www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je sex bitan za odrzavanje duge veze?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
xaver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 20 Maj 2007
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

seks nije najvazniji ali bez njega se ne moze.

Licno mislim da veza bez seksa (pa makar oboje bili saglasni) ima da pretvori ljude u zombije i nema sanse da to traje.

Sam seks nije neka odvojena pojava. Seks ima pre svega efekte na psihu. Ukoliko nema seksa osobe moraju non-stop da muce svoju psihu ponavljajuci sebi da je to OK i moraju stalno da sebi pravdaju zasto je to OK a iza svega toga se vremenom gomila kompleks koji pocne da se ispoljava kroz razne stvari.


 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,barem ja tako mislim...tako je kod mene
Gledam po sebi,bila sam sa deckom 5 meseci i nisam mu dala....naravno smetalo mu je kasnije ali ja odlucujem....

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2008 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sex je bitan za održavanje bilo koje veze, ne samo duge. Ako je sex dobar, ako prija, onda ta veza ima dodatan kvalitet Smile Mada, pre bih se opredelila za termin 'vođenje ljubavi', jer vas ona samo u lepo vodi Smile

Svakako da nije presudan, ima tu sijaset aspekata međuljudskog odnosa, naročito nakon 15-20 godina braka Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2008 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta cini dugu vezu?

ljubav, postovanje, posvecenost, iskrenost, bla bla...pa i sex naravno...

ne kazem da nije bitan ali nije ni presudan

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse!
 
Zo Bo Je Ta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 07 Feb 2009
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja sam smatrala do prije pola godine da veza uspjeva i bez sexa ali sam promijenila misljenje...
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa znam jednog kolegu koji je curu ostavljao upravo radi toga sto mu nije dala ali joj se upravo zbog toga uvijek i vracao...jer ju je ipak volio i poštivao zbog toga...zavisi od dečka i njegovih namjera

_________________
~Markova mala~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2010 5:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste i to jako puno. Bez intime tesko je upoznati sve cari veze...i ljubavi.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2010 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je bitan,i to kako, jer i sex je vrsta emocije i te kako se može kroz isti osjetiti ima li još nešto smisla ili ne.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
hasic_41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 13, 2010 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da seks nema nikakve veze sa odrzavanjem ljubavne veze
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 26, 2010 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zamisli da si u dugoj vezi, a devojka/zena ti ne da, e pa tad ces vec da pronadjes nesto drugo, sto u principu znaci da veza puca

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
DjSinke
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 130
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2010 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja mogu reci iz iskustva da je Mr. Green . Ako ti on nije u vezi zanimljiv i cura te ne napaljuje ne cekaj nego trazi dalje Twisted Evil

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li je sex bitan za odrzavanje duge veze? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Strana 21 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon