www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: Premier League
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Fudbal: Premier League Na vrh strane Na dno strane

Cao navijaci engleske Premier Lige,

danas bi mene zanimalo, zasto gotivite bas ovu ligu? Koji su Vam najomiljeni igraci i zbog cega? Koj Vam je omiljeni Klub i od kada pratite njegove korake?? Dal je Premier League trenutno najbolja liga u Evropi i zbog cega?? Ko je Vas favorit za osvajanje ovogodisnje titule??

Hajd da cujem Vase misljenje...

Ekipe ovogodisnje Premier League-a...

FC Arsenal London


Aston Villa


Birmingham City


Blackburn Rovers


Bolton Wanderers


Charlton Athletic


FC Chelsea London


Crystal Palace


FC Everton


FC Fulham




Poslednja prepravka: Jugović datum Pon Apr 18, 2005 1:03 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FC Liverpool


Manchester City


Manchester United


FC Middlesbrough


Newcastle United


Norwich City


FC Portsmouth


FC Southampton


Tottenham Hotspur


West Bromwich Albion
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ste mozda nekada bili na nekoj tekmi Premijer lige,da li znate kako izgelda kada vas ponese ludacko ,navijacka atmosfera
Najveci fanovi...su navijaci Premier lige....oni umiru za svoj tim,zive za njega...za gradski derbi, za svoje boje...











*************************************************************************************************************

i par stadiona.........
 
majstor2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 39
Mesto: NORTHERN TERRACE

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako....

Premier Liga po mome jos nije stigla lige poput Serie A ili Primere Division,ako je kvalitet u pitanju.
Ali ipak je za mene najinteresantnija liga,sta se tice navijaca i igre.

Englezi igraju brzo i bez prekida,sto se meni najvise svidja

U Nemackoj se svira ponekad svaka glupost,ali tamo nema zezanja i sudija stvarno svira,kad je bas potrebno.
Ja sam vec par puta bio na Anfieldu i na Upton Parku (West Ham) i stvarno se odusevio.

Gledao sam jednom Liverpool-Leeds uzivo...Leeds je tada bio prvi na tabeli,a Liverpool treci.
Liverpool tada dobio 3:1 i stadion i ljudi su bili u transu.

Nerviraju me samo skupe ulaznice (Izmedju 25-40 Funti)

Ne samo u Premier Ligi,vec u nizim ligama imas dosta dobrih derbija (Npr. Westham - Millwall),gde navijaci samo zive za klub,a da ne pricam o okrsajima u Premier Ligi (Everton-Liverpool,ManU-ManCity itd itd)

Skoro svaki klub do najnize Engleske lige ima svoje navijace,a imaju cak u najnizim ligama prosecnu posetu od 3000-4000 gledalaca (a zamislis prosecnu posetu u prvoj Ligi SCG !!!! Confused Confused Confused )

Svakom navijacu savetujem otici jednom za Englesku i pogledati jednu utakmicu Premier Lige.
Ulaznice se mogu lagano narucivati na web stranici izabranog kluba

A sta se tice omiljenog kluba....pre sam gotivio Liverpool,a sada mi je Sunderland bas nekako gotivan klub....

Pozz

_________________
Ja imam bolest kojoj nema leka
i koja plasi normalnog coveka,
jer bog je meni poklonio mozak,
al' mi ga je Zvezda uzela!!!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fulham!
Bio sam na njihovoj tekmi, protiv Trainmera, jops dok su bili u Prvoj diviziji. Tad sam ih zavoleo Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preimier liga je odmah po kvalitetu iza spanske primere,po meni to su najjace dve lige........sto se tice koga voli,jedan jedini ARSENAL.....navijam za njih od 1998 godine ,prevashodne,jer sam te godine bio u francuskoj i kupio dres na kome je pisalo SEGA.....kasnije sam shvatio da se radi o Arsenalu i od tada ih volim i u potpunosti podrzavam.inace prvo sam cuo za LIVERPOOL od druga i njih sam gotivio dugo vremena zbog slogana "YOU NEVER WALK ALONE" takop da danas navijam za ARSENAL a i podrzavam LIVERPOOL u potpunosti........

Najbolji igrac po meni je HENRY iz Arsenala (ipak je dobio vec to priznanje dva puta zaredom,a i vrlo verovatno ce i treci put dobiti).........

a titulu ce osvojiti,iako mi je tesko priznati Chelsea........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
chebi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 23
Mesto: Resavica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chelsa ima ubedljivo najbolji tim ne samo u premier ligi vec i u celoj Evropi.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arsenaj je moj tim!

Henry rules!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je Premier Liga najbolja liga na svijetu. Volim je iz dva glavana razloga. Volim stil fudbala koji igraju, brzo i bez puno prekida. Drugi razlog su navijaci. Nema veze da li igra Arsenal - Man. Utd ili Norwich - Crystal Palace, stadioni su puni, i neki ljudi zive za to.

Moj omiljeni igrac je Henry bez ikakve dileme. Volim da ga gledam jer covjek moze da stvori neku sansu, gdje sanse nije bilo. Nije kao neki pojedinci (van nistelrooy) sto ceka loptu na tanjiru da bi dao gol. Sto se tice Premier Lige, njemu niko nije ravan.

Vidi se da mi je Arsenal omiljeni klub. Arsenal pratim 10 godina i dao bi bilo sta da gledam nekad njihovu utakmicu. A i to ce biti jednog dana. Very Happy

Celzi ce da osvoji titulu. Bolje oni, samo ne manchester united. A mi osvajamo FA Cup. Daj Boze.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Premier Liga najbolji su Celzi,Arsenal Very Happy Very Happy

_________________
I C E M A N
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chelzi je sa Murinjom najvise dobio. Eto to je pokazatelj da nisu samo igraci vazni. Odma pomislim na toliko veliku temu ovih dana, a to je Dinamo. Kod njih je jako mnogo igraca, dobrih igraca, na jednom mjestu ali nema ko da ih ukomponuje. Tako je sa Chelzijem, kad je dosao Murinjo sve su se kockice pocele slagati, covek je veliki strucnjak. Od igraca Premijer lige bi izdvojio Lamparda, Makelelea, Anrija, Ferdinanda, a ima tu jos poneki ali trenutno se nemogu sjetiti

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
fojerbah
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Celzi ima ekstra tim,ali i Everton igra dopadljiv fudbal

_________________
FB
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: Premier League Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon