www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Erik van Lustbader
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
snnex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 18 Apr 2010
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 04, 2010 10:52 pm    Naslov poruke: Erik van Lustbader Na vrh strane Na dno strane

Da li iko zna o cemu pise ovaj pisac? Da li je iko procitao? Ako jeste, moze li da podijeli sa mnom odusevljenje ili sam ja nasla ko zna sta u tim knjigama da mi se toliko svidjaju.


_________________
svi putevi nekuda vode...
 
snnex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 18 Apr 2010
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 05, 2010 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci niko nije procitao nindju, miko, sirene, ronina itd? ?

_________________
svi putevi nekuda vode...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 05, 2010 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da jesmo, ali pogledaj mi godine Razz Exclamation Toliko ih je prošlo, a voljela sam njegove knjige, vidim da čitaš takvu vrstu literature, ok je to, mada one po meni nikada i nisu imale neku veliku književnu vrijednost, tek razonode radi sam ih čitala, no već i zaboravila. Po meni i onome što vidim da čitaš, mislim da bi ti se svidio i Dejvid Morel, dosta je akcije, interesantnih zapleta i neobičnih ljudskih sposobnosti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
snnex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 18 Apr 2010
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 07, 2010 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitam ja štošta, ali me kod njega oduševljava što piše sa dubiozom, ne mogu naći nešto što je napisano samo da bi bilo napisano ili da bi popunio prazninu.
ne znam da li sam upisala svoje godine ali ja imam 34. Oduševljava me što sam čitajući te knjige bila u japanu zajedno sa glavnim likom i što čovjek priču stavlja u jedan istinit okvir, potkrijepljen činjenicama i našim poznavanjem istorije. Baš sam se navukla, bez obzira na vrijednost ili ne.
možda je dosta do mene, imam jaku maštu a lustbader je dobro raspiruje. Smile

_________________
svi putevi nekuda vode...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 07, 2010 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad ... ja sam ga čitala zaista jako, jako mlada, prije ihihi godina, ali ni tada kao ni sada nisam mogla da se potpuno skoncentrišem na njegove opise pojedinih akcija, prosto, mozak mi ne radi u tom pravcu i dosta me je zbunjivalo, pa sam čak, eto iskrena da budem u potpunosti, pojedine dijelove prikaza i opisa akcija čak i preskakala. Svako nađe sebe u piscu ili djelu, šta znam, više sam neki misaoni tip, takva djela i čitam. Samo ti uživaj, lijepo je znati i vidjeti kada neko uopšte i čita u današnja vremena. Što rekla jedna naša poznata "zvijezda": "Pročitala sam elektronsku Tvrđavu" ili ona druga: "Pročitala sam sva djela Ane Karenjine" itd. Wink

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
snnex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 18 Apr 2010
Poruke: 16
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 08, 2010 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

‚‚sirene‚‚ je knjiga puna dobrih opisa, strasti, ljubavi, psihologije. Jednim svojim dijelom me podsjeća na ‚‚zločin i kaznu‚‚, ne pitajte zašto, možda je to samo moj aasocijacija, ali sasvim tačno govori o stvarnosti u kojoj se sve plaća. Jedino ne završava kao ‚‚zločin i kazna‚‚.
toplo preporučujem.

_________________
svi putevi nekuda vode...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Erik van Lustbader Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon