www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jao, sto sam bio u dobrom restoranu!!!!!!!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Jao, sto sam bio u dobrom restoranu!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

Dakle, preporucite dobar restoran. Ili u gradu u kojem zivite ili u nekom drugom. Moze i vise njih i vise vrsta. Sta ste tamo jeli da je bilo taaakoooo dobro? I zasto volite taj restoran?


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre svega Kosava u Kralja Petra! Sjajan italijanski restoran!

Santjago u Majke Jevrosime. Nije los juznoamericki restoran (Peru, Cile, Argentina).

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakle, ja evo preporucujem Opium u Zagrebu (centar Branimir). Vrlo dobra Thai klopa.

U BG mi je ostao u sjecanju restoran zvan "Tri lista duvana". Tamo smo se super naklopali (lokalna hrana). Posto je to bilo jaakoooo davno, ne znam da li taj restoran jos uvijek postoji.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu.....u SURABAJI sam stvarno doziveo najukusniju veceru ikada!!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je glupo da vam ja odavde preporucujem restorane.....ima zaista izuzetnih....meni se najvise svidjaju meksicki....mada svaki restoran ovde koji servira stranu hranu se prilagodio Holandskim navikama da je to strahota...u nasem restoranu ne dobijas hleb...jer ga Holandjani ne jedu....tako da uvek moras extra naruciti hleb...bas glupo.....mislim ono narucis mesano meso sa grila i jedes ga sa pomfritom....ne ide.....bez nase lepinjice nista.... Wink

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meso sa grila i jedes ga sa pomfritom.... pa i ja nikada ne jedem sa krompirima hleb
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
mislim da je glupo da vam ja odavde preporucujem restorane.....ima zaista izuzetnih....meni se najvise svidjaju meksicki....mada svaki restoran ovde koji servira stranu hranu se prilagodio Holandskim navikama da je to strahota...u nasem restoranu ne dobijas hleb...jer ga Holandjani ne jedu....tako da uvek moras extra naruciti hleb...bas glupo.....mislim ono narucis mesano meso sa grila i jedes ga sa pomfritom....ne ide.....bez nase lepinjice nista.... Wink


Nije glupo. Ne znas kad bi tko mogao doci u tvoj grad... ovako unaprijed zna koji valja.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sekula nisam mislila na to.....nego bih ja umesto tog pomfrita radje nase lepinje.....

aureliano ok onda...evo preporucujem vam Desimira nas restoran..jako dobar...
Maarkerwaard restoran tipicno Holandskih specijaliteta po vrlo povoljnim cenama...

Lotus kineski restoran u kome ja cesto jedem...

_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
sekula nisam mislila na to.....nego bih ja umesto tog pomfrita radje nase lepinje.....

aureliano ok onda...evo preporucujem vam Desimira nas restoran..jako dobar...
Maarkerwaard restoran tipicno Holandskih specijaliteta po vrlo povoljnim cenama...

Lotus kineski restoran u kome ja cesto jedem...
To je u Amsterdamu?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ljudi moji...kad sam bila u sirokom brijegu posjetila sam odlican restoran...mislim da se zove borik.perfekcija od hrane. :448: ......imaju neku kuharicu iz srbije :440: zana ubija hranom! Wink ma cudo! jadva cekam kad cu opet tamo.. :447:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
kursk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

IKI, japinski restoran na dorcolu. Klopa je super, ambijent, usluga, kuvar je japanac, a cene su ok.
Jednom prilikom sam na Zlatiboru jeo u restoranu Koliba cini mi se, teletinu pod sachem...Joooj kad se setim...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Yasmin je napisao/la sledeće:
sekula nisam mislila na to.....nego bih ja umesto tog pomfrita radje nase lepinje.....

aureliano ok onda...evo preporucujem vam Desimira nas restoran..jako dobar...
Maarkerwaard restoran tipicno Holandskih specijaliteta po vrlo povoljnim cenama...

Lotus kineski restoran u kome ja cesto jedem...
To je u Amsterdamu?


Yasmin, nisi mi odgovorila, je li to u Amsterdamu ili nije?

Bit cu ja u Amsterdamu ove godine (u osmom mjesecu) pa ako ovi restorani jesu tamo, mogao bih ih pokusat naci...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Jao, sto sam bio u dobrom restoranu!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon