www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevni izvestaji i Zanimljivosti
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2010 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Najprljavija nedelja do sada?

Higijena na imanju je očajna, farmeri gledaju na drugu stranu, a jedina je izribana - gazdarica. Teške reči između Eve i Zorane.



Zadruga je oplela po farmerima zbog užasnog stanja u kom je kuća. Najuvređenija je bila gazdarica, kao i šačica farmera koja zapravo nešto radi po pitanju čišćenja.

Jutro pre spektakularnih nastupa farmera počelo je Evinim lamentom nad "aferom kafa", i ponašanjem Jasmine Ane.

"Marjane, da mi je neko drugi prosuo kafu, boleo bi me ku*ac, ali Jasmina… Pa to je naša prijateljica, a sada pokušava zajedno sa svima da me napravi ludom. Morala je, naterali su je. I sa Pejom se dogovarala, čula sam", plela je glumica svoju mrežu intriga. I uprkos činjenici da se sa Marjanom najbolje razume, jer svakog dana dok on radi u štali, ona mu priča sve svoje probleme, odlučila je njemu da uruči štapić.

"Vašarska pevaljka (Vendi) mi je ovde ipak najbolja prijateljica", rekla je ona.

Seansu ogovaranja nakratko je prekinuo Proka, koji je higijenu u kući ocenio "čistom nulom". Prljav sto, sudovi na sve strane, pokvareno mleko nije prosuto… Grmeo je "gazda nad gazdama", dok je nadgledao spremanje kuhinje. Gazdarica Jovana nije ćuteći prihvatila ove kritike.

"Nemojte to da govorite samo meni, farmeri su se ulenjili, nije sve na gazdi! Ne mogu ja nekome ko je toliko stariji od mene da stalno govorim - radi, radi".

"Oni koji bi trebalo da rade, boli njih uvo, jer znaju da ćemo mi odraditi i njihovo. To nije ljudski. Deset puta sam oprala kupatilo, niko nije prstom mrdnuo", ljutila se Natalija, koju je Proka takođe izribao u kuhinji.

"Štrokavo je, brate, svi vataju krivinu! Zašto je moja nedelja najgora do sada", vikala je Jovana.

Jedini zaključak koji su farmeri izvukli, bez da ga glasno i otvoreno kažu, je da Jovanu niko ne poštuje dovoljno kao gazdaricu, da bi zapeo za nju.





Eva i Zorana pokušale su da izglade svoj odnos, ali bez uspeha. Dok glumica misli da imaju "korektan i civilizovan odnos", Zorana ju je prozrela.

"Gospođa Eva je ovde došla sa planom da izigrava žrtvu, i taktikom da se poigrava našim nervima. Ona je jedina protiv mene upotrebila činjenicu da sam rekla da je moja jedina tuga činjenica što nemam dete. Eva i Vendi podelile su tu informaciju, i koristile je da me uvrede. To je ispod svakog nivoa, a Vi se, Eva, trudite da ubedite publiku, uverljivi ste božanstveno", počela je Zorana, uz konstantne Evine besmislene upadice.

Težak je bio razgovor, pošto su teme bile čija je veća tuga, da li zbog nemanja deteta ili smrti porodice, ko je loš čovek, ko dobar, da li je žena koja se nije udala "do nekih godina" i dalje žena, a videlo se samo jedno - da Eva odbija da razume šta joj Zorana govori.

"To rijaliti pravi od nas, drugi ljudi nas nateraju da budemo tužniji i besni! Gospođo, završiće se ovaj rijaliti, a Vi do tada budite ovde baba, ili budite i deda, što se mene tiče, samo mene ostavite na miru", zaključila je Zorana.

(MONDO)


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2010 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakoga dana u svakom pogledu sve vise i vise napreduju u tome da su sve gori i gori

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2010 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Katarina, gde si bila dva meseca?

Nova gazdarica je Katarina, koja se nada da će ova nedelja biti produktivna, ali nema pojma kada se i šta radi od seoskih poslova...



Poslednji izbačeni farmer Cobe za novu gazdaricu izabrao Katarinu Živković.

Farmerka koja je optužena za ostavljanje prljavog donjeg veša po Farmi, koja je "smotala" manekena Baneta, bila već jednom izbačena i koja je, navodno, zvezda Bakijeve priče da je "obrnuo jednu farmerku u senu" Katarina, proglašena je za novu gazdaricu.

Inauguracija kao inauguracija - "stara" gazdarica Jovana pročitala je pismo poslednjeg izbačenog farmera u kojem za novu gazdaricu imenuje Katarinu, rukovala se sa njom, predala joj mesto u čelo stola, a onda je sastanak mogao da počne.





Pošto se zahvalila kolegi iz takmičenja za Zvezde Granda, Katarina je, kao svi njeni prethodnici, povela priču oko ovonedeljnih zaduženja. "Ko će u kuhinju", odnosno "ko će biti zadužen za higijenu", nisu bila najinteresantnija pitanja koja je postavila..."Ko će da seče drva? Ja ne znam kada se to radi?...", pitala je Kaća.

"Izvini Katarina, ali gde si ti bila dva meseca?", upitala ju je Jelena šokirano, misleći da je nemoguće da Kaća ne zna da se drva seku svaki dan.

"Ah, ne znam ja to", odmahnula je Kaća rukom, a onda rekla da će i ona pomagati.

"Vi mi kažite ako nešto treba, ja ću biti tu u kuhinji ako nekome nešto zatreba...i pomozite mi molim vas da ova nedelja prođe kako bi trebalo...".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2010 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Nudista pokušao da spava sa Vendi

Dok se Kaća i Bane žale da veza na Farmi ne funkcioniše kako bi trebalo, jedan drugi par, onaj koji niko ne shvata ozbiljno, čini prve korake da veza profunkcioniše na svim nivoima.

Još jedno izbacivanje, još jedna žurka. U nedelju se na najpoznatijem srpskom poljoprivrednom dobru slavio sveti Aranđel, vodila borba u Areni i pilo se. Pilo se toliko da Ekrem ponovo napadne Vendi koja je likovala zbog osvojenih 82 odsto glasova publike.

Prizor na koji smo navikli - Vendi i Ekrem sede zajedno za stolom, a kamere sve vide. Jedino se ne vidi Ekremova ruka koja je ponovo zalutala negde ispod stola, odnosno preko Vendinih leđa i zadnjice do...

"Sve je to zadatak", vikali su i farmeri i Ekrem koji je ispipao Vendi kao nikada do sad...i nastavio to da radi do kasno u noć. A, i ona mu je dala povoda. Jahala ga je kao Kaligulu i, kaže Ekrem, "razdrmala u p.... materinu!"

Pogledajte!





Nakon "lakog petinga" i đuskanja, odnosno jahanja i padanja sa Ekrema, Vendi i Gospoda su se povukli u spavaću sobu i krenuli da raspremaju krevet da spavaju zajedno.

"Jesi se skinula?", pitao je Ekrem. "Skini se! Skini se ko te gleda?! Skinuću te ja!"





Raspremio je krevet, rekao da će on da spava do zida, a onda pritegao Vendi uz ormar i pokušao da poljubi u usta. Kada je video da od poljupca "u usne" nema ništa, Ekrem je zgrabio Vendi i bacio je na krevet, gde je pokušao da joj dodirne "intimnu regiju".

Ostali su u neverici, ali sa ogromnim osmehom na licu, gledali šta se dešava pred njihovim očima...

Kako je sve počelo...tako što je Boki 13 ponovo umešao svoje prste u Ekremov život kako bi šou bio što interesantniji.

"Rekao mi Boki da je Zadruga tražila da poljubim Vendi u usta. Kaže javili mu preko voki-tokija", otkrio je Ekrem farmerima koji su se zatekli u kuhinji. To nije sve što je otkrio. Konačno smo saznali o čemu se radi u njegovoj hit pesmi "Gola, gola", i šta je to nudista..."Nudista je neko ko se nudi da vodi ljubav"...

(MONDO)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2010 5:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing ekrem .... nudista...Laughing Laughing Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2010 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Suđenje Ekremu!

Preki sud Zadruge i farmera odlučivao je o aferi između Vendi i Ekrema.



Gazdarica Katarina pročitala je pismo Zadruge u kom se nalaže da ovaj "romantični" slučaj dobije sudski epilog. Vendi je Ekrema "optužila" za seksualno zlostavljanje, i on je morao da se odbrani pred sudijom Pejom. Tužilju zastupa Eva, a tuženog prestupnika Boki.

"Svi farmeri moraju dati sud o događanjima od prošle noći. Da li je Ekrem kriv", čitala je Katarina jedva obuzdavajući smeh.





"Ako je to zadatak, ja taj zadatak ne je*em dva posto! Neću više da se igram, slobodno me odmah izbacite", naljutio se Gospoda, kom je očigledno proteklih nedelja svega preko glave - i farbanja, i pića, i ljubavisanja sa Vendi. Ipak, porota je zasedala, a Ekremu je preporučeno da se brani ćutanjem.

"Priznajem da je klijentica izazivala ovog muškarca, ali ona ima pravo da ga na kraju odbije! Nije prihvatio odbijanje, i desilo se čudo - Bog je ugasio svetlo, a mi smo u mraku slušali kako optuženi traži da se pantalone skinu", "sahranila" je Eva optuženog. Boki je ceo zadatak shvatio ozbiljno, kao i farmeri koji su odmah krenuli sa pitanjima.





"Da li je tačno da optuženi permanentno opipava tetovažu tužilje, koja se nalazi veoma, veoma nisko na njenim leđima", hteo je da zna Marjan, dok je Baki tvrdio da je reč o pokušaju silovanja. Ekrem je dobio priliku da se odbrani dok ga je ispitivao njegov advokat.

"Ona mi je prva prišla, poljubila me u lice. Ja joj ništa takvo nisam tražio u tom slučaju, a prije toga je možda i bilo"...

Nakon ispitivanja i većanja, farmeri su odlučili - nije kriv!





Nije samo Gospoda bio na udaru oštrog mača pravde. Sudilo se i Jeleni pošto nije htela da ustupi Kaći krevet pored Baneta, pred sudijom Stefanom. I pored svih napora tužiteljke Natalije i branitelja Bakija, porota je odlučila da je Jelena kriva. Određena joj je kazna - svaki put kada vidi da Bane i Kaća leže zajedno, mora da se ugura između njih.

(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2010 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj Ekrem je stvarno pravi sou Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2010 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Sluge su Bata i Natalija

Gazdarica Kaća odabrala je sluge po jednostavnom sistemu - oni koji svih ovih nedelja nisu bili sluge, a to su "Akro Nata" i "Akro Bata".



Jedan od članova "akrobatske" porodice iz tima Eve Ras završiće ovu nedelju u duelu.

Natalija je sa osmehom i optimizmom prihvatila vest o tome da će služiti Kaću, a Bata je bio nešto rečitiji.





"Nadam se samo da gazdarica neće bukvalno shvatiti termin 'sluge', i terati nas da radimo nešto što se kosi sa pravilima Farme, kao što je čišćenje tuđeg nereda", rekao je pevač koji je pre nekoliko nedelja prvi otvorio "sezonu lova" na gazdaricu, odnosno njenu higijenu. Bata je tada famozno poručio Kaći da "dok se ona šminka po ceo dan, ostali nalaze njene prljave gaće".

Kaća je u igri istine insistirala da Batu nije postavila za slugu iz osvete, ali pitanje je da li joj ostali veruju... "Ljubomora je ljubomora", prokomentarisao je Boki. A saznali smo kako će Ekrem čestitati Vendi rođendan.





"Od tebe očekujem da mi izvedeš jedan od svoja dva hita", rekla je ona "Gospodi", koji se nadao da će imati dovoljno cigareta za feštu, jer kada nema cigarete, "nije sav svoj".

Od Ekrema će Vendi dobiti čestitku, ali je od Bakija dobila uvrede, pošto je denser uveren da je ona umešala prste u odabir sluga. "Nemam udela u tome", kratko je rekla Vendi.

Baki je dočekao i Ekrema, kom je jasno i glasno postavio pitanje - da li je zaljubljen u Vendi, i da li bi spavao sa njom. Zbunjeni Gospoda na oba pitanja odgovorio je "ne".

(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2010 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pih ... pa sto Batu ... nije Bata toliko los ... ajd Natalija i tako i tako .. al sto Batu da izbace Confused

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2010 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Vendi i Marjan u ratu!

Još jedan buran dan na imanju u Lisoviću. Vedni se posvađala sa "saveznikom" Marjanom, a i Jasmina Ana i Katarina planiraju da je napuste. Eva joj je još uvek lojalna jer njih dve ne tračaju već samo "iznose svoje viđenje", a jedno od njih je i da su Bata i Jovana u vezi.



Aca Ilić upitao je Marjana ko su favoriti na imanju. "To niko ne zna, ja sam favorit Ruži (kravi), a ostali...kada se podele glasovi publike na nekoliko dobrih farmera, može da se desi da pobedi i neko negativan, poput Vendi koju smatram za umerenog negativca...", rekao je Marjan i to je otprilike bilo sve što je uspeo da kaže.

Reč je uzela Vendi i u svom stilu, dojučerašnjeg saveznika, nazvala poltronom, đubretom pokvarenim bradatim...

"To što je rekao da je neko negativan i priča i želi da nečije druge uši čuju i po ne znam koji put izigrava poltrona i zabija noć u leđa to pokazuje njegovo pravo lice. Ja mislim da ti ovim nisi dostojan nikakvog komentara više. Ti si jedna velika nula. Ko si ti da kažeš ko je negativan ovde? Svi ti ovde titramo, a ti si nekome zabio nož u leđa, kretenu", rekla je Vendi, a onda su počeli da se svađaju, ali oboje su pričali u isto vreme...





Taman kada su se smirili, Peja je "dilio ulje na vatru" rekavši da i on misli da je Vendi (možda) negativna, na šta je ona odgovorila da to misle samo oni "koji je se plaše".

Jasmina Ana je Marjanu rekla da i ona planira da "otkači" Vendi jer je počela da je nervira zbog "jeftinih skandala", a pridružila joj se i Katarina.

"Ne znam šta je sa tom ženom, promenila se. Počela je da me nervira isto kao Boki koji je kao fin prema meni a stalno se druži sa Jelenom", požalila se Katarina Jasmini Ani koja se sa Bokijem posvađala zbog pudera u buretu za kupanje.

"Ostavljaš puder gde god stigneš. To nije lepo ima da ga očistiš", rekla je Jasmina, ali joj Makedonac nije ostao dužan jer kaže da će od sada gde god stigne ostavljati puder, a ona će morati da čisti, njemu ne smeta...


ŠTA SE DEŠAVA IZMEĐU JOVANE I BATE?



Ništa, ali hajde ti to objasni Vendi...ukoliko dođeš do reči od nje...

Priča o vezi između Jovane i Bate koju je započela Vendi, a "razradio veštičiji klan", konačno je dobila epilog. Na poslednjem sastanku na kojem su se birale ovonedeljne sluge, tačnije u "Igri istine", pokrenuto je pitanje o kojem se već neko vreme šuška na imanju.

Jovana je odlučila da otkrije ko stoji iza trača da su ona i Bata u vezi koji je čula tokom jedne svađe sa Jasminom.

"Jasmina, ko ti je to rekao", upitala ju je Jovana. "Neću da kažem, imam pravo da ne kažem, ali ja sam odmah rekla da ja u to ne verujem", kratka je bila Jasmina Ana.

"Lepo, ja sam pre dva dana saznao da sam u vezi mesec dana", rekao je Bata koji je vrlo jasno izrazio sumnje da "iza svega stoji Vendi".






ZAŠTO JE KAĆA BATU IZABRALA ZA SLUGU



Folker i dalje ne veruje da je pravi razlog zašto je Katarina njega izabrala za slugu to što nije do sada bio u toj ulozi već zbog toga što su je prozivao zbog prljavih gaća.

"Ma reci lepo da si me postavila za slugu zbog prljavih us... gaća", rekao je Bata "sapatnici" Nataliji koja je pokušala da ga oraspoloži jer će ići zajedno na pijacu da đuskaju.

Međutim, on je i dalje ljut i kaže da je pijaca izmeštenja u arenu zbog nje.

"Izmeštena je da je zbog nje da je neko tamo ne udavi! Provalio sam i zašto nju ne hvata virus prehlade - zbog šljivovice koju stalno pije."





(MONDO)


Poslednja prepravka: anchi22 datum Čet Nov 25, 2010 3:23 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2010 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj Marjan se sa svima zakacio New Evil

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2010 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma Bane: Kaća volim te

Veza Baneta i Kaće je očito u krizi. Maneken je sve nesporazume umalo ispravio "magičnim rečima" - volim te, ali je, opet, sve upropastio sa - šalim se... Kaća želi da budu ortaci i zajedno "jure ženske"!?



Naime, Katarina je ljuta (bila) jer joj je Bane rekao da je glupa i da sve gleda peozbiljno iako on deli krevet sa Jelenom.

"Ona se zalepila za taj krevet kao da se rodila sa njim. Ne kapiram u čemu je problem da se premesti i meni ustupi mesto. Kada sam to rekla Banetu on je rekao da sam glupa. Ma videće on ko je glup", požalila se Kaća Jasmini Ani.

Maneken je pokušao da joj objasni da on ne može baš uvek da bude uz nju, jer će ispati da je potrčko. "Meni je glupo da ja tebe stalno jurim. Ispašću neki potrčko, rušiš mi ugled. Nisi sela pored mene ceo dan", tvrdi Bane iako se Kaća sa tim ne slaže i smatra da je to normalno.

Katarina kaže da ju je posebno povredilo što joj je Bane na pitanje hoće li da joj založi vatru odgovorio da je bolje da joj to uradi Stefan.

"Baš sam se loše osećala. Neću da te više ljubim. Beži od mene, ljuta sam, ali ovo će da traje duže od tvojih 12 sati, mogu da izdržim do kraja", rekla je Kaća...

Videvši u kojem smeru sve ide, maneken joj je šapnuo - volim te, ali je onda napravio fatalnu grešku: "Ma šalim se, još te ne volim. A ti mene", pitao je Bane a Kaća je hladno rekla ne!

"Eto vidiš kakav si ti - dvoličan. Bolje bi bilo da budemo ortaci i da idemo zajedno da jurimo ženske."

"Jurimo ženske", pitao je zbunjeno Bane, a Kaća je odgovorila da to ono što ortaci rade!?

"Ne daješ mi dovoljno prostora da budem toplija. Dođeš do mene i cmok, cmok i odeš, ne ide to tako. Ljuta sam još uvek. Ti meni kažeš da sam glupa, a ti si taj i tačka", rekla je Kaća dok su se mazili u senu!?





Očito je da ovoj "sapunici" neće još dugo biti kraja, a baba Eva je odlučila da bude režiser, pa je Bane u stvari princ Čarls, Kaća je princeza Dajana a Jelena - Kamila.

"Posle suđenja mi je sve postalo jasno. Zar ne izgledaju tako, Jelena hoće da Kaći otme Baneta sa kojim spava!?"

Njih troje ne misle tako, a Jelena je čak rekla da je ona, zbog nosa, sličnija princu Čarlsu i da joj nikako ne prija poređenje sa Kamilom.

Do kraja rijalitija je ostalo više od mesec dana, o ova trojka će sigurno i dalje biti u centru pažnje jer Jelena ne planira da se iseli iz kreveta koji deli sa Banetom.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Dnevni izvestaji i Zanimljivosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 9 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon