www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasa devojka sama u provod???
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Vasa devojka sama u provod??? Na vrh strane Na dno strane

Da li pustite svoju djevojku u grad, disko ili provod sa prijateljicama? Imate li povjerenje u nju i tako te stvari...

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa odredjenim devojkama nemam problema sto se toga tice. U stvari od pre nekih 4-5 godina sam prevazisao taj problem i sasvim mi je ok da ona izadje bez mene , mada volim ponekad i da izadjemo u parovima. Ne treba ni sa cim preterivati...od svega po malo i svima super Mr. Green
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ona je upravo sada u provodu sa drugaricama valjda... tako mi je bar rekla... A vidi koliko je sati i jos se nije javila da je dosla!!! Idem nesto da proverim...
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheh.....ma moja bivsa kada je izlazila solo,ja sam spavao ko beba.
Mislim ako zeli da uradi nesto ona ce to i uraditi i ja je ne mogu spreciti u tome.

Ali verujte mi na rec da je dobro za vezu pustati devojku da sama izlazi s vremena na vreme isto kao sto prija i kda a mi muski izadjemo u muskom drustvu solo. Prijace vam sigurno i ne ljubomorisite previse jer nema vajde od toga nego joj pokazite da joj verujete,bice vam zahvalna (isto ko i vi njoj u obrnutom slucaju).

Ovo se odnosi iskljucivo na stvarno zaljubljene parove Laughing
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako volis devojku i ako si duze s njom u vezi, onda je sasvim normalno da imas poverenje u nju...

Znaci i ja kad izadjem negde bez devojke, ne treba ona da sumnja u mene i da me prati na svaki korak, vec da se opusti i da ne misli sta li radim. Mislim da je bitno da svako ima svoju slobodu. I meni nekad prija da izadjem sa drugarima negde na pice ili u diskoteku i bez da je draga kraj mene. Onda i ne smem da se ljutim ako ona zeli isto da radi. Ako svojoj curi ne dozvolim da izlazi sa drugaricama, ce da bude zavisna od mene a to ne valja nikako, jer kad tad cu sam sebi slobodu da oduzmem s time...

I sto je reko Roberto... ako cura zaista zeli da vas prevari, ce ona to svakako da radi. Bilo gde i bilo kada... za to nema leka. A ako vas zaista voli nece uopste da dodje u iskustsvo da pravi gluposti dok je sama u provodu.
 
DaxMax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne?Svako treba da ima malo svog prostora,samo svog!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno da kazem, ne volim kad ode u grad bez mene, ali znam da je to u redu pa ne pravim drzmu oko toga.
 
igorpolic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Bgd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK ali samo kada napravis njesra pa je onda pustis bez raspravke u grad sa drugaricama i ona misli kako si ti dobar

_________________
poz svima
 
dovladzordz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od devojke do devojke
nekad to znaci da je veza opustena i da nije problem, nekada da veza slabi i devojka trazi nesto novo
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u swaku imam powerenje, i swaka ga ima dok je ok, a kad ga izgubi jednom, onda ga wishe nema...... tj. nas nema.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam poverenje u moju devojku. Pa i na more sam je pustio samu Wink

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
pepi_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno. Zasto da ne ide, zasto biti s njom ako u nju nemate povjerenja

_________________
Vidi i budi vidjen
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vasa devojka sama u provod??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon