www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serbian Rap
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
SerbianRapTebreX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Sep 2010
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2010 3:52 pm    Naslov poruke: Serbian Rap Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav, iako sam nov na forumu imam velikog iskustva po forumima, pa se snalazim u temama i tome Wink
Zanima me koliko volite Serbian Rap, koje grupe i zasto?

Ja imam svoj forum Serbian Rap-a, skoro otvoren i na njemu obradjujem sav Srpski Rep od postanka, ako imate nekakve informacije o vasim omiljenim grupama, reperima postavite ih Very Happy

Licno, volim teski underground rep, MC Monogamija i bahata familija, tu su naravno nasi najecenjeniji reperi, juice, sha, ila, gru te cya, vip i prti bee gee..

Hvala! Very Happy


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2010 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni
trenutno je apsolutno najjaci Bvana
pracen Shkabom,
bar shto se solo-a.. na nastupima nisu toliko odvaljeni da pozaboravljaju textove i jedva stoje na nogama, uvek otkinu..
ostali bi mogli malo da se saberu pa da lice na neshto i van studija.. (cast izuzecima)

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2010 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislis srpski rep Very Happy Wink
Sunshine, 187, Gru, Cya, Straight Jackin, Robih Hood, i jos nekih kojis se ne mogu setiti imena u ovom trenutku.

Jednom recju stara skola.

Ovim novima, posle par njih kojih sam pokusao da preslusam vise im ne dajem sansu. Uopste se ne trudim da ih poslusam niti me interesuju.

Napravio sam par kompilacija stare skole i kada mi se slusa pusti prave stvari, po svome ukusu.

Sto se tice informacija, trebao bih naci sve informacije na netu, posto devedesetih tj. krajem devedesetih, svi smo mi gurali tekstove, mp3, slike, biografiju, diskografiju, i to sve sa dial up-om konekcijom Rolling Eyes Mnogih kasnih nocih tj. ranih jutarnjih sati provedenih i da niko ne kaze hvala. Digao sam ruke od toga.

Robin Hood je Robin Hood, to je sve sto ti mogu reci tj. napisati.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
*[~SuVise_Brz!~]*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jan 2011
Poruke: 148
Mesto: Ispod Haube,U Kadici Za Volanom Masine 6000ccm.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 15, 2011 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stigli su najjaci...

Naravno Obozavam Rep,Repom se i bavim.

Najvise volim,Juice,Denchi,VoX(jednom recju celu 93FU KRU Ekipu),Big-M,Entry,187,Gru, Cya, Straight Jackin,Marchello,Napoleon(Celu Ekipu Cash Music)...itd...

_________________
S.M,Speed Masters ta ekipa skroz je cool,
besni auti, lepe cice, dobra voznja, sve je tu.
Ako se pitas ko je najbolji, odgovor je jasan,
moje reci znace mnogo, ne moram da budem glasan!
 
beladinland
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Apr 2009
Poruke: 20
Mesto: Belograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2011 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar toga ima kod nas?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Serbian Rap Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon