www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ana Nikolic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odvratna mi je, a tek pjesme. . .
No comment... Wink




Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ on Čet Jun 07, 2007 4:18 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ni ona a ni njene pjesme nimalo ne svidjaju

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam Anine pjesme... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~


Poslednja prepravka: ..:: MaYa ::.. datum Uto Avg 28, 2007 3:30 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Koma73
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 287
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nishta odvratnije niti vishe izveshtacheno od nje nisam video...
Shta reci o osobi koja je izjavila da je doshla u BG iz rodnog sela pored Cuprije u 16.-oj godini, radila po buticima, snalazila se da prezivi, a onda isplatila Harisa Dzinovica 100 000 evra za prvi album!?
Izgleda da su velike plate po BG buticima...

_________________
Dodji sebi dok josh imash kome...
Bolje je ziveti u zabludi, nego u BG...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako zgodna, a što se tiče pesama neverovatno dobra je 'Srećan mi ne dolazi', a sa poslednjeg albuma 'Plakaćete za mnom oboje' Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loša...
Evo nekih njenih slika...
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu lose pesme
Meni se svidele dve - Klovn i Plakacete za mnom oboje
 
lukadr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 55

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koma73 je napisao/la sledeće:
Nishta odvratnije niti vishe izveshtacheno od nje nisam video...
Shta reci o osobi koja je izjavila da je doshla u BG iz rodnog sela pored Cuprije u 16.-oj godini, radila po buticima, snalazila se da prezivi, a onda isplatila Harisa Dzinovica 100 000 evra za prvi album!?
Izgleda da su velike plate po BG buticima...

ana je iz paracina,a te gluposti sto si napisao su 100% iz sveta,scandala i slicno...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ona ok, sasvim, pesme su joj dobre, jedino mi se ne svidja sto se malo vise krevelji

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
meni je ona ok, sasvim, pesme su joj dobre, jedino mi se ne svidja sto se malo vise krevelji


ali mi je ok njen glas... ne bitno sto se krevelji Laughing Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 16, 2007 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana je brutalno dobra riba,kad sam videla njene fotke za FHM,nije mi bilo dobro!Kakva guuuuzzzaaa.... Very Happy Pesme su joj super,sobro igra,stajling vrhunski...Najvise mi se dopadaju:Srecan mi ne dolazi,Vatra,Verna do kolena i Plakacete za mnom oboje....Jedva cekam novi album Cool
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nece skoro imati nov album(ovako jedva i drugi sto je izasao)letos je retko pustali,znam da je bila pesma"ko mi to poruke salje" i to je sve sto sam cula o vezi nje bar do skoro.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ana Nikolic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  sledeća
Strana 23 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon