www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veze s osobama iz inozemstva?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2010 12:42 am    Naslov poruke: Veze s osobama iz inozemstva? Na vrh strane Na dno strane

Jeste li ikad bili u vezi sa strancem / strankinjom? Tu ne treba racunati one iz dijaspore. Kako je bilo? Iskustva?


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam na zalost, ali volela bih sto da ne Smile

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo me vec malo vise od godine u vezi sa jednim. Inace, mnogo mi je bolje nego u prosloj vezi sa nasim. Kanadjani su puni razumevanja, nije im mrsko da kuvaju, cuvaju decu, nesto rade...Zavisi sve naravno od osobe do osobe, al bar je ovaj moj takav. Nije mu problem pokazati da me voli, ili da me zagrli pred drugovima, nije kukavica...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Evo me vec malo vise od godine u vezi sa jednim. Inace, mnogo mi je bolje nego u prosloj vezi sa nasim. Kanadjani su puni razumevanja, nije im mrsko da kuvaju, cuvaju decu, nesto rade...Zavisi sve naravno od osobe do osobe, al bar je ovaj moj takav. Nije mu problem pokazati da me voli, ili da me zagrli pred drugovima, nije kukavica...


sve je ok...al' ne kontam ovo s kukavicom...
zar je onaj ko ne grli djevojku pred drugovima kukavica...
i kakva je to hrabrost zagrlti svoju djevojku pred drugovima...
I da li sam ja hrabar, sto smijem zagrliti, tudju djevojku,
pred drugovima...a da li sam kukavica sto ne grlim tudje djevojke pred svojom djevojkom...ili je to samo stvar, osjecaja...
ja ako imam potrebu da zagrlim djevojku,ili bilo sta, ja cu je zagrliti,
bilo kad i bilo gdje..i bilo pred kim...

Jesam imao sam par veza...rekoh vec jednom da sam se malo vucao sa jednom malom koreankom...bila je jedna ruskinja, i dve tri svedjanke...
Ako pod strance spadaju, makedonke, i slovenke,
onda sam ja bio sa puno strankinja...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad citam, i da me ubijes ne zna sto sam napisala kukavica...hmmm...ludo pa zivi...
Mislila sam da mu nije problem da me na neke nacine zadovolji, da mi napravi kafu kad dodjem posle posla, da napravi veceru....Ovo pricam jer bi 90% nasih muskaraca apsolutno odbili da rade ovako nesto. Valjda sam to juce mislila reci Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sama si rekla da je sve to od osobe do osobe...
nisu svi nasi muskarci takvi...ima ih i gorih...
btw...to je lepo od tvog momka, i pazi ga dobro...
ako ga ti ne pazis, i ne cijenis to...naci ce se neka, koja to zna da cijeni...
ne kazem da ti ne cijenis to, jer si napisala, sasvim razumljivo...
ali eto , ipak samo kazem...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Hvala

Uglavnom, posto imam iskustva samo sa muskarcima, govorim samo o njima. Vecina je ovde i u Americi takva da im za zensko nije tesko uraditi neke stvari. I isti ti ce se mnogo bolje snaci kad /ako nekad ostanu sami. Ovde se manje vidi razlika u musko-zenskim poslovima. Imam tu "srecu" da sam imala samo jednog bivseg i jednog sadasnjeg decka. Bivsi je nas, a sadasnji je "njihov", tj Kanadjanin Mr. Green. Primeti se razlika, primeti se da je bivsem bilo van svake pameti skloniti sto posle rucka ili vecere, ne daj Boze oprati sudove ili slicno. I ovo je naravno sve od osobe do osobe. Moja snaha prica kako se ne seca kad je zadnji put spremila krevet, jer moj rodjeni brat to voli da radi, a spremi ka brate dragi kao u bolnici. Sve lepo zategne Very Happy, isto tako voli i da usisava...zato kazem, sve je od osobe do osobe. Ali ja eto mozda i ne mogu previse da pricam o razlikama jer sam imala jednog tamo, jednog ovamo...Mozda malo skrecem sa teme, ali razlike su vise nego i uociljive, bar u mom slucaju.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2010 6:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Issss! Very Happy Bilo je bilo, dobro iskustvo. Normalno nikada nisam razmisljao nista ozbiljno.
Bilo ih je razni, samo mi je malkice krivo sto nisam zutu neku prosetao Wink

Uglavnom, sta je bilo, bilo je.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 25, 2010 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, moja povijest:
- Francuskinja, Latvijka, Ruskinja, Rumunjka, Poljakinja, Kineskinja, Filipinka, Amerikanka, Japanka, Estonka, Finkinja i Srbijanka...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 25, 2010 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Hmm, moja povijest:
- Francuskinja, Latvijka, Ruskinja, Rumunjka, Poljakinja, Kineskinja, Filipinka, Amerikanka, Japanka, Estonka, Finkinja i Srbijanka...


Very Happy ... i onda se moja Generacija oženi!!! Very Happy Vidiš, bogati, kako smo samo i u ono vrijeme bili internacionalni. Very Happy
Lično, nisam nikada imala vezu sa strancem, osim ako Makedonce i ostale narode bivše Jugoslavije ne smatramo sad strancima, a lep narod...bogami, lep Wink Exclamation I vrlo lijepo iskustvo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Veze s osobama iz inozemstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon