www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je sex bitan za odrzavanje duge veze?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 05, 2010 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ jao Boze kad sam ja ovo pisala... aaaaaaa blam me , to je verovatno bilo u osmom ahahahh strasno
Naravno da je bitan sex u vezi, po meni jedna od najbitnih stavki, jer ako njemu nije lepo samnom ili nema sve samnom on ce to potraziti na drugom mestu isto tako je i samnom, a nije lako zadovoljiti i ni mene ni njega,,, tako da je veoma bitan sex.
Omg i dalje ne verujem koji sam rtd bila u osmom ahaha strasno Embarassed



_________________
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 7:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, nije bitan...ti ga miluj i cmaci a on drugu nek zadovoljava.
pa ces bas docekati dugu vezu...
seks je bitan za odrzavanje bilo kakve veze...bog te BiiiiP...kad moram,
da se zivciram najutro. i da psujem.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2011 4:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je li potreban uzbudljiv seksualni život kako bi se ljubav održala na životu?


Potrebno je potruditi se kako biste strastvene, erotične osjećaje održali na životu


Sve je počelo tako uzbudljivo i strastveno... No, u posljednje vrijeme, ako uopće nađete vremena za seks, obično se sve svede na misionarski položaj, u najboljem slučaju. Je li to naprosto normalan tijek dugogodišnje veze? Ili se trebamo potruditi kako bi s godinama i naša seksualna povezanost napredovala? Trebate li se odvažiti i postati više avanturistički raspoloženi kada je u pitanju seks s vašom drugom polovicom?

U početku veze, mnoge od komponenti koje raspaljuju erotiku postoje same od sebe – misterioznost, uzbuđenje, novost i fantazija. Kada vodimo ljubav s novim partnerom adrenalin kola našim žilama. Tada smo spremniji više eksperimentirati, otvoriti se novim stvarima i odvojiti vrijeme da istražite taj novi odnos, emocionalno i seksualno. Naša očekivanja su da će se ovakva strastvena veza prirodno nastaviti i ubuduće,,,

Ali, naravno, dogodi se brak, dobijete djecu i vaš život i veza odjednom izgledaju drugačije. Zauzeti ste svakodnevnim zadacima - odgoju djece, penjanjem po ljestvici u karijeri, možda se čak i morate brinuti za roditelje. Sada imate jako malo vremena i za opuštanje, a kamoli vremena da istražujete svijet erotike. I tako s vremenom mnogi od nas misle: „Ne bi li erotika trebala biti tu sama po sebi? Ili je ima, ili je nema. A ako je nema znači da je vjerojatno više niti neće biti.“

Ali u većini slučajeva to naprosto nije tako. I potrebno je potruditi se kako biste te strastvene, erotične osjećaje održali na životu. Moramo pronaći načine da sami i svjesno stvorimo misterij, uzbuđenje i avanturu svjesno. U svakodnevnom zaposlenom životu s rutinama i odgovornošću često zaboravimo na „igru“ i zabavu. A seks je svakako jedan od načina na koji se odrasli „igraju“. Za mnoge od nas, teško je obaviti sve što se treba napraviti, a zatim se dovoljno opustiti i prepustiti. A seks i erotska ljubav se upravo bazira na opuštanju i međusobnom prepuštanju.

No, što uzbudljiv seksualni život uopće znači? Znači li to da moramo nabaviti lisice ili bič?

To zbilja ovisi o paru. Za neke to bi mogao biti odlazak u neki hotel ili isprobavanje novih poza. Za druge to može biti gluma određene maštarije ili seks na nekom zabranjenom mjestu. Ili bi to moglo biti isprobavanje različitih seksualnih igračaka. Ono što je najvažnije je da svaki par može otvoreno razgovarati svojim željama i da zajedno porade na tome da se zadovolje želje i potrebe njih oboje te da i dalje nastave komunicirati o njihovim zajedničkim iskustvima. Sve dotle dok nitko nije fizički/emocionalno povrijeđen, „biti uzbudljiv“ može biti onoliko pitomo ili divlje koliko nam dozvoljava naša mašta.

Dakle, ako ste spremni ubaciti u višu brzinu – kako pridobiti partnera na to? Jer ne želite da on pomisli da vam je dosadan ili nezanimljiv...

Pažljivo i dozirano komuniciranje izuzetno je važno u ovom području. Umjesto da raspravu preokrenete u žalopojke ili prigovaranje radije to preoblikujte u ponudu i želju za zajedničkom novom pustolovinom. Pitajte ga što bi on htio prije nego što date svoje prijedloge.

Osim toga:
-Razgovarajte sa svojim partnerom u duhu ljubavi i brižnosti
-Imajte razumijevanje, ako je to tema o kojoj mu je neugodno raspravljati
-Jedan i drugi saslušajte međusobne ideje i prijedloge sa strpljenjem
-Imajte da vi vidite stvari iz svoje perspektive, a vaš partner iz njegove (ovdje ne postoji ispravno ili pogrešno)
-Neka ovo bude vaša zajednička zabavna avantura


{Zena}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitan, ali ne i presudan... On je jednostavno sastavni deo duge veze. Ukoliko su partneri u kasnijim godinama kada više nema toliko često sexa, to ne znači da se drugi partner treba okrenuti i otići. Onda se partneri posvećuju jedan drugom, na neke druge načine. To ne znači da će se odaljiti i biti potpuni stranci u postelji. Postoje i neke druge stvari koje su takođe bitne. Mali znaci pažnje, razgovor lepim rečima, pogledi, poljubci, maženje, i zajednički trenutci provedeni sa partnerom su nešto što održava vezu, brak. Kako godine prolaze, plamen ljubavi sve slabije gori, ali tada navika stupa na snagu navika i tako parovi opstaju. Željela sam reć da je sex u nekim godinama života bitan, ali da posle nije i presudan za opstanak braka do kraja života.
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je bitan, ponavljam jedna od najbitnih stvari u vezi.

_________________
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2011 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije presudan ako imaš neku korist od braka...
I ako imaš namjeru da živiš čitav život osudjen /a na nezadovoljstvo.
Naravno da je bitan. Pogotovo kad se udje u neke godine.
Kada je sex, jedino ono što možeš da upražnjavaš a što ti pruža ogromno zadovoljstvo.
U tim godinama sex je potreba. Potreba sa kojom održavaš svoje zdravlje. I psihičko i fizičko.
Nekad ljudima nisu bile potrebne teretane i razni preparati da bi izgledali savršeno.
Dovoljan je bio redovan i dobar seks, koja šetnja po prirodi i to je to.
I ljudi su u ta vremena daleko ljepši bili. I zdraviji...jer su imali zdrav sex.

Ja znam neke žene, koje nisu zadovoljne svojim sexualnim životom.
Sve je to ok. Muž , djeca...i td. Brak na kojem bi mnogi pozavidjeli.
Ali, te osobe nemaju ono u očima...ono nešto što neko zove sjaj.
Imaju mrtve oči. I znam svaki put kada su prevarile svoje muževe.
Kad im vidim taj sjaj, znam i kažem im to...
Čude se uvijek kako ja to znam. Rolling Eyes

Sjaj u oku je sreća. Ko god nema sjaj u oku - on nije sretan.
Ko god nema dobar seksualni život - on nije sretan.
Može da laže, kako jeste, ali oči nikad ne lažu i uvijek istinu kažu...Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Outre D'Etre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2012
Poruke: 31

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2012 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seks vezu čuva.

_________________
.
Outre D'Etre
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2012 6:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu i tamo i jeste i nije Mr. Green
 
perhan99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2011
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2012 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ima i bitnijih stvari u vezi od seksa
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 28, 2013 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da je bitan
 
vortington
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 28
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 29, 2013 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je bitan. Ne moze veza opstajati samo na setnjama i poljupcima. Sex je potreban.
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2014 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako bitna stvar... mislim ako to nije zadovoljeno u kvalitetu i kvantitetu, ne razumem zasto bi dvoje i bilo skupa... by the way, ja ne sviram violinu ili klavir sa nekim u duetu Laughing

_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li je sex bitan za odrzavanje duge veze? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  sledeća
Strana 22 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon