www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Split
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super grad za mene, ai ne bih mogao zivjeti tamo

 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

split je prekrasan, i like it Wink

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je najljepsi grad koji postoji (za mene)...U njemu zivim cijeli svoj zivot, i stvarno je prekrasan...Od plaza, kafica, nocnog zivota.....Ma jednostavno predivan grad... Wink

Split noću:

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
sara123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 72
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam split, i idem tamo minimum 2*godisnje (tamo su mi baba,deda,ttka...ma cela mamina familija)...grad je prelep, iako ne bih mogla tamo da zivim...
 
malimravak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 210
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi ga minja,nema tih para....
Premda,ljudi i nisu baš svi....
Ali,grad.....

_________________
Ovo je mali korak za čovjeka
ali veliki za čovječuljka!
 
cobra123
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2006
Poruke: 6

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nima splita do splita neka svako zna ..pozdrav iz splita.. Mr. Green
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super grad, svako ljeto idem u shopping tamo
a ponekad navecer na bacvice,
jos samo da sruse one strasne zgrade iz
komunizma bio bi najljepsi.....
 
vip-maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 85
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je moj rodni grad i nebi ga minjala za ništa. cure su sve lipe i zgodna a tek dalmatinci pravi galebi:)) pozdrav oz splita
 
randi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

predivan grad, pun svijetlosti i ljubavi
 
JozoShmozo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 121

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vip-maca je napisao/la sledeće:
to je moj rodni grad i nebi ga minjala za ništa. cure su sve lipe i zgodna a tek dalmatinci pravi galebi:)) pozdrav oz splita


Grad je super nema sta i to da su cure naj ljepse u njemu je istina, a za muske... nismo ni mi losi.

_________________
Zivi da vozis, vozi da zivis
 
elgrande
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 129
Mesto: Косовска Митровица

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..grad o kome sam toliko lepog cuo a koji na moju nesrecu jos nisam imo prilike posetiti..nadam se da u najskorije vreme hocu!
 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tamo nikad nsiam bio,ali svaki prikaz ovog mesta sam propratio sa izuzetnom paznjom...jako mi se dopada
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Split Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon