www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vas je danas nasmejalo?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 20, 2013 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbunjenost i pogled radne kolegice kada je direktor dreknuo na nas tri koje smo pokušavale da pošaljemo neko čudo od papira na još veće čudo tehnološkog dostignuća u obliku faksa! Very Happy Very Happy


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 25, 2013 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan komentar na bureku... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 25, 2013 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

+ bulmasoft na tv-i ostalom... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
david the junior
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 26, 2013 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pink horor novi kanal Smile
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 27, 2013 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj i ja sam nas'o tih pinkova kamaru..pink akcija 123..te serije..te premium..te pink film..samo domaci filmovi..i kamara nekih pinkova ima Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing Laughing
........................

nasmijala me moja glupavost u odredjenim trenutcima..ma dobro nije to glupavost..to je nepromisljenost...a glupost i nepormisljenost su ipak dva sveta i pojma mnogo razlicita...

zazalio sam sto sam uradio nesto..srce me boli... Crying or Very sad al' jbg...kad sam brzac..postao---i kad su mi zifci tanki ...sve sto sam stariji sve su tanji... Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing Laughing

mislim da sam povredio nekoga koga mnogo vojim...a a nasmijao sam se...sto mi je trebao cijeli jedan dan da to sklapiram... Rolling Eyes sto bi impliciralo da sam ja ipak glupson... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 01, 2013 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jejica mlatililica Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 09, 2013 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drug Laughing Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 11, 2013 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

viza za buducnost...i spostovana gospodjo mubera... Mr. Green
uvijek crknem od smjeha...kad cujem... Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 13, 2013 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad kad me nesto probudilo... Rolling Eyes pa kad sam moro se probudit Rolling Eyes Razz
malo sam gleo ono na diskaveriju covjek zene i divljina..pa me nasmejao onaj lik... Rolling Eyes
kad je ubio onu kokosku... Rolling Eyes pa sad kad su je ispekli...kad ona njegova zuta zena.. Rolling Eyes
njemu kaze.,..jao duso pa ti si uzeo obadva bataka... Rolling Eyes on gleda u nju..pa u ono sto je uzeo..... Rolling Eyes
izvini duso nisam znao da su to bataci Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing podjsetio me na nekog... Rolling Eyes
kako te bolan zene sve vide..i sve znaju..ko da je covjek gledo sta je batak il sta je sta..uzme i jede... Rolling Eyes a one u sve zavirit moraju... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing i odma sta je ovo sta je ono..sto ovo sto ono Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 15, 2013 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasmejao me je i priatno iznenadio njanjin avatar.Jako lepa slika majke i svog deteta.. Very Happy

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 15, 2013 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad neki film gledam...dok sam skidao ovo sa sebe... Rolling Eyes
naravno statham...kralj... Rolling Eyes msm da se film zove adrenalin..
sav je on spucan..i unezvjeren i onakav lud...dovuko se kod svoje ribe...
koja ima problem..sa mikrovalkom...ne zna namjestiti "sat" tj tajmer na njoj... naravno riba je plavusa... Crying or Very sad Laughing Laughing
i kaze ona njemu...da on nastima...sat na mikrovalnoj...on gleda u nju...Rolling Eyesi kaze- na mikrovalnoj i gleda u nju onakav nenormalan Rolling Eyes
da..da..kaze ona...i objasnjava ona njemu da je na satu na mikrovalnoj zimsko racunanje vremena... Laughing Laughing Laughing Laughing pa ako moze da namjesti ljetnje...vreme Laughing Laughing

duso.... kupio sam ti cvece... Rolling Eyes
jaooo stvarno...sva se raznjezila...
ali se s*ebalo uz put...nastavlja on...mrtav ladan.. Laughing Laughing Laughing

znaci crko sam od smjeha...jedva sam se presvuko... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 28, 2013 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nasmejao me statham Laughing Laughing Laughing

sad gledam na rtl-u transporter 3... ja mislim da se tako zove i da je taj dio...... Rolling Eyes Laughing Laughing

s onom malom pjegavom...Embarassed sto je treba nedje odvesti... Rolling Eyes a bomba u kolima i ne smiju ic' daleko od avta Confused Confused

kad je o'so frenk Rolling Eyes kod svog onog jarana- strebaera cvikerasa Rolling Eyes
da mu izvadi bombu iz auta Confused

da mogu hodat i ljubit se gdje oce a ne samo kraj auta i u autu Confused

kad su dosle neke siledjije...i rekle mu "frenk mars nazad na put.." Rolling Eyes a onim reko- necu ..i gleda u njih 18 ... Rolling Eyes
a ovaj crnac neki manijak Confused se pomjeri i kimnu glavom nekom filipincu celavom srednje starosne dobi...s licem neke propalice Rolling Eyes
koji se zalaeti na frenka Confused sa nekim pananjakman filipinskim vjestinama udaranja nogama.. ..Rolling Eyes
razmahao se nesto..'naki celaciv..ne zna da je statham celaviji od njega...Confused
skoci nesto mlati nogama...Confused

joooj kad ga frenk nabi nogom... odleti tamo u cosak ko lopta Rolling Eyes
i kad pofizdi i podera onu kosulju...Confused Confused Confused



crko sam od smjeha Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Sta vas je danas nasmejalo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  sledeća
Strana 67 od 69

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon