www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pecanje
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 3:43 pm    Naslov poruke: Pecanje Na vrh strane Na dno strane

ribolovci pisite o svojim iskustvima

 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda sam samo jednom u zivotu pecao, i to na mrtvoj tisi i uvatio sam par manjova.

_________________


 
momcilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 176

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam par puta sa prijateljem,ali nisam ja pecao.
U stvari rasporedili smo se-on je pecao,a ja sam mu prinosio pivo Wink

Inace,svidelo mi se.Nigde nikoga-mir i tisina,hladno pivo 8)
 
VesnaV
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila je zima hladna kao led. Morala sam setati da me ne bi morali odmrzavati. Tako sam setala i ugledala da nema plovka na povrsini vode. Brzo sam potrcala i povukla stap. Osetila sam da je na udici velika riba. Posle pola sata zestoke borbe riba je izvadjena. To je bila stuka tezine 2.5 kg. As moje karijere.
 
pilot01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 29 Sep 2004
Poruke: 67

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice pecanja, to je ono sto me odmara - rekreacija mozga i duse.
iskustva mozda ne previse, ali dozivljaja nebrojano.
najlepse pecanje dozivljeno kuci na kanalima
ovo pecanje ovde i nije tako zanimljivo. jeste riba krupna, dobar ulov, ali mi je i suvise siguran ulov.
kuci je mnogo drugacije, teze, a ja volim izazov.
volim reku, volim prirodu i zato pecam. ja sam od onih ribolovaca koji ne jedu ribu.
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo,vesna!samo tako nastavi pa mozda odemo zajedno jednom na pecanje,jer ja nemam jos takvog kapitalca

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
machor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi što se tiče ribolova to je nešto jedino što me može opustiti, neznam jednostavno volim otići zabaciti štapove,ponesem sebi koje pivo, ma prava uživancija, pa još ako se šta na štap zakači heeeh!!!!! Very Happy
 
momcilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 176

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

machor je napisao/la sledeće:
Ljudi što se tiče ribolova to je nešto jedino što me može opustiti, neznam jednostavno volim otići zabaciti štapove,ponesem sebi koje pivo, ma prava uživancija, pa još ako se šta na štap zakači heeeh!!!!! Very Happy



:thumbright:
 
borovina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednog dana isao sam sa tatom i njegovim prijateljima na pecanje. dugo smo cekali, ali riba nije grizla, i onda je odjednom tatinom prijatelju velika riba zagrizla. poceo je vuci i nakon 15 minuta zestoke borbe silk nije mogao izdrzat i pukao je
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad pecao, mozda bi i pozelio nekad otici ali mislim da nemam strpljenja za taj sport ili rekreaiju...Volim nesto dinamicnije. Ali naravno da volim pojesti finu ribu, narocito oslic...mmmmmmmmmmm

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 11:33 am    Naslov poruke: POZDRAV Na vrh strane Na dno strane

Pecanje je zakon ja neznam nikog ko nevoli pecanje. Kakav oslic care probaj ti stuku i soma pa ces videti sta j prava riba a ne ova morska i uvozna.

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
klikni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: pecanje opusta Na vrh strane Na dno strane

to je mnogo dobra stvar zivci se opustaju i to je zdravo. svaka cast memedovicu pravi ribololvac
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Pecanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon