www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da skinem filmove i serije sa ovog sajta?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
hasic_41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 11, 2010 7:27 pm    Naslov poruke: Kako da skinem filmove i serije sa ovog sajta? Na vrh strane Na dno strane

oprostite ako je za ovo pitanje do sada dato rjesenje
ali zelim da skinem epizode od serije "vratice se rode" pa bih vas molio da mi kazete kako da ih skinem odnosno mogu li se uopste skinut
evo linka
http://www.domaci.de/video_search.php?mode=search&q=vratice%20se%20rode&start=18


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 11, 2010 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav,

Moguce je skinuti epizode ali sve sto je ovde postavljeno, pre svega je postavljeno da bi se gledalo online i da bi ljudima bilo dostupno u svakom trenutku.

Ako ipak zelite da skinete neki film ili seriju, potrazite DownloadHelper za Firefox jer preko njega to mozete da uradite.

Sve najbolje!

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
hasic_41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 12, 2010 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Pozdrav,

Moguce je skinuti epizode ali sve sto je ovde postavljeno, pre svega je postavljeno da bi se gledalo online i da bi ljudima bilo dostupno u svakom trenutku.

Ako ipak zelite da skinete neki film ili seriju, potrazite DownloadHelper za Firefox jer preko njega to mozete da uradite.

Sve najbolje!



hvala na odgovoru
ali bi molio da (posto nisam bas neki poznavalac informatike) ako mozete da mi malo bolje objasnite kako da skinem epizode serije vratice se rode
molim vas jer mi je ta serija vrh i zelim da je imam za stalno
unaprijed hvala
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 13, 2010 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na zalost, vise od toga ne mogu da vam pomognem jer je i ovo bilo previse... jer ako svima objasnimo kako mogu da skinu serije i filmove, niko vise nece dolaziti ovde da odgleda iste vec ce ih samo skinuti Sad

Morate potraziti sami polako.

Sve najbolje

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
hasic_41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 13, 2010 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Na zalost, vise od toga ne mogu da vam pomognem jer je i ovo bilo previse... jer ako svima objasnimo kako mogu da skinu serije i filmove, niko vise nece dolaziti ovde da odgleda iste vec ce ih samo skinuti Sad

Morate potraziti sami polako.

Sve najbolje




aha
e hvala puno na ovome do sada Smile
ma nije problem pregledat cu ja njih ovdje ali je problem sto ce mi skinuti previse limita kada htjednem neke gledat po vise puta
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Kako da skinem filmove i serije sa ovog sajta? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon