www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavna hemija [Test]
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 11:52 am    Naslov poruke: Ljubavna hemija [Test] Na vrh strane Na dno strane




1. Pred izlazak s njim...
a) Niste naročito uzbuđeni.
b) Nestrpljivi ste da ga što pre vidite.

2. Kako prijatelji procenjuju vašu vezu?
a) On je dobio premiju.
b) Vas dvoje ste idealan par.

3. Drugarica ima nekoliko imena za vašeg partnera: gospodin fenomenalni, seksi mače, mister naj... Vama je to:
a) Pomalo preterano.
b) Prijatno - i sami tako mislite.

4. Da li se pred drugima hvalite svojim partnerom?
a) To je bez veze, ionako je on stvarno super.
b) Uvek kada za to imate povoda.

5. Kada o njemu pričate svojim prijateljima...
a) Prećutite njegove mane.
b) Potpuno ste otvoreni - takav je kakav je, zato ga i volite.

6. Ako bi se on ugojio 20 kg ili ostao bez novca, da li bi vas manje privlačio?
a) Nije mi to palo na pamet.
b) Ni slučajno!

7. Nedelju dana ste zajedno na odmoru sami i...
a) Pomalo se dosađujete, a i neke njegove navike vam se ne dopadaju.
b) S njim vam je uvek lepo i uzbudljivo.

8. Posle svih godina zabavljanja...
a) Seks nije loš, ali je sve nekako poznato i izvesno.
b) Voditi ljubav s njim je divno i svaki put uživate.

9. Da li flertujete s drugim muškarcima?
a) Šta je tu loše ako nema prevare?
b) Ne osećam potrebu.

10. Ako biste raskinuli, šta bi vam najteže palo?
a) Što ste gubili vreme i niste našli nekog boljeg.
b) Da ostanete bez njegove nežnosti, duhovitosti, mirisa njegove kože.

Najviše odgovora pod a
Vas dvoje ste, rečeno jezikom hemije, smesa, a ne jedinjenje. On je zgodan, fin, vama privržen, ali svi su izgledi da niste zatreskani do daske. U vašem srcu nema burnih erupcija. U toj vezi ste prilično racionalni, tako da vam nije promakla nijedna njegova mana. Više od partnera dopada vam se pomisao da ste zaljubljeni i da niste sami. To ima svojih dobrih strana, ali ne valja kad naiđe onaj zbog kog biste išli na rukama i prevrnuli nebo i zemlju - vi ste zauzeti.

Najviše odgovora pod b
Ovo je vaš mister idealni. Potpuno ste "odlepili", i što narod kaže, slepi ste od ljubavi. Kao i svako biće, i on ima mana, ali vi ih ne primećujete. Nije vam važno šta drugi misle o njemu i vašoj vezi, vi ste apsolutno sigurni u svoja osećanja. Vaša ljubav je moćno oružje kojim ćete se odupreti svim iskušenjima. Volite se i uživajte.



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Re: Ljubavna hemija [Test] Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Najviše odgovora pod b
Ovo je vaš mister idealni. Potpuno ste "odlepili", i što narod kaže, slepi ste od ljubavi. Kao i svako biće, i on ima mana, ali vi ih ne primećujete. Nije vam važno šta drugi misle o njemu i vašoj vezi, vi ste apsolutno sigurni u svoja osećanja. Vaša ljubav je moćno oružje kojim ćete se odupreti svim iskušenjima. Volite se i uživajte.



E pa naravno Very Happy
 
jaskobal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 6
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pod b
znala sam i sama to ali nisam htjela da si to priznam
sad imam crno na bijelo
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najviše odgovora pod b
Ovo je vaš mister idealni. Potpuno ste "odlepili", i što narod kaže, slepi ste od ljubavi. Kao i svako biće, i on ima mana, ali vi ih ne primećujete. Nije vam važno šta drugi misle o njemu i vašoj vezi, vi ste apsolutno sigurni u svoja osećanja. Vaša ljubav je moćno oružje kojim ćete se odupreti svim iskušenjima. Volite se i uživajte...

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 7:16 pm    Naslov poruke: Re: Ljubavna hemija [Test] Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Najviše odgovora pod b
Ovo je vaš mister idealni. Potpuno ste "odlepili", i što narod kaže, slepi ste od ljubavi. Kao i svako biće, i on ima mana, ali vi ih ne primećujete. Nije vam važno šta drugi misle o njemu i vašoj vezi, vi ste apsolutno sigurni u svoja osećanja. Vaša ljubav je moćno oružje kojim ćete se odupreti svim iskušenjima. Volite se i uživajte.




Pa baš "odlepila" za njim, baš, i nisam... Rolling Eyes Ali da... ostalo je sve tačno... Embarassed Mr. Green

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 31, 2010 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Najviše odgovora pod b
Ovo je vaš mister idealni. Potpuno ste "odlepili", i što narod kaže, slepi ste od ljubavi. Kao i svako biće, i on ima mana, ali vi ih ne primećujete. Nije vam važno šta drugi misle o njemu i vašoj vezi, vi ste apsolutno sigurni u svoja osećanja. Vaša ljubav je moćno oružje kojim ćete se odupreti svim iskušenjima. Volite se i uživajte.


Svjesna sam svoje ljubavi, koliko i njegovih mana, tako da slijepa baš i naivna nisam ni u kom slučaju. Ali, svakako je ljubav moje najmoćnij oružje uvijek i bilo, prema tome u stanju sam da se oduprem svakom iskušenju i da čuvam i cijenim ono što imam.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Ljubavna hemija [Test] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon