet padati prevare,
a dokle god ste s pogresnim/om necete se osecati niti dovoljno voljeni niti sigurni ni u sebe pa ni u svog partnera i uvek ce te prizeljkivati nesto sto vam on /a ne moze pruziti Very Happy
Znam, danas je to ipak jako tesko pronaci
Laughing Laughing

Eto toliko od mene Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Jeste li za prevaru ili ne!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon