www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemoj nocas dragi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe.... ja mogu uwek.. bas uwek.... a negde sam procitala da valja cak i kad boli glava, jer od toga prodje Smile Smile Smile

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasad mi nije padalo da ga odbijem Twisted Evil

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da nisam svake noći raspoložena...i naravno da to lepo, jasno, srpski kažem, tj pokažem...ima mnogo načina da nekom pokažeš da ga voliš, i da prepoznaš da te neko voli...nije samo seks način za to!
I zato, moj dragi mora da zna, da ako u ponekoj noći kažem "ne" to nije zato što ga ne volim...
To znači da u toj noći treba da me jako zagrli, da isprepliće svoje ruke i noge sa mojima, da mi ponudi svoje levo rame da na njemu zaspim i da ću ga sledećg jutra voleti još više
jer me razume, jer je uz mene, jer me voli i jer to ume da mi pokaže
svojom pažnjom i razumevanjem!!!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh veco draga sreca tvoja te je on pun razumevanja..znam i one koji bas onda zapnu kao mutavi, kako bi im pokazala da ih volis.... Crying or Very sad

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e, nema šanse da ja kažem da neću!!! Very Happy
još kak je krenulo, do sad je njega samo jednom "bolila glava" i bio je "preumoran" Smile
 
malena bubica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 8

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvjek možeš reći ne Twisted Evil , ali i da Embarassed , samo najvažnije je da je odluka uvjek TVOJA :spermy: :kisses:
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima trenutaka kada mi stvarno nije do toga ali nikada ga nisam odbila,jer mislim da to zna da pokvari odnose u vezi,braku!!!

_________________
zivot je lep
 
Kylix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam skoro uvek "ZA". Desavalo mi se, medjutim, da moje "nemoj" izazove buru+optuzbe+durenje danima...nije potrajalo do narednog "nemoj"
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sexualni zivot takodje mora da se neguje...vremenom naravno da postanemo nezainteresovani....ali sta se desava kad je on taj koga stalno boli glava....???
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Kada zene kazu Ne ! Na vrh strane Na dno strane

Kada Vi muskarcima kazete NE i nemogu !

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
b-fancy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi je stvarno lose,ali moj decko to jako dobro poznaje kod mene tako da ne kad i ne stignem da mu kazem vec sam prepozna da nesto niej uredu
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazem NE onda kad mislim tako. Volim i ja cokoladu ali neki put mi se bas i ne jede.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Nemoj nocas dragi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon