www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasa devojka sama u provod???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je pustam da ide sama u grad nevidim razlog zasto je nebi pustio, jer da ona oce da me prevari kad izadje ona to moze i ovako i da nikad nesaznam bas kao i ja nju ali kontam da se veza zasniva na poverenju tako da oko toga nema neke posebne price.


_________________
 
jevremovicm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 28

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto neko rece, ako hoce da me prevari ja ne mogu da je sprecim niti cu pokusavati, ali ako je provalim...... CAO!!!!!
E da ne bi doslo do toga treba ciniti stvari da joj ni ne padnu takve suicidne ideje na pamet.... New Spiral

_________________
Trebace prsti guzici svrbljivoj
 
ComA_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 15
Mesto: ST

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako bolje razmislim....pa ne mogu je ni spriječiti.....ustvari ona ni ne traži moje dopuštenje....a da li joj vjerujem.....vjerovatno koliko i ona meni.... Twisted Evil
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidim da imate povjerenje u svoje djevojke, svaka cast. Ja moram priznat da nemam puno povjerenja u zenski rod, ali kako kazu kad dodje ona prava vjerujem da ce se i to promjeniti

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno nisam ZA da mi devojka ide sama u provod, nebi joj dozvolio, protivio bi se koliko mogu, ali ako mora da ide, dogovorili bi se neke stvari.

_________________


 
veni_vidi_vici
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

99.9% sam siguran u svoju devojku da me nikad u zivotu ne bi prevarila, ali uvek postoji onaj 0.1% u koji uvek sumnjma. Ali to je potpuno normalno jer je volim i zbog toga i brinem.

Moj savet je da treba biti koliko toliko opusten u takvoj situaciji, jer ako te prevari to je samo dokaz da nije za tebe. UCINILA TI JE VELIKU USLUGU

_________________
Initial of ice + opp of W + let before J + 55 + 3/4 of X + shape of the full
moon + half O
 
vkonjevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Re: Vasa devojka sama u provod??? Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Da li pustite svoju djevojku u grad, disko ili provod sa prijateljicama? Imate li povjerenje u nju i tako te stvari...


pa nije ona moje vlasnistvo da bi je pustao Smile sve se to razgovorom lijepo dogovori a sto se povjerenja tice, da joj ne vjerujem ne bi ni bio sa njom Exclamation
 
provokator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno sam za to da djevojka /zena moze i treba, naravno ako to ona zeli ici sama u provod. Zasto?
Prvo: zato sto joj vjerujem.
Drugo: ako zeli nesto napraviti ja je u tme necu moci sprijeciti a i ne zelim je sprecavati.
Trece: Ako me nije prevarila samo zato sto za to nije imala priliku i mogucnost , onda to nista ne znaci. To nije ljubav.
Sve to vazi i za mene. Pozdrav svima!
 
DJ_Nele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Dec 2004
Poruke: 36
Mesto: Winterthur, Kraljevo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam imao devojku, bilo mije sve jedno, skim izlazi, gde je i sta radi.
Kao sto je njoj bilo svejedno, skim izlazim, sta radim i gde sam.

simple life, simple poverenje

_________________
02.09.2006 Nov Zivot
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mom decku i nije svejedno..al se ja opet provodim sa svojim drustvom!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
misko23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 4:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam problem, ALI samo ako je iskrena. takodje i za mene. inace i ja izlazim sa mojim drustvom sam. sto onda ona da ne?
 
panici
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pustam je da ide samo sa drugaricom. Naravno ,kontrola nije na odmet.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vasa devojka sama u provod??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 2 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon