www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

RunnerSG zelje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 30, 2010 7:46 pm    Naslov poruke: RunnerSG zelje Na vrh strane Na dno strane

Moze li neko da postavi pesmu Neno Belan - Suncan Dan, u sekciju za dowload, ili neki link preko kojeg bih mogao da je preuzmem...
Googlam vec sat vremena i ne mogu da je nadjem... Shocked

Unapred Hvala...

PozZ


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2010 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Linkovanja nema na javnim delovima foruma, osim ako link vodi ka nekoj stranici naseg sajta, ali pesmu mozes dobiti, uskoro, od mene ili nekog od moderatora tako sto ce biti postavljena na sajt. Ispravljen ti je i naziv teme u skladu sa pravilima ~ Fontane želja ~. Idea

Pozdrav! Wink

_________________
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2010 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno... Nadam se da ce je biti u skorije vreme na vasem sajtu, kako bih mogao da je preuzmem... Smile

Ili postavi link ovde, kada ubacite pesmu na sajt... Wink

Jos jednom, hvala puno...

PozZ
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu, i zao mi je sto pesma nije stigla i ranije, ali i mi imamo dusu! Mr. Green Very Happy Postavljena je na sajt. Wink

_________________
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko ceka taj i doceka Mr. Green Hvala puno jos jednom... Smile
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovoga puta, nije zelja, ali mislim da je mali doprinos mp3 sekciji... Smile

Nikola Nemesevic Nemes ( ucesnik VB ) - Znam taj smesak - Promo singl 2011

Poslati pm za link, a nadam se da ce uskoro moderatori istu pesmu staviti i u download sekciju...

Pozdrav
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2011 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RunnerSG je napisao/la sledeće:
Ovoga puta, nije zelja, ali mislim da je mali doprinos mp3 sekciji... Smile

Nikola Nemesevic Nemes ( ucesnik VB ) - Znam taj smesak - Promo singl 2011

Poslati pm za link, a nadam se da ce uskoro moderatori istu pesmu staviti i u download sekciju...

Pozdrav

Hvala! Smile

Pesmica se nalazi u download sekciji
Arrow http://www.domaci.de/download_f_34818_nikola_nemesevic_nemes_2011_znam_taj_smesak.html
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> RunnerSG zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon