www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ana Nikolic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije Mi Samo Jasno Sta Ona Ceka Vec 3 Godine Peva Jedne Te Iste Pesme. No Dobro Nego Hajde Da Docekamo Novi CD Pa Tek Onda Da Komentarisemo.
Wink Wink Wink


 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ana ne zna da peva, zato toliko ljudi odbija saradnju sa njom. ne izgleda nista preterano dobro...sto rece Roberto, u gradu vidis svako vece 10 boljih od nje.
 
bifi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 83

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super izgleda,a i pesme joj nisu lose,ima 2 dobra hita "Januar" i "Srecan mi ne dolazi"

_________________
Forza INTER!!!!!
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radim na radiju i svakodnevno se susrecem CD-ima nasih pevaca i pevacica ali mora se priznati, bez obzira da li se to nekome svidja ili ne, da album sa toliko hitova odavno niko nije imao. Sve su se pesme vrtele po radio stanicama i Ana je malo dobrim odabirom pesama i jos vise dobrim telom uspela da se probije i to poprilicno.
Videcemo kakav ce biti drugi album

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
vincanity84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zgodna devojka,extra...pesme onako....sve u svemu 10:) haha
 
NENEE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ona je super - jos kada bi znala da pevaaaaaaaa..........
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaci:ima li neko ubaceniji na ovoj estradi od ane nikolic? molim vas ako ima obavestite me.....
svidja mi se njena zika ali me ona kao pojava nervira..od skora....pre na beoviziji bese slatka,,normalna...a sad...
 
darryl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje pesme za mene su:
Ptica skitnica
Hocu da te gledam (spot je fantastican .... Ana u Hotpants.... Mr. Green )
 
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro izgleda , a muzika joj i nije nesto, po mom misljenju...
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragan13 je napisao/la sledeće:
Radim na radiju i svakodnevno se susrecem CD-ima nasih pevaca i pevacica ali mora se priznati, bez obzira da li se to nekome svidja ili ne, da album sa toliko hitova odavno niko nije imao. Sve su se pesme vrtele po radio stanicama i Ana je malo dobrim odabirom pesama i jos vise dobrim telom uspela da se probije i to poprilicno.
Videcemo kakav ce biti drugi album


Pozdravljam "kolegu". Bez ljutnje, kolega, da li radis na radiju kao voditelj, spiker, tonac ili imas veze sa muzikom? Ocekujem, kada neko kaze da je pesma hit, a bavi se poslom koji ja vec 12 godina radim, da stoji iza toga profesionalno. Voleo bih da mi definises "hit". Jer Anini "hitovi", kako si ih nazvao, skoro i ne postoje. Te pesme se nigde ne vrte vise tako da ne znam da li si mozda pobrkao izraze ili si u trenutku kada si pisao post, pomislio da ce te pesme POSTATI hitovi?

Jos jednom napominjem, nista licno i bez ljutnje.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo se podsetim njenog prvog nastupa na tv. I moje misljenje o njoj je formirano Smile

Posto ti je misljenje vec formirano, da li bi bio ljubazan sa nama da ga podelis ili da nagadjamo? Nightmare
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana Nikolic je najzgodnije zensko na estradi!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ana Nikolic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  sledeća
Strana 4 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon