www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ljudi mogu nisko pasti???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 13, 2010 2:23 pm    Naslov poruke: Koliko ljudi mogu nisko pasti??? Na vrh strane Na dno strane

Trazeci nesto po netu slucajno naidjoh na emisiju Luda kuca Mr. Green i pregledam i ne mogu da vjerujem koliko covjek moze nisko da padne Rolling Eyes
Gledala sam i emisije tipa Trenutak istine , Jerry Springer show , itd. i jednostavno ni dan danas ne mogu da vjerujem na sta sve covjek moze da se spusti i radi cega.

Sta vi mislite o tome?
Koliko covjek moze nisko da se spusti?
Koji su razlozi opravdani da b covjek dozvolio sebi nesto tipa gostovanja u navedenim emisijama?
Da li biste se vi prijavili ili prihvatili poziv da gostujete u emisijama tog tipa?
Do koje granice biste se spustili i zbog cega?



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Senzacionalizam je čudo, to je prva riječ koja mi je pala na um. Imala sam priliku pogledati navedene emisije par puta i od svega što sam osjetila je čista zabezeknutost i neshvatanje da sebi ljudi mogu dopustiti takvo šta. A poslije tog prvog šoka ostala je riječ: senzacionalizam, pokazivanje, nazovite to kako god hoćete. Ne znam koliko su ti ljudi u stanju razmisliti o onome što ih čeka u takvim vrstama emisija, ali mislim da su poprilično svjesni da stoje pred kamerama, a kao da je samo to u tom trenutku važno. Ne znam, možda pogrešno sudim, ali ako su u stanju da sve to iznesu na svojim plećima, svaka čast.
Naravno, iz svega ovoga što sam rekla, ostaje i činjenica da ne bih bila u stanju učestvovati u emisijama takvog tipa, jer moja intima ostaje moja, ne treba da mi sudi svijet i cijela planeta, a da sam pri tom toga potpuno svjesna.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gore navedene emisije su kao filmovi. Svi gosti su placeni da se blamiraju do bola, isto kao sto bi neki glumac bio pplacen da se blamira u nekom filmu.
Trenutak Istine kao emisija nije losa jer su nas roditelji ucili da u principu govorimo samo istinu, e sad ako se tu nalaze pitanje koja su "ne daj boze". Tu nastaje problem
Jerry Springer-a, zaista ne mogu i necu da komentarisem. Covek je nisko pao sam od sebe.
Ali isto tako, neki ljudi, zele da padnu nisko po cenu svega. Nema tu ponosa.
Ali isto tako Smile kad se skonta, i malo razmisli, koliko smo mi sigurni, da ljudi kao sto su gosti u takvim emisijama nisu svuda oko nas. Devojcica od 14 godina trudna, ne zna ko je otac, pa je spavala sa bratom i ocem svog decka. Dobro, mozda ne tako daleko, ali ima svega oko nas. Juce cujem pricu kako je devojka bila silovana i ostavila decka da bi otisla sa siledzijom...Pa gde je tu pamet?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem cemu cudjenje? Na celom tzv. "zapadu"(mada je zaraza pocela odavno da se shiri i na ostatak sveta) jedina vrednost do koje je ljudima stalo je ona papirna koja im se nalazi u novcanicima. Ljudi su postali isto tako brojevi koje mozesh kupiti drugim brojevima, sve njihove snove, strahove, zelje - sve na tacni, i sve ima svoju celu ukoliko se prepustish talasu.

"Koji su razlozi opravdani da b covjek dozvolio sebi nesto tipa gostovanja u navedenim emisijama?"
To su ocigledno sve ljudi koji imaju probleme, mentalne, i to one teze prirode. Tu razum uopshte ne trebash traziti.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
To su ocigledno sve ljudi koji imaju probleme, mentalne, i to one teze prirode. Tu razum uopshte ne trebash traziti.

^ upravo ovo.

Gledala sam par emisija "Trenutak istine", jadno je sve to.
Ljudi s ponosom izlaze u javnost da bi saopstili svakakve bljuvotine, bez imalo stida.. zbog novca.

Tako i Jerry Springer, Maury Show i sl., izadje da se blamiraju, misle da postizu nesto veliko a u sustini je to toliko jadno da ni sami ne mogu zamisliti koliko Confused

Ljudi su spremni na sve i svasta, nema tu mere ni granice.
Sva ta priznanja i istine sto iznose javnoscu mogu resiti na drugi nacin, bez publike.
Ocigledno je to nekom normalno pa nek izvoli, ako tragaju za paznjom takvim postupcima eto sigurno ce je dobiti.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da mi nismo mali brzi da sudimo, ja sam sigurna da u svakom zivotu ima nesto sramotno sto smo uradili i mozda se pohvalili jer nismo znali da je sramotno...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rekoH na jednoj drugoj temi pre nekog vremena:
"Ovo mi dodje, ko svi oni 24/7 reality show-ovi za one ljude koji zele da dokazu sebi kako njihovi zivoti i posle svega nisu toliko jadni i da postoji neko ko je s**ban k'o oni i na taj nacin pune svoj ego... Realno, isto s**nje ko i zuta shtampa i svi oni tracevi, ista "trzishna grupa"."

Nije to nikakvo prebrzo osudjivanje.
Ono shto je zapravo najgore je da sam i ja svashta radio, i svashta branim, al' cak i da se prijavim za ovako neshto ne bi mogli da mi postave 15 pitanja, il' kol'ko god da ih ima ni pod razno na koje bi svi ostali zabezeknuti.
Samo ne znam ko je bolesniji, oni koji ucestvuju u istom il' oni koji to gledaju i nalaze zanimljivim, to je pravo pitanje za ovu temu. ^

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Ne razumem cemu cudjenje? Na celom tzv. "zapadu"(mada je zaraza pocela odavno da se shiri i na ostatak sveta) jedina vrednost do koje je ljudima stalo je ona papirna koja im se nalazi u novcanicima. Ljudi su postali isto tako brojevi koje mozesh kupiti drugim brojevima, sve njihove snove, strahove, zelje - sve na tacni, i sve ima svoju celu ukoliko se prepustish talasu.

"Koji su razlozi opravdani da b covjek dozvolio sebi nesto tipa gostovanja u navedenim emisijama?"
To su ocigledno sve ljudi koji imaju probleme, mentalne, i to one teze prirode. Tu razum uopshte ne trebash traziti.


Niti ja ne razumijem cemu cudjenja?
Bolno je ali i istinito da lova vrti svijet, oduvijek je a i u buduce ce, bar netko dogledno vrijeme. Istok, zapad, sjever, jug - ma svugdje. Dok je covjeka bit ce i gluposti, tak da se ne treba puno cuditi.

A na pitanje koliko se nisko moze pasti - svi ovi reality show-ovi su nista naspram povijesti i toga kako se nisko padalo: koncetracioni logori, masovna ubojstva, ratovi, klanja, fanatizam - sve je to puno nize i gore neg tamo neki Jerry Springer i slicni.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 15, 2010 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuuuu oci moje najljepse..ma mani se tih zla koja spominjes...apsolutno to su monstrumi i o njima nije ni tema niti zelim da o njima raspravljam Rolling Eyes

Nego je srz svega ovoga ona stara narodna " para vrti gdje burgija ne moze " Mr. Green

Danas citam u novinama da ovi reality programi na zapadu gube na popularnosti , ali se zato u zemljama ex Yu povecava njihova gledanost.
Bombardovani smo emisijama tipa Farma , Veliki Brat , Luda Kuca i da ne nabrajam sve.
Evo trenutno aktuelno je Farma i u Hrvatskoj i u Srbiji...ne mogu da vjerujem koliko se nisko ljudi spustaju da bi dosli do NOVCA. I dusu bi djavolu prodali samo da osvoje NOVAC...meni je to uzasno.
Koliko se prljavog vesa iznese pred oci javnosti i oni i dalje bez imalo stida hodaju kao najponosniji Shocked
Jos ubace VIP i ne mogu da vjerujem ko sve spada u VIP i kao neko treba da uzme "njih" za primjer kakvi trebamo da budemo.

Ili recimo dodje tip u Ludu kucu da gostuje da bi se pohvalio kako ima odnose sa djevojkom najboljeg druga..prvo zar tako treba da se radi najboljem drugu iza ledja , a drugo najbitnije zar to nije mogao s njim iza kamera da raspravi nego je morao doci pred kamere da se " dici " s time...

mislim to su neki primjeri koji su mi trenutno naumpali...ali generalno gledajuci ljudi se svakim danom sve vise i vise spustaju na jako niske grane i prodaju sve pa i dusu djavolu.

A to sto se desava u zivotu sto spomenu @Mayche nema bezgresna covjeka na ovom svijetu , ali ja sam prvensveno mislila na ovo pred kamerama i ovim reality programima kojima nas bombarduju.

I ono sto se svaki put pitam iznova je zasto u ove emieije pozivaju ko bajagi VIPosobe da na glupostima i lezanjem i prodavanjem magle zaradjuju pare / a uvijek je bilo para na paru , us na fukaru Mr. Green / , zasto recimo na Farmu ne uvedu 20 obicnih ljudi kojima bi mnogo vise znacilo 1000 eura sedmicno....
I sto ne naprave VIP Survivor ppa da onda vidimo te dame i gospodu kako ce , a ne ovako imaju sve na gotovo ( odoh u off topic sad Sad )

Dakle ostaje da je istina da se svijet vrti ipak oko NOVCA

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
malecka bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2010
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2010 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu mnogo nisko da padnu ali i mnogo daleko da odu u svojoj zlobi! cak i osobe koje su vam bile najblize. a sto se tice emisija, sta reci osim-ljudska glupost je nenadmasna!
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2010 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
rekoH na jednoj drugoj temi pre nekog vremena:
"Ovo mi dodje, ko svi oni 24/7 reality show-ovi za one ljude koji zele da dokazu sebi kako njihovi zivoti i posle svega nisu toliko jadni i da postoji neko ko je s**ban k'o oni i na taj nacin pune svoj ego... Realno, isto s**nje ko i zuta shtampa i svi oni tracevi, ista "trzishna grupa"."

Nije to nikakvo prebrzo osudjivanje.
Ono shto je zapravo najgore je da sam i ja svashta radio, i svashta branim, al' cak i da se prijavim za ovako neshto ne bi mogli da mi postave 15 pitanja, il' kol'ko god da ih ima ni pod razno na koje bi svi ostali zabezeknuti.
Samo ne znam ko je bolesniji, oni koji ucestvuju u istom il' oni koji to gledaju i nalaze zanimljivim, to je pravo pitanje za ovu temu. ^



Ne bih se prijavila za ludu kucu(ali je preeeeesmesna Laughing )niti za trenutak istine Rolling Eyes i slazem se da je prijavljivanje za takve emisije, gde ces otkriti sve svoje tajne pred celim svetom, jos se time ponositi.. nebulozno. Laughing Rolling Eyes Bolesno... Rolling Eyes

Ipak je VB malo opustenije verzija..npr. ja bi se prijavila, i ne Aleksandre, nisam bolesna i nemam (ozbiljnijih Mr. Green Laughing )mentalnih problema i nije mi to nacin da ''nahranim'' svoj ego Laughing Novac mi isto nije motiv iz prostog razloga jer sam zensko i nemoguce je da pobedim. Laughing
Verovao ili ne, usla bih iz ciste zezancije, da vidim kako bi se snasla, upoznala se sa nekim drugim ljudima.. pa i ako ispadnem prva.. who cares? Laughing Ne vidim big deal u tom VB, ko god da se odluci, niko ga nije terao, svestan je u sta ulazi, i zbog toga sto je odlucio da ga javnost prati 24/7 ga ne cini bolesnim. Wink
Ljudi smo razliciti i svakom je nesto drugo zanimljivo, kao sto bi se neko zesce bunio oko toga, ja bi se za zadovoljstvom prijavila Wink
100 ljudi, 100 cudi. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2010 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvuceno iz kontexta na pogreshan nacin, draga Jovanka..
Recenica koju si boldovala nije se odnosila na ljude koji ucestvuju u istim vec ljude koji opsesivno gledaju te emisije.

"Koji su razlozi opravdani da b covjek dozvolio sebi nesto tipa gostovanja u navedenim emisijama?"
VB nije naveden mada 99% stvari moze da se prekopira.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko ljudi mogu nisko pasti??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon