www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav prema sebi - Volite li sebe?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2011 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da volim sebe, možda čak i previše, ali znam kako sebi da ugodim, i da uživam u životu

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2011 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da volim sam sebe - kad me niko drugi ne voli... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
salim se...
Ja volim sebe.... al' zato nikog drugog ne volim... Rolling Eyes
salim se 2.

Onaj ko ne voli mene cisto sumnjam da moze da voli sebe... Shocked
salim se... 3 Laughing Laughing Laughing

Onaj ko voli mene - taj sigurno ne voli sebe... Razz
Zato sto ja puno volim sebe, i puno sam ljubomoran na tog ko voli mene...
Jer ja volim da volim sam samog sebe... Wink Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2011 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Razlika između ljudi koji vole sebe i onih koji jesu narcisi je velika. Ljudi koji vole sebe, čine srećnima i vole i druge, ali narcis voli isključivo i jedino sebe i kao takav nije u stanju voljeti druge, često je sklon da povrijedi i čak zgazi sve ono ljudsko i omalovaži kod drugih svaku vrijednost da bi sebi učinio zadovoljstvo jer smatra da ga niko nije vrijedan i da je takav kakav je savršenstvo bez premca. To su osobe sa inače veoma plitikim načinom razmišljanja kao i potpunom odsutnošću empatije.


I zato ni dalje ne vidim razlog ne voljeti sam sebe. Naravno, pod uslovom da na taj način stvaramo bolji svijet i dalje u sebi i oko sebe. Time što volimo sebe ne možemo počiniti nikakav zločin prema čovječanstvu, samo ga možemo uljepšati.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2011 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...ovo oko narcisa kao da si mene opisala... Shocked nisam ni znao da sam narcis... Sad
Ja volim sebe. (jer je nemoguce da normalan covjek ne voli sebe)
Za razliku od mnogih, koji kao ne vole da sebe - svugdje i na svakom mjestu...
Da ne bi neko mislio o njima da su sebicni ili narcisi ili cak ne daj boze da nisu dobri ljudi....
Jer ko god kaze da voli sebe i da voli kako izgleda, da je lijep , pametan i sta ja znam....on nije dobar covjek...on laze , izmislja, i tako to.... Laughing
Za razliku od tih dusevnih moralista ( ja njih obicno zovem dusevni masturbatori), ja vala mogu svugdje i na svakom mjestu da kazem sta mislim o sebi ili o bilo kome drugom...
Pa tako mogu i da volim sebe gdje god ja hocu....Svaku ljepotu i dobrotu cu da pohvalim...
ali isto tako sve sto nije lijepo mogu da kazem tom ne lijepom da nije lijep...kao isto i nekom ko glumi dobricu, da je jedan obicni smrad...i to mogu reci bilo kad i bilo gdje...kao i sve ostalo sto mislim...
i da se zbog toga uopste se ne osjecam nelagodno... Wink

Ne mislim da sam narcis...posto ja znam sta je narcisoidnost iliti narcizam... i ja nemam ni jednu osobinu tog oboljenja...
Ja bih sebe nazvao covjekom koji cijeni sebe i postuje sebe...
Pre svega zato sto dobro poznajem sebe...i znam da imam mnogo razloga da sebe volim...i postujem...
A razlika izmedju narcisa i covjeka koji postuje sebe zbog sebe - je velika....
Covjek bez samopostovanja i nije bas neki cocvjek...
Jer ko ne postuje sebe, tesko moze bilo sta drugo da postuje... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2011 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy ^ Onda ne opisah narcisa kako treba ili se pogrešno "odrazih"!
Čini se da govorimo o istim stvarima, samo imamo drugačije izraze ili riječi. Ma, istina je prosta: ko ne voli sebe i ne poštuje sebe, neće ni one oko i pored sebe.!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
znljubica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 19 Apr 2011
Poruke: 18
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2011 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko ne voli sebe, ne može da voli nikoga.

_________________
Sutra će sve biti bolje!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2011 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugo nisam volela sebe, ali bas dugo, dugo.
Bila sam debela tj elegantno popunjena Mr. Green mrzela sam svoje telo.

Drzala sam dijetu i oslabila 18 kg, sad se mnogo bolje osecam Wink
Sada vec mogu reci da "volim" sebe.
 
amanbre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Tko ne voli sebe ne moze voljeti ni druge.


slozicu se sa ovim postom Smile
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ja prosto obozavam sebe




apsolutno potpisujem Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2011 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sweet Honey je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
ja prosto obozavam sebe




apsolutno potpisujem Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Bash se iznedadih... Shocked Rekoh - otkud to... Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
miroslavjolandic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2011 9:23 pm    Naslov poruke: sve sto ste vec znali Na vrh strane Na dno strane

Cemu ovolike reci? Da li ce neko nekada bilo sta reci na drugi nacin? Kao mi ne znamo sve ovo, pa opet radimo po starom? Kao zli ne znaju za moral? Kao kukavice nikada nisu cule za hrabrost? A hrabri za strah? Kao ne volim sebe dovoljno?? SVI SU ZADOVOLJNI SVOJOM PAMECU, A NIKO IZGLEDOM! I opet smo bolji od svih... Cemu uporedjivanje? I ko kaze da pateticni ne vole sebe? Oni uzivaju u svojoj tuzi, svesno ili ne. Ko kaze da je gusenici lako da postane leptir?
 
crnokosa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma volim naravno,a tko ne voli... pitanje je samo dal se volim dovoljno kad sebi dopustim neke greske hahah .. Znate ono kad covjek nije fer "sam prema sebi" Smile Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ljubav prema sebi - Volite li sebe? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon