www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U_pRoLaZu Zeli
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imate li sta od Frenky-ja??? (bopsanski rep, lik je izdao svoj prvi album prijepar mjeseci...)

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja jednu i postavio sam ti pesmu "Krem de la krem" koju izvodi zajedno sa Marchello i Edo Maajka...

A ukoliko imas neku posebnu zelju, mi samo reci naziv pa da trazim! Wink
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa slusao sam kod druga neki dan njegov cijeli album pa se sad ne mogu tacno sjetit pjesama... Znam da ima ona 95% i jos dobrih ali bi mi znacila bilo koja sa tog albuma... Ne moras sve odjednom postavljat vec malo po malo..

Hvala na postavljenoj pjesmi i na one koje ces postaviti... Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

No frkx.... nemam ni ja ceo album, ali cim naidjem na nesto cu dnevno nesto da postavim! Wink

A ti se malo aktivisi na forumu! 8)
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
No frkx.... nemam ni ja ceo album, ali cim naidjem na nesto cu dnevno nesto da postavim! Wink


Vazi, samo polako... Wink

Jugovic je napisao/la sledeće:
A ti se malo aktivisi na forumu! 8)


Kao sto mozes da primjetis na kompu sam samo vikednom jer jedino tada imam pristup njemu (ucim u drugom gradu) a kad dodjem za vikend najvise vremena provodim napolje a nekad i sa knjigom kad se mora ali pokusacu da budem malo aktivniji... Wink
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow Ako moze od Boris-a Rezak-a, pjesma je Isti se pronalaze
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pRoLaZu je napisao/la sledeće:
Kao sto mozes da primjetis na kompu sam samo vikednom jer jedino tada imam pristup njemu... Wink


Vidim da si u sredu bio aktivan a i u cetvrtak si bio ovde, to meni ne pada bas na vikend ali okej! Wink

Pesma ti je u muzickim zeljama! Very Happy
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
U pRoLaZu je napisao/la sledeće:
Kao sto mozes da primjetis na kompu sam samo vikednom jer jedino tada imam pristup njemu... Wink


Vidim da si u sredu bio aktivan a i u cetvrtak si bio ovde, to meni ne pada bas na vikend ali okej! Wink

Pesma ti je u muzickim zeljama! Very Happy


Hehe! Bas si pratio kad sam dosao prije... Naime, znam da nije ni vazno jesam li tu ili ne ali jednoistavno nebih da mislis/mislite da lazem ili izmisljam jer mi to nije cilj i sad mi je krivo da mislis poglresno...

Prosle nedelje smo imali spertske dane koji su bili od cetvrtka do subote tako da sam u srijedu poslije skole posao kuci i vec popodne bio ovdje... A ako vec moram da se najavljujem onda znaj da cu i sledece nedelje biti tu od srijede jer mi je u cetvrtak slava...

Znaci, sad su neki izuzeci ali inace je kao sto ti kazem da sam od petka popodne do nedelje popodne na kompjuteru kada jedino imam pristum internetu...

Hvala na pjesmi!

Pozdrav
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow Ako moze od Kaliopi - Rodjeni
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u muzickim zeljama, sanjica postavila, ja sam je linkovao Mr. Green

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Pesma ti je u muzickim zeljama, sanjica postavila, ja sam je linkovao Mr. Green


Hvala! Wink
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako moze od Srecka Savovica - Godina Nova
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> U_pRoLaZu Zeli Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon