www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemoj nocas dragi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 6:34 pm    Naslov poruke: Nemoj nocas dragi Na vrh strane Na dno strane

Secate li se kada vas je uzbudivao i sam pogled na njegovo telo? Dozivljavali ste ga kao bogatu mapu erogenih zona. Snaga njegovih golih grudi. Satenska mekoca njegovih butina. Niste se pretvarali kada ste jutrom kasnili na posao. Sada je jutro, ponovo, ali proslo je mnogo godina od onih jutara...

On se baca preko vas da ugasi budilnik, pri tom vas grubo paleci svojom neobrijanom bradom. Uvijate se cvrsce u cebe. Cvrsto drzeci oci zatvorene, okrecete mu leda. On pokusava da vas okrene na drugu stranu. On zeli 'zornjak'. Vi zelite da dremate jos desetak minuta. Razmisljate: ako ga ne zadovoljite ujutru on ce gundati celo vece. On ce se osecati odbacenim. Danima ce se duriti.

Vi ste spremni na kompromis. On vas ljubi u vrat. Vi razmisljate koje racune morate danas platiti. Sta li ga uzbuduje ovako rano ujutru?

POPUSTITI, DOGOVORITI SE ILI JEDNOSTAVNO RECI NE?

Ocigledno, cak i dvoje ljudi koji izuzetno odgovaraju jedno drugom, mogu imati razlicite potrebe. Kada seksualna veza pocne sa strascu koja je ravna belom usijanju, razum nema nikakvu ulogu. Partneri dozivljavaju sok kada se medeni mesec zavrsi i ceo zivot, a narocito seksualni, ude u mirne vode.

Mnogi parovi su postigli seksualne kompromise bez mnogo diskusije (jasno vam je da on to moze da uradi tri puta nedeljno). Neki partneri pocinju da koriste seks kao izvor manipulacije, pristajuci na njegove - njene zelje samo ako su dobili ono sto oni sami zele. A neki su precutno sklopili seksualni mir (drze se ustaljenih puteva i ne pokusavaju da istrazuju precice i stranputice).

'Kada prihvatite, vi se pokoravate pravu drugog coveka da dobije zadovoljstvo na vas nacin', kaze Lari Hof, direktor Klinike za razvoj braka u Filadelfiji. Tradicionalno, ovo mnogo cesce cine zene. 'To je lose za vezu, jer znaci da je zeni neprijatno u njenoj kozi, kao da joj je kupaci kostim pun peska.'

Jedino pravo resenje je kompromis. To znaci da dajete ali i da dobijate. On voli jutarnji seks. Vi vise volite noc. Ocigledno, fer dogovor je da to radite ponekad ujutru a ponekad nocu. Ali, ovi pregovori ne teku uvek glatko.

' Mnogi ljudi seksualno se pokoravaju iako to ne moraju da rade', kaze Hof, 'zato sto jednostavno ne umeju da pricaju o seksualnim potrebama. Morate znati sta zelite i morate biti u stanju da svoje zelje izrazite bez straha da cete biti odbaceni ili ismejani. Tek tada mozete naci uspesan kompromis. Mnogi ljudi koji su borci u manje znacajnim oblastima ne umeju da razgovaaju o svojim potrebama u krevetu. A seks je previse vazan deo naseg zivota da bismo zatvarali oci pred problemima.'

preuzeto sa neta

E pa drage moje curice da vas cujem....


POPUSTITI, DOGOVORITI SE ILI JEDNOSTAVNO RECI NE?



_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2004 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto ste mi stidljive....ja sam dugi niz godina u braku....imam odlican sex ali postoje trenuci kada mi stvarno nije do toga....kada sam premorena i jedva cekam da zaspim...onda i kazem to svom muzu....bas u tom stilu...nemoj sreco, nemoj danas.....nikada se nije naljutio, niti sam ja na njega kad on meni kaze ne....kompromis je zaista najbolje resenje....otvoreno pricati sa partnerom....iskazati mu svoje trnutno raspolozenje i mirna srca reci ne...bez bojazni da ce se on naljutiti...komunikacija je vrlo bitna stvar za jednu dobru i stabilnu vezu....moram da priznam desavalo se i to da samo odradim za njega ali sam se posle toga osecala bas bezveze....nekako iskorisceno....pa sam mu to i rekla....zato nikad vise i ne vrsi pritisak na mene....kad kazem ne onda je ne......

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 6:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta cu kad neznam da kazem ne....
Dobra dusa pa uvek da))
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 6:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ijao...tesko ti heheh.
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 6:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deckonja je napisao/la sledeće:
ijao...tesko ti heheh.

Muzu,meni tesko a tebi jos teze... Very Happy
Mrsh na ispit bwe....ccc Evil or Very Mad
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 21, 2004 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije da imam momenta kad ja kao nesto necu,ne dam i sl....ali jednostavno se desi da mi tehnicki ne ide(npr.kad se probudim,pa sam sva njanjava)

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
rosel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 17, 2004 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno je kad on kaze, ne veceras nisam za , umoran sammmmm ili nisam raspolozen,,,,,,,!!!!!!brrrrrr
Ja sam uvek zaa!!!!!!!!!!! ala volim taj sex.......dobra pesma....... Shocked Very Happy
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2004 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je ne onda je ne, na silu ne vredi nemamo nista od toga, ni ja ni on.
znaci to se kaze o cemu je problem i gotovo,kad se prica otvoreno o svemu sa partnerom nebi trebalo biti problema! Wink

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj sad malo da kucam bez zezanja.. Mr. Green
Znam da kazem ne jedino kad dobijem,pogotovo ako su mi prvi dani...a ovako tesko da znam da kazem ne... Rolling Eyes
sta cu taka sam Laughing
 
ATAJLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 147
Mesto: Cacak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 04, 2004 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Aj sad malo da kucam bez zezanja.. Mr. Green
Znam da kazem ne jedino kad dobijem,pogotovo ako su mi prvi dani...a ovako tesko da znam da kazem ne... Rolling Eyes
sta cu taka sam Laughing


Bravo!
Nije "šta ću, tak'a sam" nego "blago meni kad sam takva".
Bravo!
(ene, već sam rekla "bravo!") Embarassed
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 11, 2004 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Atajlo,mojne mi prepravljas tekst bwe Mr. Green
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 12, 2004 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi sad ovako, ja jako volim sarmu, uživam u njoj, tako mi lepo klizi i prija....
al' kad bi me naterali da moram da je jedem ceo život, ja bi je verovatno
brzo zamrzela...... mislim, tako je i sa muškarcima, dok prija, prija....al' kad
kažem ono istorisko NE... onda je to stvarno NE Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Nemoj nocas dragi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon