www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

***Car***Tuning***
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Evo da se i ja ukljucim Na vrh strane Na dno strane

Mala Meca

 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Evo jos malo Na vrh strane Na dno strane

a kasnije cu dodati jos nesto
 
donigor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast za temu! Obozavam automobile ali tuning je nesto posebno. Ali najgori crnjak je kada skupite kes i stavite neki body kit ili vec... a neka baba vas udari odpozadi na semaforu i sve to unisti Very Happy Sad Meni se desilo Crying or Very sad
 
donigor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al mecka je mecka
 
donigor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo bih da mi neko kaze kod koga je trenutno najpovoljnije uraditi tuning kola u beogradu?
 
acacelic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igore brate slusaj sta cu ti sada reci ovo cu ponoviti samo jednom Smile KO NAS u celoj srbiji svi mogu samo da ti useru kola. Sta podrazumevam pod tim: sve ti urade budjavim FIBERGLASOM,to je sr**je koje puca i pri najmanjem udaru. Iz licnog iskustva ti mogu preporuciti vec GOTOVE proizvode od ABS plastike, koja je neverovatno jaka, i nece se lako slomiti. Jedino da odes negde gde prave delove po zelji i da ih pitas da ti urade od ABS-a,ili da odes u TRION, GANGLAND,SPOJLER SHOP...i kupis sve gotovo, tvo0je je samo da ofarbas. Mozda mozes naci kod fandja nesto od ABS-a. atc fandjo
ili u trion
trion sport design

_________________
xtreme power
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:27 am    Naslov poruke: eee Na vrh strane Na dno strane

Evo da i ja nastavim sa slikama..........Wizard rado bih ja nabaco poneki tekst ovde,ali 90% tekstova su na engleskom,a i mogu se naci na netu....

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovo ozvucenje nije ni za qrz...

kada ima u gepeku vise od 2 zvucnika izoblici zvuk i ode u zdravlje tolike pare sto je ulozio....
samo lepo izglda....


ako hoces jak bas i da trese bolje staviti 2 X 300 w i bazooku u desni donji ugao gepeka.....


postize se maximalni efekat....

ovo je sve kesa....


ko se imalo razume o ozvucenje razume me...


i naravno...sto manji otpor to je bolje

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:37 am    Naslov poruke: seeeee Na vrh strane Na dno strane

obratite paznju na Fiat Bravo,po meni jedan od auta koji se moze extra srediti,a ni on sam nekosta puno........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e moj macor.........pa ono dole su ti dva pojacala, a ostalo su ti dva woofera i dva zvucnika.........ne brini se sigurno se taj razume u sve te cake........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VAZNO OBAVESTENJE za sve ljubitelje Tuninga

Manifestacija u pripremi: Tuning Styling - 1 na 1
Datum održavanja manifestacije: 24. april 2005.
Mesto održavanja manifestacije: Aerodrom Batajnica - Beograd
Organizator: Auto tuning club (sa časopisom Tuning-Styling) i mnogobrojnim sponzorima 8) 8) 8)

Ja idem a vi??? Wink

 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Muika Na vrh strane Na dno strane

Sta mislis macak jel ovo previse????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> ***Car***Tuning*** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 3 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon