www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gde biste voleli da zivite :)
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  

Gde bi voleli da zivite
Australija
19%
 19%  [ 29 ]
U.S.A
22%
 22%  [ 33 ]
Velika Britanja
9%
 9%  [ 14 ]
Kanada
8%
 8%  [ 12 ]
Spanija
41%
 41%  [ 62 ]
Ukupno glasova : 150

Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 3:58 am    Naslov poruke: Gde biste voleli da zivite :) Na vrh strane Na dno strane

Ja u Sidney-u, obozava taj grad. Bio sam dva puta tamo i mogu reci da mi je tamo srce ostalo Smile


_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih zivela u Spaniji. Moja nastavnica Spanskog mi je pokazivala slike, kasete i pricala mi je puno o zivotu u Madridu i ljudima. Mislim da bi se uklopila sa takvim tempom zivota........
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 5:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bio volio da zivim u Grckoj. Sidnej je lijep ali je daleko. Grcka mi se svidja zbog njihive istorije.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
djapeman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 72
Mesto: Нови Сад - Србија

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zašto niko nije predložio NS?

Najjači je Exclamation 8)

_________________
Само слога Србина спасава
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih voleo da zivim bilo gde u evropi

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
wolfkiller
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 37

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih voleo da zivim u Keniji tame je uvek suncano ljudi su prijatni a plaze su im divne imaju beli pesak
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gdje bilo u Australiji. Dosta mi vise ove svedske klime Evil or Very Mad

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odgovorih u spaniji..od tih ponudjenih da..
a u biti volila bi zivit sa svojim covjekom daleko negdje u divljini,daleko od prokletih i pokvarenih ljudi od kojih mi je muka! i zivit od zemljoradnje i onog sto ulovimo! :484: kapiras

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spanijaaaaaaaaaa,idem kod sestre sonjice Mr. Green

_________________
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jos lepih drzava , ali ja ipak volim da zivim tu gde jesam . Da sam mladji , mozda bih drugacije razmisljao .
 
lavica-usa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na Alaski Smile
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pariz definitivno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Gde biste voleli da zivite :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 1 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon