www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pecanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakv opusten sport!Kada si nervozan idi na pesanje bre,glava se opusti skroz!Najjjbolji sport za smirivanje Very HappyVery HappyVery Happy


_________________
NISTA OD TOGA
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogi pecanje ne svrstavaju u sport,a svrstavaju sah.Kada to budem razumeo sve ce mi biti jasno.

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
8ivan9
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 577
Mesto: Nedodjija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom kad sam isao sa bratom i drugovima na nocno pecanje poceo sam da pecam i uhvatio sam 3 male ribice i okrenuo se i poceo da hvatam ribe sa dve noge kojih sam vise uhvatio nego recnih riba. bilo je to super iskustvo, otisao sam da pecam recne ribe a upecao sam 2 na dve noge. ali su me ipak posle obe ostavile. sad imam jednu devojku, a kad raskinem sa njom idem na pecanje.
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pecanje opusta
 
bojke85e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 73
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Шах

досадно је брате мили

_________________
 
jura_vz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 65

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam strpljenja za pecanje

_________________
jurch
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na pecanje idem kad se umorim idem da se malo opustim i uzivam u prirodi
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Za divno cudo Na vrh strane Na dno strane

na pecanje idem veoma cesto leti. Pauzirala sam jedno vreme kada sam se vratila sa srebrnog jezera,jer me je,dok sam pecala,uplasila zmija i nisam imala hrabrosti da prihvatim novi izazov. Ali nakon odredjenog vremena,vratila sam se opustajucoj rekreaciji i nastavila sa ulovima. Najvise sljivonosa. Kako si ti napredovao. Smile .

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

24. septembar 2007. | Izvor: B92 | Željko Čačija
SP u lovu šarana na Adi Ciganliji
U Beogradu na Adi Ciganliji od 27. do 30. septembra 2007. godine biće održano Svetsko prvenstvo u lovu šarana. Organizator tog velikog takmičenja na kome će se takmičiti ribolovci iz 17 zemalja je Savez sportskih ribolovaca Srbije uz pokroviteljstvo Skupštine grada Beograda, JP Ada Ciganlija i Ministarstva sporta Republike Srbije.

Našu zemlju predstavlajće prvaci države Carp team "Soni Singidunum" Beograd, a preostale dve ekipe koje će uz pobednike predstavljati Srbiju su: "Carp sistem" Zrenjanin i "Auto sport" Novi Sad.

Spisak zemalja učesnica:

1.Engleska
2.BIH
3.Bugarska
4.Austrija
5.Francuska
6.Italija
7.Južnoafrička Republika
8.Litvanija
9.Portugal
10.Slovenija
11.Hrvatska
12.Srbija
13.Ukrajina
14.Makedonija
15.Rumunija
16.Moldavija
17.Rusija

_________________
I C E M A N
 
princip
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jura_vz je napisao/la sledeće:
nemam strpljenja za pecanje


Inace sam malo explozivan ali voda i pecanje me totalno opustaju.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super to me smiruje

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
dados
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 80

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I vise nego sto smiruje nego cisto da se pohvalimo poznanik iz Apatina i njegov ulov upecan na obali Dunava http://www.loviribolov.org/ponygallery/10.php

_________________
Sve o sportskom lovu i ribolovu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Pecanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon