www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vam je najvaznije???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
panici
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise provodim citajuci knjige i uceci.Naravno ,racunar takodje zauzima znacajno mesto u dnevnim aktivnostima.
A devojke su nocna razonoda .


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno definitivno PC, sta meni ne odgovara, ali sta je tu je... inace i faks dosta zaumi mesto, a kad imam devojku je ona centar moje paznje i njoj posvetim svoje vreme maksimalno, jer mislim da je ona onda pored moje porodice najvaznij deo u mom zivotu... Exclamation
 
Rmpalija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA trudim se na devojke , ali racunar je najvece zlo , to sam shvatio.
 
casanova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 19
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rmpalija je napisao/la sledeće:
PA trudim se na devojke , ali racunar je najvece zlo , to sam shvatio.

zene su definitivno najvece zlo! racunar nikad ne moze da te sjebe kao zena... Twisted Evil
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile casanova veruj mi da moze. Sta meni racunar moze da uradi zena nikad ne moze. Moze da me posvadja sa celom familijom, da mi upropasti skolu i ceo zivot Very Happy
Meni su ipak najvaznije devojke, izlasci :d
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komp po noci, sport po danu. Tako je kod mene u planu

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PC,PC,PC definitivno ...e a kad ostane vremena onda odem u krevet (gde me zena ceka) lepo izvucem Laptop i udri dalje he he Sala :D
 
sirics
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 4:47 am    Naslov poruke: Racunar Na vrh strane Na dno strane

Racunar najvise ali mora se naci i vremena za djevojku.
 
vladajovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: Brus

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bike,racunar,faks,priroda
 
Toc_ka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva stvar ujutro - na komp, pogledat novosti iz sporta (ono sto ne uspijem pogledat na TV-u), na brzinu slozit shemu za kladionicu, uplatit listic, i onda sam cijeli ostatak dana samo njen....
 
borislavl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 22
Mesto: Sombor, SiCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise vremena trosim na racunaru. Posto je to moje zanimanje

_________________
dr Lakicevic Boris
 
micodelija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako vam kompjuter moež biti draži od devojke???
pa komjuter nema ono šta devojka ima..vidim i niste baš neki sex ovisnici Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta vam je najvaznije??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon