www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam se vec desilo?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
carapica_8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Apr 2011
Poruke: 22

russia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 12:41 am    Naslov poruke: Da li vam se vec desilo? Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me, da li se nekoj od vas vec desilo da posle dosta vremena nakon raskida ponovo pocne da misli na njega?
Mislim proslo je tu bas dosta vremena, i sve je bilo OK, ali evo nekoliko poslednjih meseci nikako da ga izbacim iz glave?? sta je to?? kako da to sve potisnem?? u pomoc!! Confused


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da se desilo. I dešavaće se poduže vremena samo uvijek sa sve manjim bolom i intenzitetom. Nasmijala sam se malo tvom vapaju u pomoć! Very Happy Hajde, proći će kao i sve što prođe. Svaki novi dan će donijeti nešto novo, a sjećanje će polako blijediti. Toliko je lijepih stvari oko tebe koje ti ne želiš primjetiti, jer si okrenuta mislima o njemu, toliko je novih ljubavi, simpatija, pogleda...koje ne trebaš propustiti radi nečega što je prošlo. To nije ljubav, to je samo tren, možda navika, možda povrijeđenost, ali snagu koju nosiš u sebi a koje nisi svjesna, preusmjeri, pokreni...Niko ti neće pomoći više nego što možeš samoj sebi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mi se desavalo. Razlog je bio sto smo se voleli i posle raskida, ali smo se rastali zbog drugih. Nas raskid nije bio NAS izbor.
Dakle u pocetku sam osecala bes, mrznju protiv svih i svega i mislila sam da mi takav neko ne treba i da postoji bolji od njega. Ali vremenom sam shvatila da je on taj pravi, ni za koga moje srce nije moglo da zadrhti, posle njega je sve bilo nevazno.
Svi ostali su sledeci bili i te sledece sam uporedjivala sa njim.

Inace desavalo mi se da raskinem sa nekim deckom i ne mislim o njemu duuugo dugo i posle neko vreme setim ga se i dugo ne mogu da ga izbacim iz glave. Ali ne zato sto mi nedostaje ili nesto slicno, samo zamisljam kakav bih zivot imala da sam ostala sa njim.
Odvratan, zato se zahvalim Bogu sto smo se na vreme razisli.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 2:27 pm    Naslov poruke: Re: Da li vam se vec desilo? Na vrh strane Na dno strane

carapica_8 je napisao/la sledeće:
Interesuje me, da li se nekoj od vas vec desilo da posle dosta vremena nakon raskida ponovo pocne da misli na njega?
Mislim proslo je tu bas dosta vremena, i sve je bilo OK, ali evo nekoliko poslednjih meseci nikako da ga izbacim iz glave?? sta je to?? kako da to sve potisnem?? u pomoc!! Confused


Ih bre...Čuj nju...Šta ti je ženska glavo? Pa to je redovno... Very Happy Nemoj da se plašiš, nije to nikakav mentalni problem... Laughing


Šalu na stranu, to je normalno...Ne razumem tvoj strah... Shocked
No, kad nađeš nekog slađeg, mlađeg Embarassed i slično, prođe i to...Što bi rekli - I to će proći! Wink

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
carapica_8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Apr 2011
Poruke: 22

russia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2011 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ljudi! Smile)
Mislim jeste donekle 'normalno'; ali ipak, kao prvo to je bilo dosta davno, i ne mogu da kazem da sam posle toga patila. on nije bio moja 'velika ljubav' ! ne, nista od toga. Sta vise, imala sam nekoliko veza posle toga, cak jednu od 2 god, i nije me uopste bilo briga....sve....do jednog dana, sada nehotice mislim na njega i urzurpira mi misli ipak mi je sve to cudno. na kraju krajeva zasto bas sad?
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2011 7:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato što se sjećanja uvijek vraćaju na nekoga ili nešto, ovaj put vratilo se na njega.
Isto tako se meni vrati na moju mačku, pa zaboli. Very Happy
Čovjek uvijek o nečem podsvjesno misli i na kraju izbije svom silinom, ali prođe, zatome se sve emocije...tuga jenjava, kao i bol...prolazi sve neumitno. Osim boli za djetetom, ta je jedina koja je vječna.
Vremenom će sva druga sjećanja biti draga, a vjerujem da si svega ovoga što pričamo dobro svjesna samo tražiš potvrdu onoga o čemu razmišljaš.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
carapica_8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Apr 2011
Poruke: 22

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2011 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde nadam se, ali nije to bas da boli, vise dodje prodje pa opet isto...
bice bolje Sad(

_________________
KAKO SE ZATVARA NALOG NA OVOM SAJTU?????????????????????????????????????????
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2011 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se, da Mr. Green ,setim se nekih proslih veza ponekad i sad posle svega mi sve to deluje smesno nekako zbog koga sam patila,cemu sam pridavala znacaj.... Mr. Green,ma procice te to Wink
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2011 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carapica_8 je napisao/la sledeće:
Interesuje me, da li se nekoj od vas vec desilo da posle dosta vremena nakon raskida ponovo pocne da misli na njega?
Mislim proslo je tu bas dosta vremena, i sve je bilo OK, ali evo nekoliko poslednjih meseci nikako da ga izbacim iz glave?? sta je to?? kako da to sve potisnem?? u pomoc!! Confused


Priznajem da nemam nekog posebnog iskustva da bih mogla realnije i osećajnije komentarisati o tome, ali mogu izneti svoje mišljenje... Smile Dešavalo mi se da ponekad pomislim na bivšeg, ali ne sa setom ili nekom čežnjom već u kontekstu: "Šta li radi? Da li je ok?" i slično... Ne zbog toga što me zanima kao muškarac, već iz jednostavne, ženske radoznalosti... Smile Postoji više razloga zašto misliš na njega, a što ti se to dešava zaključićeš po tome na koji način misliš o njemu... i kada pomisliš na njega, čega se prvo setiš...to će ti doneti odgovor... Wink Svakako da je ostavio traga, čim je vredan tvoje pažnje... Wink



carapica_8 je napisao/la sledeće:
Ajde nadam se, ali nije to bas da boli, vise dodje prodje pa opet isto...
bice bolje Sad(



Sve je u našoj glavi...samim tim što si pomislila na njega i u tom trenutku potražila razlog tome, ti si počela intezivno da razmišljaš o toj temi, pa i o njemu...samo se opusti... Smile A, i na kraju krajeva...dobro je dok ih se sećamo...nije dobro kada neko ni ne zna sa kim je bio... Razz Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
carapica_8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Apr 2011
Poruke: 22

russia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2011 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene se to granici s obicnom radoznaloscu, tako da ne znam, ponekad pomislim u smislu "sta li radi", a nekad "sta bi bilo da samo danas zajedno".
Ali u pravu si 'bolje je dok ih se secamo' haha
btw. vixi23, s vremenom i meni mnoge stvari deluju smesno, ali jednostavno zbog njega nikad nisam patila tako da samo moze da bi bude krivo na neki nacin.
Ma novi dan nove pobede idemoo =))
 
andreejj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2011
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2011 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos ako je bilo vam lepo,najbitnije nemoj se osamljivati jer tada najvise deluje na tebe....uvjek trazi da budes u drustvu i lako ce ti biti prezaliti....sretno!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam se vec desilo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon