www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakve žene muškarci izbjegavaju?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 06, 2010 9:21 pm    Naslov poruke: Kakve žene muškarci izbjegavaju? Na vrh strane Na dno strane

Ili, što ne činiti kako ga ne biste otjerali, ako vam je do njega stalo. Pročitajte kakve žene muškarci u pravilu izbjegavaju.

I, eto njega, ulazi u kafić. Upoznali ste se, recimo, na nekom partiju prošli vikend. Prvi kontakt prošao je dobro. Svidio ti se, misliš da se i ti sviđaš njemu. Dogovorili ste izlazak. On sjeda i igra započinje. Muškarci vole flert. Sviđa im se kad je žena zavodljiva, kada se smije, kada šarmira i kada je samopouzdana. Muškarci izbjegavaju žene koje djeluju preplašeno i kao da im je neugodno. Koje šute. Otvorenost otvara vrata intimi. Ne škodi ni malo razgovora o seksu. Međutim, oprez. Postoji granica umjerenosti koja kada se prijeđe vodi u napadnost. I tada muškarac okreće leđa.

Recimo da se stvari dobro odvijaju. Atmosfera je opuštena. Riječi lako teku često isprekidane smijehom. Ma, dobro je. Ali sada okreneš temu na djecu. Kako voliš djecu, kako bi ih zaista htjela imati. Pa, eto, i brak. Proživjela si što si proživjela i vrijeme je da se skrasiš. Dosta ti je tog slobodnog i razuzdanog života. Više ti je i dosta tog samačkog života. Bilo bi lijepo leći svake večeri s nekim. Probuditi se s nekim pokraj sebe. Ne misli li i on jednako? Ne. Ne. Ne misli. Bježi što brže i što dalje.

Ipak, to se nije dogodilo. Prvi seks je bio više no dobar. Stvari se odvijaju dalje. Još uvijek, naravno, živite odvojeno. Prvih dana nazivaš ga dvaput, triput dnevno, ali i on naziva tebe. Međutim, uskoro ga počinješ nazivati i do deset puta dnevno. Ujutro, odmah nakon što se probudiš, pa prije izlaska iz stana, s ulice, s posla, čitav dan, pa ako se ne vidite i prije spavanja. Zoveš ga na posao, kada je s prijateljima, kad gleda tekmu, kad je umoran u ponoć i samo želi sklopiti oči. Izvanredna formula da se osjeti zarobljenim. Da počne smišljati kako da pobjegne.

Uvijek imaj na umu da on nije tvoja najbolja prijateljica. On ne može satima slušati o nečijoj frizuri ili gdje je trenutno najbolja rasprodaja odjeće. Zaista ga ne zanima dugotrajno i mukotrpno pretresanje nečijih motiva da učini nešto. Što je mogla sve ta osoba učiniti drukčije. Mogla je ovo, mogla je ono. Ne zanimaju ga emocionalni problemi tvojih prijateljica. Zamisli da on tebi, s druge strane, čitav dan objašnjava zašto hibridni motor nije dobar ili zašto odabrati dizelski pred benzinskim? Što da čitav tjedan iznosi svoje briljantne ideje o tome kako je Guardiola trebao postaviti igru Barcelone kako bi prošla u finale Lige prvaka?

Muškarci se, zapravo, ne boje uspješnih žena. Ponose se njima. Ne moraš prikrivati svoje kvalitete jer činjenica da se svidio samostalnoj i samopouzdanoj ženi godi njegovu egu. I nije im potrebno da je žena u potpunosti ovisna o njima. Neprestano vješanje o vrat vrlo brzo dosadi. Dakako, osjećaju se ugodno ako su visoko na listi prioriteta, ali ne smiju postati predmet opsesije.



_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 24, 2010 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zabluda je kako muškarci vole sve žene, kao i sve njihove osobine, od kojih su mnoge, moramo priznati zaista iritirajuće. Svaki muškarac voli pogledati dobar komad, ali sa mnogima od njih ne baš i prošetati gradom ili još gore predstaviti svojim prijateljima ili roditeljima.

Zato vam donosimo koje tipove žena muškarci zaobilaze u širokom luku:

Jadnice - One su stalno nesretne, neraspoložene i depresivne. Ništa im nije po volji, a uživaju da se žale i samosažalijevaju. Takav stav na muškarce ostavlja dojam da su nezadovoljne svojim životom što njima nije nimalo privlačno, nego čak štoviše odbojno.

Opterećene kilažom – Muškarci vole imati kraj sebe vitku djevojku, ali ne i onu koja se odriče svih zadovoljstava radi kilograma. Radije uživajte sa svojim dragim uz pivo i picu, a kasnije bez suvišnih pitanja na trčanje. One vječno zabrinute i sa žudnjom za poštenim obrokom muškarcima djeluju nesigurno.

Žene od karijere - Preambiciozne žene kojima je karijera najvažnija u životu izuzetno su odbojne muškarcima. Oni cijene ženu koja je sposobna u umije da zaradi, ali još više onu koja zna povući crtu kada za to dođe vrijeme.

Sveznalice - Žene koje sve znaju i ponašaju se kao da su “pokupile svu pamet svijeta” muškima su veoma iritantne i odbojne. Radije nekada svoju pamet pokažite šutnjom i mudrim potezima, više će vas cijeniti.

Loša snajka
Za harnomičnu vezu važan je i dobar odnos sa partnerovim roditeljima. Žene koje se ne slažu sa partnerovim roditeljima i otvoreno pokušavaju da partnera okrenu protiv njih, veoma su odbojne, rekli su ispitanici.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 09, 2010 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od kakvih žena udvarači beže: 6 stvari koje muškarce odbijaju




Mnogi će se složiti da je prvi utisak o nekoj osobi u velikoj meri osnova daljeg odnosa, zato je važno znati šta sve jednog muškaraca koji je prvi put izašao sa vama može da navede da vas posle toga eliminiše iz svog imenika. Evo komentara pripadnika jačeg pola o kojima vredi razmisliti, ukoliko vam je stalo da vas pozove na drugi, treći, četvrti… sastanak.

Na prvom sastanku je važno da budete uredne, čiste, dopadljive, ni previše pričljive ni previše ćutljive, nasmejane i druželjubive...Ponudite da platite račun i ne zaboravite na manikir... Bar tako kažu muškarci. Sve to su uslovi da vas pozove da izađete ponovo, pod uslovom da privlačnosti ne nedostaje među vama

NE ZANIMA JE DA PLATI RAČUN
Odbija me kad devojka ni ne ponudi da plati piće ili večeru. Čak ni kad samo popijemo kafu ili podelimo kesicu kokica. To bi trebalo da bude normalan gest kurtoazije, bez obzira na to što verovatno većina muškaraca ne bi prihvatila da devojka plati. Gde to piše da ja ne smem da budem švorc i kakva je to devojka koju to uopšte ne zanima. Tada se obavezno zapitam o tome koliko je sebična i u drugim aspektima veze i već nemam želju da je ponovo pozovem da izađemo.
Predrag, 32

DOSADNA JE
Meni je najvažnije da devojka ima osećaj za bilo kakvu avanturu ili istraživanje nepoznatog. To ne znači da treba da idemo na skakanje padobranom, ali zašto moramo obavezno prvo da odemo na kafu. Ako primetim da u restoranu bira isključivo klasična jela, da ne deli sa mnom isti osećaj za humor ili da jednostavno nije opuštena u mom društvu, onda je za mene to loš provod i verovatno ću izbrisati njen broj iz imenika. Zamislite samo kakva je u dugoj vezi, ako je na prvom sastanku tako dosadna.
Miroslav,29

NE VODI RAČUNA O NEZI I HIGIJENI
Možda će zvučati čudno, ali ako osetim da devojka nema svež dah, uopšte me više neće zanimati, čak ni ako izgleda kao Anđelina Džoli. Ruke koje nisu negovane, takođe mogu da me odbiju. To govori o nezi, urednosti i pokazuje mnogo o nečijem osećaju za čistoću.
Marko, 41

SAMO JA, PA JA…
Jedina stvar koja je gora od žene koja stalno ćuti je žena koja ne zatvara usta. Jednom sam izašao sa takvom devojkom i primetio sam da je uopšte ne zanima ništa o meni. Toliko je pričala o sebi, kao da je njena lična promocija pitanje života ili smrti. Iako sam svašta interesantno saznao o njoj, u jednom trenutku mi je samo postalo važno kako da pobegnem iz restorana u kom smo sedeli.
Vladimir, 44

NEVASPITANA JE
Ako žena sa kojom sam prvi put izašao pušač, ako primetim da psuje ili da joj je kosa prljava, smatraću da ne zna šta su elementarno vaspitanje i higijena i to će biti naš poslednji izlazak. I zamalo da zaboravim − prljavi nokti! Treba li to uopšte da komentarišem?!
Dušan, 39

AROGANTNA JE
Najgore su devojke koje, ma koliko primećivale da se muškarac sa kojim su na sastanku trudi oko njih, ne žele ni najmanje da mu pomognu, podignu moral… Možda one odmah shvate da im se osoba sa kojom su izašle ne dopada, ali zašto ne dozvoliti da se razvije priča, da bude malo smeha. Zašto to veče mora da propadne. E takve arogantne „dame“ nikad više ne bih poželeo u svom društvu.
Milan, 30


{Zena}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Kakve žene muškarci izbjegavaju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon