www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevni izvestaji i Zanimljivosti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2010 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paroški: Mama mi je rekla da sam bio dobar

Političar iz Vojvodine posle izbacivanja sa Farme kaže da je razočaran u produkciju, da je zapravo on bio vređan i poručio da mu je savest mirna.



Milan Paroški ekspresno je izbačen sa Farme posle žestoke svađe i razmene oštrih reči sa Bakijem, a političar kaže da ne razume produkciju rijaliti-šoua i da je zapravo on žrtva!

Svađa, jedna od antologijskih u serijalima ovog rijaliti-šoua, u kojem su se Baki i Paroški prozivali na nacionalnoj osnovi (Baki mu je rekao "Služi debeli Srbine", a ovaj njemu da je "Ciganin, tj. da je mislio da je Turčin"), ostavila je mnoge takmičare u šoku, a gotovo svi su stali u Bakija i aplaudirali su kada je Zadruga, odnosno produkcija, dala šut-kartu Paroškom.

U izjavi koju prenosi beogradska štampa, Paroški je naveo da je "zaprepašćen što je je izbačen kao zločinac i to na pravdi Boga!".

"Zašto me je produkcija zvala u ovaj rijaliti program ako su hteli ovako nešto da mi urade? Ja sam istog tog Bakija štitio od klanova od samog početka, a eto kako je on to vratio. On je prvi meni rekao: 'Debeli Srbine, svinjo jedna!' Čekajte, zar to nije kršenje pravila? On se prvi upleo u spominjanje nacionalnosti. Ja sam njemu rekao da je Turčin, a to je legitimno u ovoj državi i ta reč nije zavedena kao uvreda! On je Srbina nazvao svinjom i to po stavu zadruge očigledno nije uvreda. Ja sam se samo branio", rekao je Paroški.

U izjavi listu "Alo", Paroški je ponovio da "Đoganijevci jesu Turci“ i da on nije rekao ništa loše.

Paroški je za "Press" rekao da ne mrzi Rome i da se kaje što je prasnuo i što nije "spustio kočnicu".

"Ne mrzim Rome! Ne mrzim nikoga zbog toga što jeste, ali ne dam da me kao Srbina vređaju i nazivaju slugom. Kriv sam jer nije trebalo da nasednem na provokacije, ali one su isuviše dugo trajale. Nije bilo nikog da me povuče za rukav! Sve je vešto iscenirano, videlo se da je Baki brifingovan za tako nešto. Ceo dan je bio napet, tresla mu se noga, a na 'Farmi' nema 'apaurina', nema ni rakije! Ne mislim da sam ja započeo provokaciju. Nisam mogao da izdržim provokaciju da Srbin treba da služi!", rekao je Paroški.

Moguće je da mu preti i tužba, ali je i on spreman. "Odmah sam se konsultovao sa mojim advokatom i videćemo šta ćemo uraditi. Ne znam još ništa... Videćemo na snimku sve pretnje i izgovorene reči i zaključiti šta je najbolje. Videću da li mi je to spakovao 'Pink' ili neko drugi. Ko je mogao na pravdi Boga da me izbaci, može i da mi uzme 50.000 evra", rekao je Paroški.

Političar se na Farmi "kačio" sa mnogima - Zlatu Petrović je vređao zbog kuvanja, Evi Ras je rekao da je "pedofiličarka, jer hoće da se j*** sa Cobeom", imao je verbalni duel sa Hasanom Dudićem, a netrpeljivost sa Marijanom Rističevićem je gotovo čak postala simpatična.

Paroški je, kaže, zgrožen izjavom Hasana Dudića da je on hteo nož koji je uneo na imanje da upotrebi kako bi nekome naudio i smatra da je to bezobrazluk jedne budale.

"Produkcija je znala za taj nož i dozvolila mi da ga unesem. On je meni služio sa poslove u štali i svi ostali farmeri su se koristili njime. Ta budala od Hasana ne zna šta priča. Bezobrazluk", rekao je Paroški, koji je odmah posle izlaska iz rijaliti-šoua otišao kod lekara zbog povišenog šećera.

Najvažnije mu je, kaže, što je dobio pohvale od majke.

"Meni je bitno da je moja majka, koja ima 80 godina, rekla da sam bio odličan i ja se slažem sa njom. Moja savest je mirna", rekao je Paroški.

(MONDO)


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 07, 2010 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Posle...žurke nema kajanja

Misli su se razbistrile, farmeri se otreznili... i shvatili da su se "'vatali" pred milionskim auditorijumom. Ko je plakao, a ko odbijao da prizna šta se desilo ispod pokrivača?

Sve je počelo kao pijana šala nakon dobre žurke kada je ispao Paroški, a "uleteli" Vendi i Čeda...

Posle ića, pića, muzike i trbušnog plesa na poslednjoj žurci, došlo je vreme da se farmeri uvuku u krevet i jedni drugima požele "laku noć"...što je većina njih i učinila, ali ne i Bane, Natalija, Jovana i Tina koji su počeli da se maze ispod pokrivača...u šali, naravno.

Ko je koga mazio po grudima, a ko je Nataliju grlio i vukao za kosu...





Kada je svanulo i kada su se glave koliko-toliko razbistrile, a farmeri otreznili, došlo je bolno saznanje - da su se "'vatali pred milionskim auditorijumom".

Tina je plakala tokom davanja intervjua govoreći da ju je sramota, Jelena je, prvo agresivno reagovala na pitanje produkcije šta je radila, a onda rekla da je samo "lupala prstence", dok je Natalija, krajnje pomirljivo i sa osmehom rekla: "To je šala"...doduše na samom početku snimka, dok skoro leži preko Baneta, a on je vuče za kosu i ne izgleda baš kao da se smeju...

"Njih dve su se štipkale na raznim mestima", smejala se Natalija misleći na Tinu i Jelenu, a potom otkrila da su "i nju vaćarili za sve pare".

"Konačno jedna noć po mom ukusu", radovao se Bane "jutro posle", a Tina je, pre nego što je briznula u plač, kratko rekla da se sa Jelenom golicala po rukama jer je "morala da izbaci negativnu energiju"?!

"Jeste, morala sam da pipnem Tinine grudi jer je obdarena, pa sam htela da vidim kako je to...", izletela se Jelena.

Igranje pod čaršavima uzelo je danak kasnije... "Nisam smela to da uradim...", plakala je Tina, a ovim povodom se čak oglasio i njen partner koji je rekao da bi je "ostavio da se umesto sa ženom mazila sa muškarcem".

"Da je umesto Jelene to bio neki muškarac, ovo bi bio poslednji dan naše veze. Ovako mi je žao što nisam bio između njih dve, pa da se okrenem malo na jednu, malo na drugu stranu. Video bih tada ko bi kome oči iskopao!", rekao je Tinin partner Zvezdan "Svetu".

Žao je njemu, a žao je i njenim saborcima na Farmi...





"Svašta se dešavalo ispod tog pokrivača! Mislim da nisu stale samo na maženju grudi, jer su se u jednom trenutku pokrile preko glave i jorgan se čudno pomerao. Znam da to nije namerno uradila, ali alkohol je učinio svoje. Primetio sam da je to veče bila čudna i da je popila više, pa se očigledno malo više opustila", komentarisao je Tinin muž...

DŽABA VAM...KAĆA JE VAŠA DRUGARICA



Žurka je ostala upamćena i po "muvanju" Bakija i Kaće. Da li je pao poljubac ili nije, odnosno da li je Katarina "prelomila" koji joj se farmer više sviđa, ostaće tajna jer je mlada Zvezda Granda posle Jovaninog komentara da "izgleda kao da daje zeleno svetlo svim muškarcima na Farmi", rešila da završi bilo kakvu (potencijalnu) ljubavnu priču.

Iako ju je Baki ceo dan jurio kako bi nastavio "priču od sinoć", nežno joj šaputao da je neće povrediti, a ona njemu, kao u španskoj seriji, tražila "malo vremena da razmisli" jer je u haosu, Katarina je drugaricama pričala drugu priču...

"Čoveče, Baki se mnogo primio na mene", šaputala je Katarina Jasmini Ani. "Išao je da priča i sa Banetom".





Sa osmehom na licu i Banetom pod rukom, Katarina Živković je otišla do Bakija, rekla da svi zajedno izađu na trem, a onda saopštila da...su svi oni samo drugari.

A Vendi...neki je vole, neki su odlučili da je se klanjaju jer je opasna, a ona...već ima nekoga ko je nervira...Zoranu.

"Nisam došla ovde da igram dečje igre 'zimi, zami, zum', već naučim nešto o Prvom srpskom ustanku. Moram da sprečim plavu mečku, koja uveče drži monopol, da ne smara narod svojim retardiranim humorom. Njena frekvencija je podešena 87,7, a ja planiram da je dignem na 103,2, pa da vidimo hoće li moći na njoj da se snađe"

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2010 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Stari farmeri - izbacite i Bakija

Učesnici prve i druge sezone rijalitija misle da je produkcija pogrešila i da je sa Paroškim i Baki morao da leti napolje.



Kao što je nekolicina starih farmera u MONDO anketi otkrila da u je drugoj sezoni rijalitija navijala za Miloša Bojanića, odnosno "protiv Firčija“, tako i sad u ovoj trećoj imaju jasan stav kada je incident Baki B3 - Paroški u pitanju.

"Baki je rekao Milanu: ’Ako si Srbin, služi!’ i gađao ga je i tako mogao da ga ozbiljno povredi. Paroški je bio isprovociran i tako je reagovao. Moram da stanem na njegovu stranu", rekla je Dragica Radosavljević Cakana.

Slično razmišlja i IvanGavrilović. "Baki je prvi uvredio Paroškog tako što ga je nazvao svinjom debelom, na šta je ovaj odgovorio na isto tako grozan način uvredama na nacionalnoj osnovi. Posle toga ga je Baki gađao i zamalo mu ugrozio život, pa mislim da je Zadruga istog trenutka trebalo da izbaci i jednog i drugog“.

Bivši učesnik Farme Raka Radović smatra da je produkcija progrešila. “Produkcija je napravila katastrofalnu grešku!”, rekao je Raka “Kuriru”. “Ako su izbacili Paroškog, morali su da izbace i Bakija, makar zbog solidarnosti. On je Paroškog gađao i mogao je da mu nanese ozbiljne telesne povrede i vređao ga je najstrašnije. Nazivao ga je svinjom debelom i šta mu sve nije rekao. To je strašno. Napolje pod hitno!”.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2010 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Nije me uhvatilo, napio sam se…

Prvi zadatak koji su farmeri prihvatili oberučke - “vesela mašina” stigla u avliju…



Farmeri su od mentora dobili nove zadatke - da riljaju baštu i peku rakiju…šta mislite kojem zadatku su se više obradovali?

“Crni Marijane, popio si tri livade”, pesma koja se orila imanjem u Lisoviću, odala je da se nešto lepo događa na imanju - stigao je kazan za pečenje rakije, a kada je potekla je “prva meka”, došlo je vreme da krenu spletke…i jedno pijanstvo

Osim gazde Marjana Rističevića koji je zadužen za upravljanje “veselom mašinom”, na ovaj zadatak je prionula većina farmera. Najbolje se proveo Ekrem.

“Je li Ekreme, jel te uhvatilo malo?”, riljala je Zorana i pitala Gospodu.

“Nije, nije me uvatilo, ali osećam da sam pijan!”.





Ekremov tajni zadatak su svi provalili, sam tajni agent je čak rekao to Aci Iliću, a folker je pokušao da mu pomogne i razuveri ostale tvrdnjom da “neka žena po tajnom zadatku pokušava da ga zavede”.

“Nalazim ženski veš u mom krevetu”, rekao je Aca Marjanu i Peji. “Možda neka pegla kod tebe na krevetu”, zaključio je Peja.

NEĆEŠ BAKIJA I BANETA? EVO TI PEJA!



Drugarstvo pre devojaka! Kada je neodlučna Kaća rešila da prekine svaku priču sa denserom i manekenom, njih dvojica su to podneli lepo, onako uz osmeh… al’ zamalo.

Povređena sujeta ili nedostatak dešavanja na imanju, osim pečenja rakije i svađe oko namirnica, tek Baki i Bane su smislili plan da “sad malo Peja muva Kaću”.

Baki i Bane su se dogovorili da prestanu da posvećuju toliko pažnje Katarini, a zatim su pokušali da nagovore Peju da on sada krene u akciju i počne da joj se nabacuje. U prvom trenutku, Peja se ustezao…

“Teško mi je, možda je volite, ali ako je za kolektiv…”, nećkao se Peja. "Ok, muvaću kad bude sledeća žurka”, obećao je Peja, ali...

"Ovaj nije hteo da se zezamo oko Kaće", pričao je Baki Nataliji kasnije u spavaćoj sobi, a maneken ga je čuo.

"Baki, dođi ovamo, reci u lice šta imaš", pozvao ga je Bane. "Kakvu nameru imaš, da muvaš Kaću? Molio si me da ti je prepustim i ja sam rekao ok. Ti se sprdaš", rekao je Bane.

Svađa je otkrila da je nijedan od njih neće prepustiti ovom drugom.

VENDI NAJAVLJUJE VENČANJE



Ulazak Vesne Vukelić Vendi protekao je tiho, što ne znači da će tako proći njen boravak na imanju…

Ušla je sa Čedom Čvorkom, ali je “nismo primetili” jer smo bili zauzeti Paroškim…Za dva, tri dana njenog boravka na imanju uspela je da otkrije ko je zaljubljen u Bakija, zamrzi Zoranu ("lukavost ispod koje provejava glupost") i kako će “nesrećni Bane” morati da ženi Leskovčanku Katarinu Živković…

“Prvo će da te otmu i strpaju u beli kombi, onda će da te odvedu u Leskovac, daju ti vazdušnu pušku da gađaš u najmanju jabuku, pošto su svi oni škrtice, pa ćeš da nosiš šajkaču i šetaš po avlije…ti si BiiiiP čvorka!”, rekla je Vendi Banetu.





Vendi se obratila i Nataliji. “Veruj mi, ovo će biti tvoja sigurna kuća”, rekla je Vendi pevačici pokušavajući tako da joj prenesu kakve su naslovnice u novinama i stavi joj do znanja da njen suprug nije sasvim zadovoljan njenim ponašanjem (odnosom sa Banetom).

Pošto je odgovarala na udvaranje “i jednog i drugog”, odnosno i Bakija i Baneta, Kaća je od ostalih farmerki zaradila epitet devojke koja juri muškarce.

“Koketira”, rekla je Vendi, “nije ok da se danas ljubi sa jednim, drugi dan s drugim”, misli Tina, “hrani ego”, Zorana, dok je Eva Ras rekla da folira. Zlata ipak misli da će Kaća sa Bakijem na kraju završiti u plastu sena, a ostale…jednostavno osuđuju njeno ponašanje.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2010 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Evo je nagrada - zaradite je!

U petak uveče farmeri su imali iznenadnu posetu – voditelj Ognjen Amidžić je došao u goste noseći farmerima pisma od njihovih najmilijih...a onda ih odneo



Posle mesec dana “izolacije” farmerima su krenule suze kada su videli pisma svojih porodica u rukama voditelja. Sreća i tuga pomešani sa strepnjom šta ih u tim pismima očekuje, nestali su kada su shvatili da je jedno pismo napisano za sve njih, ono od Zadruge.

“Farmeri, do danas je trebalo da završite nedeljne zadatke. Bilo je teško, trenutno vas ima 22 što je više nego dovoljno da se organizujete, a ipak niste uspeli. Bitno je da svi radite, a polovina lenčari…Zadaci nisu završeni, a evo i posledica…

Osim nagrade koja će izostati ukoliko ne završite sve zadatke, očekujte pokupljenje na pijaci. Radite i noću ako je potrebno, a pisma od vaših porodica ćete čitati tek kada uradite sve zadatke”.
Usledelo je negodovanje kada su shvatili da od “tople reči” nema ništa, a onda i porodični sastanak na kojem će se dogovoriti šta dalje…

Taraba, letnji kokošinjac, jedna upala pluća…sačekaće pisma.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2010 6:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Jasmina i Renato u duelu

Farmeri su u duel poslali Jasminu Anu, a publika više ne bi želela da gleda Renata Henca. Zlata otkrila da ju je Saša Popović muvao, a Baki da Bane nosi tange!



Pre izbora dueliste, farmeri su Batinoj ćerki Sari čestitali rođendan, a on joj je obećao da se "više nikada neće razdvajati ovako dugo".

Nakon toga, Ognjen im je saopštio da su opet bili loši policajci jer nisu otkrili da je Ekrem bio na tajnom zadatku - da Bakija nauči engleski. VIP seljaci su mislili da je to gazda Marijan i da mu je zadatak bio da krade stvari po kući.

Međutim, Ekrem zbog priznanja Aci da je na zadatku nije kažnjen direktnom nominacijom, jer je bio i više nego dobar učitelj, a igra se nastavlja. Ko će biti novi špijun saznaćemo već sutra.

Novi farmer Čeda je otvorio izbor dueliste i svoj štapić Jasmini, kao i Ekrem, Zlata, Jelena...

"Baki je moj najbolji prijatelj. Baki je tu sa nama i nekako mi je prirastao srcu. Nismo te dovoljno upoznali...", bila su "opravdanja" farmera za slanje Jasmine u duel.

Sanja i Tina su ipak svoje štapiće dali Bakiju "jer to i onako ništa neće promeniti".

Cobetu su se noge tresle koliko mu je bilo neprijatno, jer mu je Jasmina kao majka, a Baki kao brat, ali je svoj štapić ipak dao "majci", kao i Renato iako mu je književnica "otkriće godine".

"Meni je stvarno žao, ja moram da branim moj stav. Da sam neke stvari znao Jasmina ne bi bila sluga", rekao je gazda i Jasmini dao svoj štapić.

"Očekivala sam da ću u duel, jer Baki mnoge poznaje i od ranije", bio je njen komentar.



Od nedeljnih zadataka farmeri su završili samo kokošinjac, a trebalo je da završe i ogradu za kokoške, riljanje bašte... Proka je dao novi rok, a za posao im je obezbedio i fenjere, jer će morati da rade i noću, inače ništa od pisama koje su im poslali najmiliji.

"Gazda, pun ašov mora da se rilja, a ne po pola", galamio je Proka, a Marijan je samo klimao glavom, a nakon što ih je Ognjen obavestio da moraju završiti zadatke da bi im uručio pisma gazda je održao sastanak.

"Neću da na sebe preuzmem odgovornost ako se neko povredi tokom noći", rekao je gazda, nakon čega su svi imali nešto da kažu, ali su se ipak odlučili za noćno kopanje.





"TIHI RAT" ZORANE I VENDI



Valjda u nedostatatku drugog posla, iako nisu završili nedeljne obaveze, Zlata i Natalija su se raspravljale u kuhinji. Natalija je primetila da je Zlata drugačija prema njoj od kada je rekla da bi i druge žene trebalo da uđu malo u kuhinju i da se uvere da to nije lako.

"Ne znam kako sma se to promenila, jer je naš odnos od početka isti", tvrdila je Zlata, dok je Natalija i dalje tvrdila da jeste.

Na kraju je sve izgledalo kao ranije, ali je Natalija rekla da će se od sada truditi da što manje kontaktira sa Zlatom koja je sa ostalim farmerima ceo dan nastojala da utvrdi istinu, mišljenja su bila podeljena.

"Ma ona je mislila da si se ti promenila na bolje, nisi ti to dobro ukapirala", tvrdi Vendi, ali Zlata i dalje po svom.

I dok se njih dve raspravljaju pred svima, Vendi i Zorana vode "tihi rat" koji je počeo davno pre Farme:





ZLATA: SAŠA POPOVIĆ ME MUVAO



Folkerka Zlata je, dok je riljala baštu, otkrila i kako ju je Saša Popović muvao pre par godina u jednom beogradskom restoranu.

"Sednem u separe i tu je Saša sa nekim društvom i jedna naša koleginica (kojoj nije želela da otkrije ime) igra oko njega polomi se tu, a on meni naočarima onako, šmekerski... Ja odmah nisam ni skontala, a on opet traži moj pogled pa nazdravlja i sve tako redom iako se ova pored njega razbi od mešanja."

A kada je ukapirala, Zlata je prihvatila igru!

"Vreme je tako prolazilo, a on me gleda i ne pušta... Na kraju sam morala, a i želela, u toalet i kada sam prolazila pored njega on mi kaže: 'Sve u životu imaš, samo ti fali da se prezivaš Popović!'"

Iako su se umalo posvađali zbog Ekrema, "ljubav" između Bakija i Baneta je dobila novu dimenziju, Baki je otkrio da maneken nosi tange i na "sva zvona" to oglasio.

"Nosim da, ali to je iz fore", tvrdio je Bane, ali je Baki i dalje bio u "čudu" i nekoliko puta je morao da mu zaviri u trenerku da bi se uverio da su ti zaista tange!





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2010 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paroški tuži Farmu i Pink?

Političar će tražiti milione za pretrpljenu duševnu bol, vređanje na nacionalnoj osnovi i nepravedno izbacivanje sa imanja u Lisoviću

Milan Paroški namerava da naplati diskvalifikaciju – političar će navodno tužiti i organizatore Farme i televiziju Pink, jer smatra da je nepravedno izbačen sa imanja i da će to dokazati na sudu.

“Paroški će podneti tužbu po više tačaka. Između ostalog, za vređanje na nacionalnoj osnovi, ali i za pretrpljen duševni bol. Planira da traži milionsku odštetu”, rekao je neimenovani izvor blizak bivšem učesniku listu “Kurir”, što je advokat Milana Paroškog Divna Popović potvrdila.

“Nisam obaveštena o tužbi, tako da ne mogu ni da je komentarišem”, rekla je PR televizije Pink Tatjana Vojtehovski.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2010 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Gazdarica Eva zavela diktaturu

Izbačeni farmer Renato Henc je za novu gazdaricu imanja postavio najstariju učesnicu rijalitija glumicu Evu Ras, koja je odmah po stupanju na dužnost podelila radne zadatke.



Pošto je u nedelju uveče imanje u Lisoviću napustio pevač Renato Henc, u ponedeljak ujutru odlazeći gazda imanja Marijan Rističević se zahvalio farmerima na mirnom završetku nedelje i pristupio primopredaji dužnosti.

"Dragi farmeri nemojte se ljutiti što se nisam potrudio za ostanak. Veoma ste mi dragi, ali mi je draže ono što me čeka napolju. Mnogi od vas će ostati urezani u mom životnom tefteru... Veliko mi je zadovoljstvo bilo da učestvujem u rijalitiju", napisao je je Renato u "oproštajnom pismu".

Renato je za "načelnika posla" imanovao Limenog, za direktorku KUD-a Zoranu, a za gazdaricu Evu Ras.

"Ja nikada nisam bila gazdarica! Zbunjena sam i zapanjena i ne znam kako ću to da radim, ali znam kako da podelim poslove", rekla je Eva i pre nego što je sela u čelo stola počela sa podelom poslova.
Cobe će morati da nači da muze kravu, Bata će da brinete o kravi i teletu, Zlata više neće biti glavna kuvarica već šefica čistoće, a VIP seljacima će od sada kuvati - Vendi.

"Baki ti ćeš da radiš sve što je teško", rekla je Eva a pevač se odmah ponudio i da bude sluga što je glumica odbila uz obrazloženje da to ne dolazi u obzir jer je na toj "funkciji" bio već dva puta.

Natalija će ove nedelje biti zadužena za zabavu "jer ona pleše najlepše", Jelena mora da sve pozdravlja (!?)i brine o vešu, Bane je zadužen za drva i loženje vatre, Čeda za vodu, a Marijan je mogao da bira između koza i prasića, ali je on odabrao sve.

Eva je Limena zadužila da podeli tehničke poslove, a Zoranu da vodi ženske žurke, dok bi Aca trebalo samo da peva.

Jasmina će da sprema hleb "jer to voli najviše", a Katarina da i dalje bude najlepša. Gazdarica je Tinu oslobodila kuhinje i od sada će da "nadzirava (!?)" čistoću jer se prve nedelje rijalitija posvađala sa njom upravo oko higijene.

"Ekreme ti će da nas zabavljaš kao i dao sada i nemoj da se saginješ previše."





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2010 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: "Jelena smuvala najbolju ribu"

Konačno je došao i trenutak da farmeri dobiju toliko željenu nagradu - pisma od svojih najmilijih.

Kada je u petak veče voditelj Ognjen Amidžić ušetao na Farmu noseći pisma porodica i prijatelja najpoznatijih seljaka u Srbiji, a onda ih po kazni Zadruge odneo, farmeri su sa negodovanjem izašli da riljaju u pola noći kako bi ispunili zadatak i pročitali po koju toplu reč "sa slobode".

Riljanje je završeno, Renato je izgubio u duelu, Evu je imenovao za gazdaricu, a farmeri...oni su konačno nagrađeni.

Nizale su tople reči podrške jedna za drugom, tekle su suze, naručila se i jedna pesma, a onda je akterka događaja koji je obeležio nedelju za nama Jelena, dobila rukom pisano pismo od svoje porodice...i saznala šta misle o noći kada ju je Tina mazila po grudima.

"Zabrinuli smo se malo kada smo videli da si se zbližila sa Pejom, zbog razlike u godinama... Laknulo nam je kad smo videli da je tvoj konačni izbor - Tina. Mlađa je, a i cela Srbija ti zavidi jer si smuvala najbolju ribu na Farmi."

Usledeo je gromoglasan aplauz, a Jelenina "lepša polovina" Tina je samo pokrila lice rukama...





Marijan je pročirao pismo koje je Bilja posla Aci Iliću u kojem kaže da je zadovoljna njegovim dosadašnjim boravkom na Farmi. Zorana je pročitala pismo za Sanju na koju je najviše ponosna ćerka Anastasija, kojoj mama nedostaje, a suzu nije pustila samo mlada pevačica već i Cobe.

Zatim je usledilo, jedno od najemotivnijih pisama, koje je Bati poslala njegova porodica.

"Lule moj pišem ti pismo na moj rođendan i presrećna sam... Mnogo nam nedostaješ... Gledamo te, radujemos e sa tobom, šapućemo vetru da ti prenese naše misli i pozdrave. Sada razumem sve to brige i nervoze, shvatila sam koliko se žrtvuješ za nas... Sada sam shvatila koliko je naša mala porodica povezana nitima koje niko ne može da pokida... Divan je osećaj da te neko čeka, a to su tvoji Sara, Uroš i Tanja. Ostani što duže", čitao je sa "knedlom u grlu" Limen.





Iako je Jelenina porodica pozitivno regovala na njeno "muvanje" sa Tinom, folkerkin muž joj je poručio da bude dostojanstvena, a primetio je i da farmerima "hvale" vunene čarape, Vendi je naglasila H. Tu su i pisama za Nataliju, Limena i Evu...





Iako se Jovana bila pripremila za suze, njeno lice je ozario osmeh jer je pisalo - "Sine Rade, Pajo, Vukašine, šajkačo...", a šta piše u pismu za Ekrema pogledajte:





Bane je posle pisma priznao da ponekad poželi da pobegne sa imanja, ali i da na njemu uživa.

Pismo za Jasminu Anu, Ekrem "nije bio u stanju da pročita" pa je to uradio Čeda, a porodica joj je poslala i sat, nacrtan - naravno.

Iako nije dobila pismo, jer je tek nedavno ušla na Farmu Vendi je otkrila da voli da se predstavlja "kao mistična i emotivno utrnula" i da joj neostaje njena ćerka Nikoleta.

Čeda je pozdravio prijatelje koje zna, a i one koje ne zna!?





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2010 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Da li je bilo seksa? Renato kaže "da"

Dok se raspredaju priče o tome šta se dogodilo između Bakija i Vendi pre deset godina, poslednji izbačeni farmer Renato Henc otkriva da je na Farmi "pao seks".



Glavna tema na imanju u Lisoviću je da li su Baki i Vendi nekada "delili nežne emocije". Imaju različite poglede na tu temu, ali iz njihovih izjava se vidi da je "nečega bilo".

"Da, nas dvoje jesmo bili u vezi, ali poslovnoj. Postoje ljudi koji su zaljubljeni u mene i oni latentni", branila se Vendi, ali je na kraju ipak priznala da su se i "intimizirali".

Baki je takođe negirao da su imali išta više sem "poljupca iz zezanja".

"Glupo je da sada o tom pričam, ona sada ima porodicu. To je bilo pre 10 ili 15 godina, ni ne sećam se. Da li je bilo seksa više nije ni bitno. Bio sam kod nje i..."

U isto vreme, poslednji izbačeni farmer Renato Henc u intervjuu listu "Alo" otkriva da smo one večeri kada su se Tina i Jelena "Igrale", svi mi izgleda gledali u pogrešnom pravcu...

"Na dva spojena kreveta ležali su Natalija, Bane, Jelena i Tina, a moj krevet bio je do njihovog. Sve vreme su se kikotali, šalili, a među njima su Nata i Branislav bili najglasniji. Jako čudna noć i razvoj događaja. Dok su Jelena i Tina nastavile sa svojim igranjem, šalom, čime već, kod Baneta i Natalije je nastao tajac nekih petnaestak minuta. Ona mu je okrenula leđa, on ju je zagrlio i to neko vreme nisu se uopšte čuli, ali se jorgan pomerao", rekao je Renato, a onda dodao da mu se Natalija sutradan pravdala.

"Kad sam je pitao šta je to bilo, ne obrazlažući situaciju, odmah mi je odgovorila da nije to što mislim. Rekao sam joj da ja ništa nisam rekao, a ona je potrčala za mnom i počela da se pravda. Znam da, kad budu izašli da će poricati da je bilo šta bilo među njima, ali ja mislim da su imali seks".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2010 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Sluge i romantika u štali

"Romantični" prostor štale ove nedelje deliće Bane i Jelena.



Par koji se muva na Farmi, i možda baš čeka pravi trenutak za iskradanje van dometa budnog oka kamere, imaće priliku da se izoluje od ostalih. Gazdarica Eva Ras održala je mali govor o svojim motivima za izbor sluga.

"Farma je igra, ne bi trebalo da se trudimo da ostanemo anonimni, već popularni i zabavni. Baš zato sam odlučila da dvoje koji su protekle nedelje najpopularniji proglasim slugama, kako bi i u toku naredne nedelje bili istaknuti. Bane je svima mezimac, a logično je da ga kao slugu prati devojka koja ga prati i po Farmi", rekla je glumica.

Jelena nije bila iznenađena novom "titulom", ali je maneken odlučio da ispadne džentlmen do kraja.

"Kada bude došlo do nominacija, molim vas sve da štapiće date meni. Nema šanse da Jelena ide u izolaciju", rekao je on galantno.

A kad smo već kod izolacije, Eva mu je predočila i prednosti zvanja sluge - spavanje u štali.

"Štala je romantična, a vas dvoje ste ovde najlepši. Ne znam da li tamo ima kamera, ali imaćete priliku da budete sami, pazite samo da očuvate dostojanstvo i integritet", rekla je Eva.

(MONDO)
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 13, 2010 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro da se najzad odlučio! Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Dnevni izvestaji i Zanimljivosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon