www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prljavo Kazalište - misljenja.
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Prljavo Kazalište - misljenja. Na vrh strane Na dno strane

Pisite sve sto mislite o ovoj legendarnoj grupu........koje su vam omoiljene njihove pesme,da li ste mozda bili na nekom njihovom koncertu,ma sve vezano za njih,ono bas me jako interesuju kao jedna od legendarnih grupa........


_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
lex
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 58

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 260
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si slusao njihov prvi album, onda pamtis onaj dobar pravi sirovi urbani pank, pa kasniji prelaz ka novom valu sto ih je svrstavalo u jednu od najboljih grupa tada, sve negde do Heroja ulice, kada je i Jasenko Houra propevao. (Amerika, Devojke bi....., Sinoc sam izasao na kisu, naslovna). Vec na LP Korak do sna pocinju neki drugi uticaji....tada recimo Brusa Springstina, a kasnije gube onaj pocetni duh i energiju.....Album Devedeseta i prethodni je lagano okretanje ka nacionalizmu gde su bili jedni od glasnijih. Ne može im niko zanemariti dobre koncerte, počev od Novogodišnjeg u ZG, do onog u Lisinskom sa Josipom Lisac i gostima......Takodje, na sceni ex-yu medju jacim u baladama. Pa ipak, koliko god dobra bila "Uzalud vam trud svirači...." nikako se ne uklapa u ono sto su nekad radili..... Licno, smatram to njihovom totalnom degradacijom, iako je stvar odlična, al ipak da je neko drugi izvede, a ne oni sa silinom koju su nekad imali. S vremena na vreme i Radio Dubrava je opet pomeranje ka boljem, ali se primeti nedostatak kreativnosti i da su ih godine stigle....Pored svega, ipak neizbrisiv trag ostaje za njima.....

_________________
"...jer...šta ce ti sloboda, ako nemas čast..."
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim slusao sam ja skoro sve njihove albume.......a meni su pesme: Kise Jesenje, Uzalud Vam Trud Sviraci, Marina, Zaustavite Zemlju i Crno Bijeli Svet nekako najdraze, sta mi mozete jos preporuciti od pesama?????

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja im ne volem nista osim prva dva albuma. Osim pokoji song, tu i tamo.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Ja im ne volem nista osim prva dva albuma. Osim pokoji song, tu i tamo.

Daj mi da zaplačem Crying or Very sad .....svagda me u suze teraš (šta će svet da pomisli? Mr. Green )

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
lavica-usa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako najvise volim onu njihovu pjesmu Previse suza u mom pivu Smile
 
klopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjace balade su imali. 8)
 
Picard
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 1368
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je dobra ona:"Tu noc kad si se udavala!"
Prljavo Kazaliste mi je jedna od najmilijih grupa!
Svaka im cast!
Wink

_________________
Bog bi stvorio Zemlju za dva dana da nije trebao instalirati Windowse!
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasa legendarna i jedna od mojih omiljenijih grupa
Omiljene stvari:
-Ma kog me boga za tebe pitaju;
-Ako trazis nekoga;
-Stoljece il dva;
-Marina;
-Pa sad lazem kao ti;

Tih 5 stvari mi nikad dosta 8)

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
Azriel1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 9

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sam početak je bio u redu, dok je Bogović pjevao. Jedini pravi panker u grupi.
Nije bezveze otišao. Houra je preuzeo grupu i lagano je vodio u komercijalu(čitaj:lošu muziku). Od devedesete na dalje da ne govorim, totalno su izgubili vjerodostojnost teškim političkim uvlačenjem koje traje i dandanas
 
tashica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke pesme mi se sviđaju. Nisam baš luda za njima .. mada, Brega je Brega!
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od velikog rock grupa iz sve vremena. Ali oni najboli albumi su jos "Zaustavite zemlju" i "Zlatne godine".
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Prljavo Kazalište - misljenja. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon