www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste ljubomorni na tudje uspehe????
Strana 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2004 6:29 pm    Naslov poruke: Da li ste ljubomorni na tudje uspehe???? Na vrh strane Na dno strane

pitanje je tu....sad jos samo vasi odgovori.....


_________________


Poslednja prepravka: Yasmin datum Ned Sep 12, 2004 5:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2004 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi ko ih postize....
Iskreno...mnogo puta mi se desavalo da se iznerviram dok posmatram kako se nekim ljudima dive drugi za postignut uspeh u necemu sasvim banalnom...ko da su ne znam ni ja sta postigli....
Sve zavisi ko sta smatra za uspeh.
Ako je ipak u pitanju nesto sto je nedostizno za mnoge ljude,nema razloga da budem ljubomoran.
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2004 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nisam nikada ljubomorna na tudji uspeh, a ako je u pitanju neko meni blizak onda sam oduševljena.

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2004 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne sto bih bio ljubomoran svak nek se bori za sebe
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u pocetku bila ,pa sam onda dosla do sekulinog zakljucka...a to da se nekima dive za banalne stvari ...bilo bi mi blesavo,osim ako mene ne potcenjuju

_________________
Kaze Crnogorac ocu:-Vec sam deset godina na studijama elektrotehnike,dosta mi je ,prelazim na medicinu.
Kaze otac njemu:-Ti kako hoces,ja i deda ostajemo.
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako su postignuti ličnim radom, učenjem i slično, naravno ne, to svakako zaslužuje poštovanje! =D> =D> =D>
Ali ako postignuti "preko kreveta", mućkanjem, nepoštenjem, ili time što su to zapravo zasluge mame, tate, dobre udaje, a prikazuju se kao lični uspeh....ni tada nisam ljubomorna....onda sam besna!!! :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire:

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Vanessa Mae
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 35

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada,ne tako davno, nisam bila ljubomorna cak ni na uspehe nekih ljudi koje inace nesto i ne volim. A onda sam se iz Beograda vratila u ovu moju selendru gde mi je po ceo dan dosadno i osecam kako se pretvaram u pravu zavidnu zenturacu,a bas sam takve uvek mrzela. Pre par dana su mi dosle sestre od ujaka na vikend i pricale o nekim stavrima koje su meni jos uvek nedostizne (posebno sad)- bile su u Italiji,Spaniji, Francuskoj, Dubrovniku, na Ohridskom jezeru, jedna od njih dve nasla odlicno placen posao a da je jedva zavrsila srednju skolu, druga se sprema da ide na Kubu (sto je moj san) i sl. Kada su otisle,ogovarala sam ih narednih nekoliko sati... Kazem vam,zavidna sam 100% Crying or Very sad
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ljubomoran, cak naprotiv, motivise me da budem uspesniji ukoliko je to u mom domenu!!!

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prema necijem uspehu nikada,ali sam jako posesivna
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto bih bila ljubomorna ako je ta osoba zaluzeno stekla svoj uspeh...
Naprotiv raduje me svaciji uspeh kakav god bio Smile
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada sam bila ljubomorna ali sam kroz zivot naucila da ce i ono moje doci tako da vise nisam ljubomorna nego ono sto trenutno radim trudim se da ga usavrsim sto bolje cak do savrsenstva ako moze i dicim se tim uspehom i sigurna sam da mnogi drugi u nekim stvarima koje ja radim ne bi bili tako dobri kao ja. Ono bolje od ovoga ce doci vremenom uvek treba za to imati zivaca, strpljenja i znati da ce ono sigurno doci ako radis na tome. Nemoj sedeti i cekati nista ti doci nece ako ga ne dokucis.
Zanimljivo je znati kako bogati i uspesni zive ali u jedno sam sigurna oni nemaju vremena za mnogo onoga za cega ja imam kao na primer da sede i kuckaju ovo sto ja sada kuckam Smile pa im tako mnogo i ne zavidim.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada bila ljubomorna na uspehe drugih.Zadovoljna sam sa onim sto sam i sto imam.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Da li ste ljubomorni na tudje uspehe???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  sledeća
Strana 1 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon