www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako dozivljavate postove clanova domacih?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog te maz'o, ova Didi je 'nako tiha devojka, ne palaca mnogo, al' ta kad kaže mogu samo još gaće da ti spadnu! Mr. Green Naklon, miledi.....


_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:
Bog te maz'o, ova Didi je 'nako tiha devojka, ne palaca mnogo, al' ta kad kaže mogu samo još gaće da ti spadnu! Mr. Green Naklon, miledi.....


E pa sad...nisam to jos doziveo Laughing a nadam se da ni necu Shocked


Da dodam samo da jedva cekam da vidim sta mi zena brljavi po forumu Laughing Rolling Eyes Wink
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima svakakvih, i poglupih i onih kad vidis da neko odgovara samo da bi skupio jos jednu poruku, ali ima i onih kad od srca i sa znanjem odgovaraju na neku temu. Nemogu sad bas nekog posebno izdvojit...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sasamester
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 16 Apr 2005
Poruke: 13
Mesto: Kruscic

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dobrih postova,najbolji odjane,aurela itd.
Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
To be continued....


Kao sto sam obecao cu danas spisak da dopunim sa jednim clanom, a to je Arrow boky Exclamation

Nije dugo na forum-u, ali svaki njegov novi upis citam (mozda i zbog toga sto ih pretezno u mojim sobicama pise) i odusevlio me! Ima slicno misljenje kao ja, na skoro svako pitanje odgovori u slicnom stilu kao ja i nije stipsa sta se reci tice. Zna decko o cemu prica i lepo objasni svoj stav prema postavljenoj temi! Mislim da ima jako kvalitetne poruke i nekad cak i mogu da ucim od njega... Exclamation
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim kratke postove u kojima je misao jasno izrecena..nemam volje citati one koji su duuuuuugi....
niti jedan upis ne cekam jedva..osim kad se s nekim prepirem oko neceg..
a volim procitati postive od....jerotije-cim procitm sto je napisao odmah mu se suprostavim,rijetko kad se slazemo u misljenju,nikad nisam srela nekog tko mi je tako suprotan
zatim od beegood,odnosno budidobar..e to vam ne bi znala objasnit...sl svaki procitam....(mozda zbog ebozovnog avatara Wink )
da ne duljim...volim jos procitati upise od aurelinija,jugovica,jane(koje vise nema nazalost),legya,cara dusana,yasmin,vece doktorice,pinki...i hogara-da ne zaboravim..al ga nesto u zadnje vrjeme i nema..i onog svetog jove.... :toothy2:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo posto sam vec poceo da dobijam pohvale od drugih da se i ja javim sa mojim misljenjima cije poruke redovno citam .. pre nego sto krenem da listam ljude hteo bih da se zahvalim Jugovicu i da mu kazem da cu se truditi da dam sto vise pametnih odgovora i da odrzavam teme u filozofiji i psihologiji ...


a sad ide lista ..

sanjica_021 - mamine poruke redovno chitam i prosto se ponosim sto sam njeno dete Smile ... cmoka mama

ULT_RAS - cim je mama tu tu je i cale Smile .. na caleta sam sto se tice brzine odgovora i koliko pisem na dan .. al sta se moze .. malo od caleta .. malo od mame i tako ti je to .. Smile

tajanstvena - za tajine odgovore mogu samo da kazem, kratko al slatko .. uvek ima neki pametan odgovor i umesto kao ja da pise referate ona to lepo i slatko kaze

Jugovic - pa sve vam je rekao u njegovom opisu.. boky drugi deo .. vidi se da osoba zna o cemu prica i zna da kaze ono sto zeli .. to mi se veoma svidja kod njega

Car Dusan-Silni & NenadS - gazde sajta .. sta reci o njima .. odrzavaju i rade svoj poso onako kako dolikuje pravim gazdama .. sve najbolje

ostale clanove nisam imao toliko vremena da upoznam ali .. tek sam ovde nedelju dana tako da .. ima vremena .. prosirice se ova lista kad tad ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zilika... nju rado citam... nema sanse da propusti da me negde ne provocira ili izaziva... ali bas zato je gotivim! Wink ... uvek nesto razvali sto ume da me nasmeje a nekad i imam razlog da razmisljam... jednostavno mi je zanimljivo da citam sta piskari na forum.. pogotovo u mojoj pricaonici ili u UjMuD-u... Wink
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Zilika... nju rado citam... nema sanse da propusti da me negde ne provocira ili izaziva... ali bas zato je gotivim! Wink ... uvek nesto razvali sto ume da me nasmeje a nekad i imam razlog da razmisljam... jednostavno mi je zanimljivo da citam sta piskari na forum.. pogotovo u mojoj pricaonici ili u UjMuD-u... Wink


I agree with you Smile

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa neke postove dozivljavam zaista kao komade istine i pameti,ovo ostalo su sve sami dokazi izreka nedoraslih umova Mr. Green
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se da ih ne dozivljavam....samo procitam i konstatujem da nas ima svakakvih Rolling Eyes
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima tu i dobrih i loso postava ... i puno njih mi se svidjaju i dozivljavam bas to sto u njima pise . nebih sad da ovde pisem koji postavi mi se nesvidjaju da nikoga nevredjam ............ ali naj opiceni su ....i to je sigurno sto posto..... to su nasi moderatori kao jugo ,pinkie, sanjica ,yasmin itd. nijh vredi uvek procitati svedno ocemu se radi dali neka ozbiljna tema ili ne Mr. Green

mozda se nekome ovaj moj postav sad nesvidi ali svako ima svoj ukus Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako dozivljavate postove clanova domacih? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 2 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon