www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 23, 2013 6:10 pm    Naslov poruke: Pitajte nesto osobu iznad... Na vrh strane Na dno strane

Pravilo:

Postavite pitanje samo osobi koja se upisala iznad vas...
Nema diskucija ili slicno, za to imate kafanu...
Ukoliko ima mogucnosti za odgovor, odgovorite i u istom postu postavite pitanje osobi iznad...



Iznad mene nikog nema, Vi pocinjete... Very Happy


 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 24, 2013 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta si rucala danas Smile ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 24, 2013 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ribu na žaru...i bilo je vrlo ukusno.

Koja ti je omiljena hrana?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 25, 2013 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jagnjetina i teletina u tanjiru...komad kukuruze i komad sira i kajmaka...i tegla ajvara...i tegla kiselih paprika Rolling Eyes i solja od pola litra kiselog mlijeka... ui onda veliki cokoladni kokosom posuti cupavac uz kafu ...na kraju toga svega...Rolling Eyes Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing
al' toga nema do nove godine... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad msm ne sto sam sirotinje...i sto to jedem samo za novu godinu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

nego zato sto sam na programu skidanje suvisnoh kilograma... Rolling Eyes pre zime..
iz jednog prostog razloga da se preko zime opet mogu vratit na prethodno stanje...prije mrsavljenja.. Rolling Eyes tj da se mogu normalno tovoti preko zime...svim zimskim djakonijama..


jel ti znas... ako ne budem smrasao..do zime.. i ako se budem tovio preko zime..onda cu na proljece minimum 110 kila imati... Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing zato sad ako smersam na 90...moci cu se komotno i komforno i lezerno ponasati i toviti i udebljati 7-8 kila do proljeca Rolling Eyes
i opet cu imati isto kilograma na sledecu jesen kad cu opet malo smrsati pre zimu.. Rolling Eyes Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 25, 2013 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a pitanje? Smile drzim ti palceve sto se tice dijete Smile

koje si sportove trenirao?
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 25, 2013 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim pisati o tome...pogresno budem shvacen....jer ovdje ponekad ima odredjen broj nekih mentola..pa se tripuju...bezveze Laughing

uglavnom u mladosti...i kroz zivot..4 mnogo zahtjevna sporta...sam trenirao...
zahtjevni i fizicki i psihicki..

ali bazirao sam se u nekim zrelijim danima samo na dva...jako srodna..i blisko povezana...
jer je od jednog nastao taj drugi...

u jednom tom za koji sam dusevno vezan...koji je u neku ruku bio moj zivot...i sad je...
ljubav tu je tesko objasniti....
imao sam cak i uspjehe nekakve znacajne na drzavnom nivou...
...ali u mladjim kategorijama..ljepu buducnost su mi predvidjali..
ali rat i sve to..odnijeo me na drugu stranu...i nisam imao vrmena za to..posle je to posatalo
samo rekreacija...nesto kao ljepa ljubavnica...kojoj ides kad god imas sl.vremena..Razz Razz Razz


Mr. Green

sta tebi zanci vikend... (molim ljepo da opises jedan svoj vikend ) Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 30, 2013 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa..zadnjih meseci uglavnom ili putujem ja ili cekam posetu za vikend tako da mi prodje zacas u putovanju ili iscekivanju Rolling Eyes sto je pocelo bas da me smara ali cini mi se da se tome nazire kraj Smile ,inace otprilike ovako izgleda kada ne putujem Smile pustim muziku kad se probudim, popijem jutarnju kafu, visim malo na netu, odem najcesce negde u prirodu ili vozim biciklu sa drustvom pa na pice pa opet kuci....popodne volim da pogledam neki dobar film...tako mi izgleda subota kad ne putujem, za nedelju imam drugaciji raspored Laughing

koji je tvoj naomiljeniji film?
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 30, 2013 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam osoba iznad, ali se moram pojaviti sa svojom "Tjelesnom stražom" i Denzelom V. Laughing

Pada li kod tebe kiša ovaj čas?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pada

iz kojega si grada?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorica-Montenegro

Koji grad još nisi posjetila a voljela bi?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ih dosta,recimo Rejkjavik ,Valeta, Moskva...ne mogu izgleda za jedan da se odlucim Mr. Green

na sta najcesce trosis novac na putovanju?
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vilenjakinja je napisao/la sledeće:
ne pada

iz kojega si grada?


Phuuuu....Bogu iza nogu. Rolling Eyes

Planiraš li zimovanje već? Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  sledeća
Strana 1 od 70

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon