www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da Vincijev kod?!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jako zanimljiva knjiga..no imam jos nesto malo da procitam..pa se onda javim

 
Zastodane
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga mi se puno dopala, a pogotovo kraj. Film je bio super u odnosu da je takva tema onda je film super - ne znam sta ljudi ocekuju.
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, uvek film malo skrate i izbace neke scene. To je normalno. Takođe je u 90% slučajeva knjiga bolja od fima. Možda zbog mašte čitaoca. Jedini film za koji mogu da kažem da je podjenako dobar kao i film je "Intervju sa vampirom" Exclamation

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto vas uopste ljuti ova knjiga?

Koliko ja znam danas nema cenzure na pisane tekstove o crkvi, bar ne u Americi.
Ova knjiga je dostupna svakom i procitalo ju je nekoliko desetina miliona ljudi sto je stavlja u rang najcitanijih knjiga svih vremena.
Koliko znam tema je knjiga Da Vincijev kod a ne crkva, verovanje u boga ili biografija Isusa.
Za te stvari postoje kategorije kao sto su Riznica tajni i Filozofija mozda cak i Istorija sveta.

Inace knjiga je odlicna, pravi triler. Podstice te na razmisljanje o raznim temama. Razumljiva je, lako i brzo se cita. Tema je kontraverzna sto je cini jos vise zanimljivom.
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma zanimljiva knjiga (i definitivno nije dosadna Smile ) procitala sam je u jednom dahu Very Happy Vise mi se svidja knjiga od filma,uvjek je knjiga bolja...A sto se tice toga da li vjerujem...ne,ne vjerujem
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova knjiga sve trese!
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kniga mi je na prvi pogled zanimljiva ali je tipicno djelo `za siroke narodne mase` koje ce ga prihvatiti bez pogovora,pogotovu ako se uzme u obzir da se vecina njih prvi put susrece sa nekim stvarima iz religije i umjetnosti koje se javljaju u ovoj knjizi.
Ona je jedna velika sarena laza,samo da zamaze oci citaocima,molim vas,taj pisac se samo koristi neobavjescenoscu naroda pa moze da im proda takve price...
Knjiga po meni nema ama bas nikakvu umjetnicku vrijednost!
E sad neka me urednici banuju sa foruma posto sam primjetila da ponekome i ne prijaju moji stavovi o ovom djelu i da vole da mi brisu postove.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knjiga s odličnom tematikom 8)

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je triller koji se lako cita,ali je i tipicno americko izdanje.Vrijedi procitati!!!
 
We-She``
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pada mi na pamet da je chitam! Chovjek koji pravi od religije TRACH. . .fuj bljak cao!!
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravila sam reci,nijesam ocekivala da ce forma biti roman,to me je dodatno zbunilo kad sam prvi put cula za nju,ali ide u prilog mojoj teoriji Exclamation Exclamation JEFTINO Exclamation Exclamation
(`Sto je jeftino,to se dobro prodaje` Laughing Laughing )

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svima koji ste procitali Da Vincijev Kod od Brauna toplo preporucujem da procitaju i knjigu Kljuc za Da Vincijev Kod od Martina Luna i mislim da cete u mnogo cemu , istorijskim cinjenicama , slikama i argumentima ucvrstiti svoje stavove , a ovi koji smatraju da tu nista nema i da je sve sama laz mozda pocnu da vjeruju u istorijske argumente Very Happy

Svega tu ima samo treba dosta cackati i sve karike uvezati..mada se s meckom ne treba cackati Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Da Vincijev kod?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon