www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste ljubomorni na tudje uspehe????
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ljubomorna na tuđi uspjeh, naprotiv-drago mi je kada neko nešto postigne u životu, pogotovo meni dragi ljudi. Samo je problem što se u poslednje vrijeme teško radom, trudom i znanjem može uspjeti . Rijetko ko to zna da poštuje i vrednuje. Uglavnom sve ide preko nekakvih veza, kriminal sve više uzima maha, dok školovani ljudi rade za mizernu platu. I to je nepravda...


_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa stefy,u danasnje vrijeme tesko možes postići nesto u zivotu sa svojim radom,iskrenošću i poštenjem,ako sam ljubomorna na neciji uspjeh onda sam ljubomorna na uspjeh malih i poštenih ljudi jer takvih je stvarno malo

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam bila zavidna,divim se uspesnim ljudima.

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,divim se tuđim uspesima a u današnje vreme retko ko može postići mnogo toga,čast izuzecima Wink
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad bio ljubomoran... Svatko od nas treba da radi i zivi kao prvo zbog samog sebe... i da na svojim uspjesima radi... I tko god nesto postigne drugi trebaju da ga cijene zbog toga, jer kao sto su mnogi napisali danas je tesko nesto postici..

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ljubomoran po tom pitanju,ali me često zanima na koji je način
uspjeh realizovan.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
sHeeZy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Jul 2009
Poruke: 66
Mesto: medju zvezdama

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 04, 2009 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, to je nesto najgore sto postoji, ljubomora u bilo kom smislu...

_________________
(= sve sto cini zivot sada je tu =)
 
ivaaan_po
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam opusten tip...posmatram te stvari kao prolazno zadovoljstvo...
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ljubomoran, mislim da nema ni razloga za to, naravno, trudim se da i sam postignem što najviše mogu.

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 31, 2009 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako zivi za sebe, svako se trudi tom uspehu nista ne dolazi na dlanu..
Nisam ljubomorna jer nema potrebe, treba se diviti onom sto postigne nesto i sto moze postici uopste..

Postoji oni koji zavide tom uspehu ali verujem da za time nema potrebe.

Rad i trud se isplati tim i uspevas i dovodis do situacije da neko bude ljubomoran na tebe/na uspeh, ako sedis skrstenih ruku i pitas se kako ovo kako ono, gubis vreme.
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slagala bih kad bih rekla da nikad nisam bila ljubomorna niti cu biti.
Jesam, priznajem, i to mnogo puta. Ali, ta kolicina ljubomore nije na nivou da bih zelela nekoga da sprecim u nekom napretku. To je samo neka doza ljubomore, neke zavidnosti u trenutku koju osetim prema nekome. Npr. mnogo puta mi se desilo da neko za malo truda postigne nesto vise od mene, i onda mi je jako krivo kako ja to nisam uspela u zivotu posle toliko truda i borbe.
To je sve, po nekad sam ljubomorna, ali sve u smislu pozitivne zavidnosti.

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam ljubomorna na tudje uspehe jer smatram da svako ima svoju srecu i tudju srecu ne mozemo uzeti.Drago mi je kada su drugi srecni oko mene i to podele sa mnom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Da li ste ljubomorni na tudje uspehe???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  sledeća
Strana 27 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon