www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemoj nocas dragi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj dečko ne insistira ni na čemu jer me razume u svakoj situaciji Rolling Eyes


_________________

~ Banetova Žena ~
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad necu,necu....to je to Mr. Green
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 3:01 am    Naslov poruke: Izgovori... Na vrh strane Na dno strane

Kakav vam je najcesci izgovor npr kad, ne zelite da vodite ljubav...???

JA Ili sam umorna, ili u dubokom snu... Smile

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene se jos nije desilo da ne zelim da vodim ljubav Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad ne želim jednostvano kažem da nije mi to toga.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema "Izgovori" spojena s temom "Nemoj nocas dragi". Molim clanove da pre otvaranja teme provere da li ista ili slicna vec postoji, hvala na razumevanju

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma normalno je da me razume,kada mi nije ni do cega ne dira me Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne je ne Mr. Green ako postoji razlog za tako nesto Cool
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto žene moraju da koriste razne izgovore poput: umorna sam, boli me glava, nije mi dobro... Ne je uvijek ne i trebalo bi da se poštuje i sa jedne i sa druge strane, zar nije tako? Jednostavno recite da niste najbolje raspoloženi za sex, ne morate osorno i svađalačkim tonom, nađite onaj ton za koji znate da dopire do njega. Ako ste dugo vremena zajedno ovakve stvari će se dešavati i sa njegove i sa vaše strane i ništa nije ni alarmantno niti toliko deprimirajuće da se ne može nastaviti dalje. Postoje dani u kojima se jednostavno ne pronalazite, pa neka bude svjestan toga.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragi, ne večeras, boli me glava



On želi voditi ljubav - nju "boli glava", a zapravo se događa nešto sasvim drugo, o čemu ni on ni ona ne žele razgovarati: ljubav je u krizi.


Led u krevetu znak je za uzbunu

"Dragi, ne danas, tako me boli glava!" - ova je rečenica gotovo postala sinonim za izgovor kad žena ne želi voditi ljubav. I druga slična rečenica: "Tako sam umorna, a sutra imam naporan dan...". Jedno i drugo su izgovori koji to zapravo nisu jer strastven i nježan seks je odlično sredstvo protiv muka i tegoba svih vrsta.

Kad izgovor postane navika, kad tjelesnu ljubav doživljavamo kao dužnost koju bismo najradije izbjegli, tada nešto nije u redu. Jer, seks je pokazatelj stanja odnosa između muškarca i žene.

Možda se partner udaljio i ona je izgubila povjerenje. Možda se on premalo brine o svojim svakodnevnim dužnostima i ona se osjeća još samo kao njegov objekt u krevetu. Ili on, možda, pri vođenju ljubavi više nije tako nježan i pažljiv kao nekada.

Jedno je sigurno: oboje imaju problem u komunikaciji, ali umjesto da pronalaze izgovore, bilo bi bolje da otvoreno porazgovaraju. Međutim, razgovarati o seksu i pitanjima vezanima uz njega, a da pritom ne bude nerazumijevanja i oštrih riječi, jedan je od najtežih problema između muškarca i žene.

Odaberite pravi trenutak

Psiholozi upozoravaju na okolnosti nepovoljne za razgovor: ne upuštajte se u diskusije ako ste pod stresom ili iscrpljeni. Izbjegavajte takve razgovore ako se bojite da bi ih mogla čuti vaša djeca. Ni krevet nije pravo mjesto za takvu diskusiju. Rečenice poput "Ne želim spavati s tobom jer ti uvijek..." odvest će vas tamo kamo najmanje želite - u oštru svađu i međusobna predbacivanja i optuživanja.
Budite strpljivi i pričekajte pravi trenutak kada ćete o tom problemu moći mirno razgovarati. Valja biti smiren i opušten. Neka to možda bude uz dobru večeru ili uz čašu finog vina. Tada postoje mogućnosti za dobar ishod razgovora.

Pronađite pravi ton

Najvažnije je pravilo: ne podvaljujte i ne prigovarajte! I ne dovodite u pitanje ljubavne kvalitete svoga partnera! Tako dugo dok se onaj drugi osjeća napadnutim, povući će se u sebe i zašutjeti, ili će na napad odgovoriti napadom. Dakle, nećete riješiti ništa, stvorit ćete samo mučnu atmosferu.
Iskreno razgovarajte o svojim osjećajima. I dopustite partneru da i on na svoj način izloži isti problem, a da vi odmah brzopleto ne reagirate.
Prijateljski i iskreno objasnite zašto ste izgubili volju za seksom. Što vas smeta i zašto vas smeta. Ostanite pritom dobronamjerni koliko god je to moguće. Nemojte mu reći: "Ne veseli me više kad ti..." Pokažite mu radije kako biste željeli voditi ljubav ili kako vi zamišljate idealnu vezu. Tada će vaš partner znati što želite, a što ne.
Nastojte izbjegavati dvije riječi: "uvijek" i "nikad". One vode razgovor u negativnom pravcu, ne rješavaju problem, već održavaju status quo.

Ostanite kod teme

Počinjete razgovarati o temama koje vas muče, ali odjednom prelazite na nevažne detalje koji razvodnjavaju diskusiju: to je, nažalost, uobičajena pogreška. Ako dopustite da se diskusija razvodni, izgubit ćete nit vodilju; reći ćete nešto zbog čega ćete kasnije požaliti. Zbog toga ćete prekinuti razgovor i još jače zategnuti odnose.
Usmjerite razgovor: aktualni problem mora ostati tema broj jedan, a sve ostalo odložite za neko drugo, bolje vrijeme.

Ne očekujte previše

Zabluda je ako mislite da ćete sve riješiti jednim razgovorom. Nužno je strpljenje. Ne budite sebični; naučite i slušati. Naučit ćete mnogo, a to je put do pozitivnog rješenja.
Nemojte ni sebe ni njega ni na što prisiljavati. Ali, ne odlažite razgovor na neodređeno vrijeme. Počnite češće razgovarati o svojim osjećajima, snovima i, dakako, seksu. Govorite otvoreno, mirno i ozbiljno o erotskim maštanjima i željama. Samo tako će vas partner moći shvatiti. Samo na taj način postoje šanse da vaš zajednički život bude skladan.


{Zena}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 29, 2010 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas toga nikad nije bilo, hvala Bogu... Laughing za sada videcemo na dalje. Ali jednostavno ne mogu da mu odolim sve i da hocu Embarassed

_________________
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 29, 2010 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jednostavno kažem da mi nije do sexa i kraj priče. ne izmotavam se nego kažem istinu.

_________________
CARPE DIEM!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Nemoj nocas dragi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon