www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opste diskusije
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2010 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ČEDA ČVORAK: EVA RAS JE NOVI MILOŠ BOJANIĆ

Frontmen Lune smatra da najstarija farmerka pokušava da primeni recept pobednika prošle Farme kako bi trijumfovala u rijalitiju



Eva glumi, al’ slaba joj vajda!
Nakon što je izbačen sa Farme, Čeda Čvorak nam je otkrio neke pikanterije sa imanja u Lisoviću. Isprozivao je glumicu, nahvalio Ekrema Jevrića, te pokušao da opravda Natalijino intimiziranje sa Banetom.

* Kako ti se dopala Eva Ras kao gazdarica?
- Ona ili je frustrirana tragičnim životom ili je, gledajući prošlu Farmu i analizirajući prošlog pobednika Miloša Bojanića, ušla da igra istu tu ulogu, pa glumi jadnicu i paćenicu, kao da je sama protiv svih. Ako glumi, mislim da odlično to radi, ali joj ostali u kući ne veruju. Tamo je svi poštuju i niko se ne ponaša loše prema njoj.

* Da li si se čuo sa Sanijem i šta si mu rekao za Natalijino ponašanje?
- Upravo sedimo zajedno. Rekao sam mu istinu, a to je, da Natalija, Bane i Jelena tamo igraju igru, kao i svi ostali. Neko peva, neko kuva, neko se zeza... Svako ima svoju taktiku, pa tako i Natalija. To je sve šou biznis.

* Pre nego što je Farma počela, Natalija ti je bila favorit. Sada je to Ekrem, šta se promenilo?
- Ekrem je moj najomiljeniji lik zato što je kao dete, a navijam i za Zoranu i Jovanu. Postavio sam ga za gazdu prvo da sebe zabavim, a onda i naciju. Pred nama je burna i zabavna nedelja.

Izvor: Kurir


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2010 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EVA: SEKSOM SAM UBILA MUŽA!

Glumica otkrila da je njen suprug Radomir Stević Ras pre 28 godina preminuo pošto su celu noć vodili ljubav



Ubila sam muža jeb..em! Ovu šokantnu rečenicu izgovorila je Eva Ras, a farmeri koji su slušali njenu ispovest o tragičnoj sudbini pokojnog joj muža Radomira Stevića Rasa, najblaže rečeno, bili su zbunjeni. Glumica je juče otvorila dušu i otkrila razlog zbog kojeg je pre 28 godina preminuo čuveni slikar.

- Celo veče smo se je..li, ali bez prestanka, da bih ja ujutru otišla za Novi Sad, a Ras je ostao kući i umro! Vodili smo ljubav satima jer smo znali da se nećemo videti nekoliko dana i morali smo da nadoknadimo unapred. Meni su dan kasnije saopštili da sam udovica i da je Ras preminuo. Bože, pitala sam se kako ću preživeti! Pa ja sam kriva, ubila sam ga! Bio je previše umoran nakon seksa i zbog toga je umro! Godinama su me ubeđivali da se to nije desilo zbog toga što smo se je..li celu noć i kako to nema veze s mozgom, ali nisam verovala - ispričala je Eva u dahu.

Ove njene reči s nevericom su slušali Marjan Rističević, Jasmina Ana i Vesna Vukelić. Nakon kraće tišine, Vendi je samo zavrtela glavom i rekla da sumnja da je Ras umro zbog seksa, te da joj je Evina priča neverovatna. Glumica nije ulazila u raspravu, već je jednostavno „promenila ploču“ i započela razgovor o aktuelnim dešavanjima na Farmi.

Izvor: Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2010 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZORANA: UBIĆE NAS EVA RAS!

Pevačica priznala da se mnogo plaši glumice i da nikad ne bi smela da tokom noći ostane nasamo s njom



Zorana Pavić se plaši Eve Ras!
Pevačica je otkrila da je veoma plaši glumica i da nikada ne bi smela da zakonači s njom u štali. Nakon što su sinoć imali generalnu probu skečeva, koje im je zadruga zadala, Zorana je sa petoro farmera izašla napolje na vazduh. I dok su opušteno pričali, ona je odjednom iznela svoje strahove.

- Bože, ljudi, ja ne bih mogla da spavam u istoj prostoriji s Evom. Same nas dve. Plašila bih se da me ne ubije na spavanju. Ne sretoh se do sada sa ovakvim zlom - u dahu je izgovorila Zorana, stojeći u polumraku.

Ostali su je samo pogledali, ali niko se nije nadovezao na njenu konstataciju. Nasmejali su se i nastavili razgovor na druge teme.

Izvor: Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2010 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekremova sestra: Napiju ga, pa napada Vendi

Sestra Ekrema Jevrića tvrdi da njen brat nikada ne bi spopadao Vendi da nije pijan. "Veran je supruzi, mnogo je voli", kaže Emira Jevrić.



Crnogorac Ekrem Jevrić jedan je od ljubimaca gledalaca Farme. Bar se takav utisak može steći na osnovu sms poruka koje se stalno "vrte" za vreme živih uključenja i u dnevnim pregledima.

Otkako je na farmu ušla Vesna Vukelić-Vendi, Ekrem se ne odvaja od nje, stalno pokušava da je "zaskoči", a u nedelju uveče je od nje tražio da se poljube u usta, a potom je molio da zajedno spavaju.





Ovaj rijaliti-šou emituje se u nekoliko zemalja ex-YU, uključujući Bosnu i Hercegovinu. U Sarajevu već gotovo dve decenije živi njegova rođena sestra Emira, koja je za "Dnevni avaz" rekla da joj je drago što njen brat uživa popularnost u svim delovima bivše zajedničke države, pa i u dijaspori.

"Mislim da su ljudi zavoleli Ekrema zato što je iskren, jednostavan i normalan. Takav je i na Farmi, on ne zna drugačije da se ponaša. Ništa ne zna da sakrije, govori sve što mu je na pameti. Vidim da se javljaju i ljudi iz Nemačke, Italije i Amerike, koji mu izražavaju podršku, to mi je drago. Baš bih se obradovala da pobedi, ne znam šta bi me više usrećilo. Mislim i da su ostali učesnici Farme korektni prema njemu, nema šta da im se zameriti", kaže Emira.

Emira i Ekrem rođeni su u crnogorskom Plavu, a članovi su veoma brojne porodice.

"Ima nas jedanaestero, šest sestara i petorica braće. Majka i danas živi u Plavu, a otac nam je preminuo. Jedan brat živi u Belgiji, Ekrem i još jedan u Americi, a ostali su u Crnoj Gori. Čujemo se telefonom koliko možemo, a nastojimo da se svakog leta bar jednom svi sastanemo", rekla je Emira.

Ona otkriva da je Ekrem u SAD jedno vreme radio kao taksista, potom na građevini, a onda je snimio hit "Kuća pos'o", koja mu je donela veliku popularnost.

Kada čuju da joj Ekrem rođeni brat, mnogi se iznenade. "Uglavnom svi pozitivno reaguju, uvek kažu nešto tipa: 'Ekrem je legenda'", kaže Emira.

O tome što se Ekrem ne odvaja od Vendi, njegova sestra ima svoje viđenje:

"Ma, Ekrem ne bi nikad prišao Vendi kada je trezan. Nego, ovi ga tamo napiju pa, onda, on ne zna šta radi. Inače je stvarno veran supruzi Igbali, stalno je spominje, čak je i pesmu o njoj snimio".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2010 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

COBE: BOKI SE LOŽI NA JELENU

Slobodan Batjarević otkriva da se makedonskom transvestitu dopada mlada manekenka



Cobe više nije na Farmi, ali se svega nagledao u proteklih 70 dana.
Ne želi mnogo da priča, čeka da mu se sad na miru slegnu utisci.
* Imao si problem s Bokijem jer te je nazvao transvestitom...
- Provocirao me je na najgori mogući način. Rekao sam mu: „Odjebi, bre, Boki od mene“. Posle je trčao za mnom i izvinjavao mi se.
* Koji muškarac se dopada Bokiju?
- On se zafrkava sa svima, ali koliko sam ja procenio, njega ne privlače muškarci. Mislim da se loži na Jelenu. Stalno se vrti oko nje i pipka je po guzi.
* Ko je najviše kukao da mu fali seks?
- Najviše je falio Bakiju, Banetu i meni. Prvih mesec dana nisam bukvalno ništa osećao. Kao da su mi dali nešto da popijem, kao u vojsci... Ali, poslednjih nedelja se i u meni probudila jaka želja za seksom.

(G. D./Kurir)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2010 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EVA: ZAMALO DA ME EKREM POJ.BE!

Glumica se požalila da je strahovala kako će napaljeni Jevrić, pokušavajući da kresne Vendi, završiti na njoj



Eva se tresla kao prut.
Glumica je iskolačenih očiju pratila Ekremove nasrtaje na Vendi, uplašena da će ona biti žrtva njegovog seksualnog uzbuđenja u trenutku kad je pijan, s dignutim vršnjakom, uskočio u njen krevet. Kurir je u jučerašnjem broju pisao o Jevrićevim pokušajima da kresne pevačicu, a Eva je očito jedva dočekala zoru kako bi s ostalim farmerima podelila svoj strah.

Eva: Zamalo babu da j..e! Toliko je bio pomamljen da je naleteo u moj krevet. Samo sam čekala kad će da me napadne. Uplašila sam se da ću da budem j..ena, jer je bio mrak. Mogla sam da dobijem ono što mi nije sledovalo. Ispalo bi onda - Ekrem babojebac. Zamisli da j..e babu, umesto one koju je trebalo.

Ali, nije ona strepela samo za sebe već i za Bakija, pošto je njegov krevet odmah do Vendinog.

Eva: Uplašila sam se bila i za Bakija, da neće možda njega da naguzi.

Farmeri su se smejali njenoj priči. Svi sem Ace Ilića. On je prekorno poručio Evi da zadrži svoje dostojanstvo do kraja i otišao.

Izvor: Kurir
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2010 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao Eva .. pa ko ce tebe tako staru i nedok*esanu da mi je samo znati Confused

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2010 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekremova žena: Oprostila bih mu seks sa Vendi

"Gospodu" po povratku u Njujork čeka ozbiljno "ribanje", ali ne i zahtev za razvod!



Iako su pojedini listovi pisali da supruga Ekrema Jevrića, Igbala, planira da se od njega razvezde zbog bahanalija sa Vendi, ona kaže da bi mu sve oprostila.

Ona svom "Gospodi", sa kojim ima četiri sina, a koji ju je, kaže, osvojio svojom duhovitošću, pruža podršku, iako mu zamera na slobodnom odnosu sa Vendi. Mada, u intervjuu za list "Kurir", kaže da će mu sve biti oprošteno, čak i ako bude seksa!

"Gledam ga svakog dana i bukvalno se ne odvajam od televizora kad vidim da njega prikazuju. Kad popije, on se potpuno izgubi. Vendi ne poznajem, nego sam je videla na televizoru. Igra se i zaj... s mojim mužem, a ovaj, kad popije, ne zna šta radi", kaže Igbala.

Na pitanje zašto Ekrem spopada samo Vendi, njegova supriga kaže da mu se verovatno samo ona sviđa, iako do sada nije znala da je toliko slobodan kada malo više popije.

"Tu njegovu osobinu sam upoznala tek na Farmi. Iznenađena sam onim što radi na žurkama u rijalitiju. Sigurno ću tražiti da mi objasni to što je činio sa Vendi. Raspravićemo neke stvari."

A ukoliko do kraja rijalitija padne seks, Igbala kaže da tu ništa ne može.

"Čak i kad bi me prevario sa Vendi, ne bih ga ostavila, jer sam ipak mnogo godina proživela s njim i rodila mu sinove. Uvek sam ga savetovala da radi i bude vredan, a nikad mu nisam govorila da radi takve zajebancije kakve pravi na Farmi."

(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2010 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovima iz Kurira ne verujem nista tako da .. moracu da pozovem Ekremovu zenu i da cujem pravu istinu Smile

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2010 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EKREM: IGBALA JE SLUŽILA MOJU LJUBAVNICU!

Jevrić ispričao kako je doveo zgodnu Ruskinju da prespava kod njega u stanu, a ujutru joj njegova žena donela kolače i kafu



Ekrem je varao suprugu.
Gospoda je ispričao Vesni Vukelić da je njegova ljubavnica prespavala kod njega u stanu i da ju je ujutru Igbala poslužila kolačima i kafom, ne sluteći ko je ona!

Ekrem: Ja sa svojom ženom spavam u krevetu, a dolazi ženska i pita me da prespava. Žena i ja je smestimo na kauč da spava i vratimo se u naš krevet. Pita mene Igbala: „Ko ti je ova?“

Vendi: A ko ti je stvarno ona bila?
Ekrem: Stani! Ja kažem: „To mi je prijateljica iz drugoga grada.“ Ona je, inače, Ruskinja. Plava, zgodna riba. Ja malo lažem ženu okolo kako je znam iz kafane, da joj ne kažem tačno.

Vendi: Jesi li imao nešto s njom?
Ekrem: A, imao jadan. Imao ja pre toga. Pa, zato je i došla!
Eva: Bilo joj lepo, pa je htela još.

Ekrem: Ujutru žena skuva kafu i nama i njoj. Dala joj je neke kolače. Ponudi je i da ruča, ali ova nije htela. I, ode ona tako. Posle toga smo žena i ja isti kao što smo bili.
Vendi: I nije provalila da si imao nešto s ovom?
Ekrem: Ne.
Vendi: Sada će da čuje i ima da pošandrca. Ej, još joj je dala i kolače.

Goran Doljančević/Kurir


Boki: Marjane, majmune čupavi!

Farmeri se umalo pohvatali za guše
Svađu je, po običaju, započela Vendi, uputivši Marjanu salvu pogrdnih reči.
Vendi: Ti si jedna matora bradata džukela i za mene ćeš to i ostati! Ne možeš ti meni da govoriš da sam negativna, đubre jedno matoro!

Marjan: Ma, ti ćeš da mi kažeš, umetnice u pokušaju! Ti si velika umetnica, ali pod šatrom! Gubi se tamo da plešeš, p..ka ti materina nesposobna! Dobra si za najstariji zanat, a ni kafu ne znaš da skuvaš, gusko!

U svađu se uključio i Boki 13, nazvavši Marjana bolesnikom.
Boki: Ti si jedan bolesni idiot i bolje ti je pazi šta govoriš, jer ću da te izlupam, ali ne po nozi, nego po glavi!

Marjan: Ma, zaveži BiiiiP debelo, zapišano! Nosi se tamo u p..ku materinu, odakle si došao! Babunčino pederska, odšrafiću ti glavu debelu, bumbare! Šupčino začešljana, upišana.

Makedonac je ponovo zapretio tužbom.
Boki: Uzeću ti zadnju paru od tvog bednog honorara, majmune čupavi! Rugaš se mojoj bolesti, stoko smrdljiva! Oguliću te, bedniče!


(D. K./Kurir)


Vendi, volim te!

Internet zvezda priznao da je Vesna Vukelić prva žena u koju se zaljubio nakon 25 godina braka

Gospoda je skroz odlepio!
Ekrem Jevrić konačno je priznao Vesni Vukelić da je ludo zaljubljen u nju, iako ju je samo koji dan ranije terao od sebe kada je saznao da ima silikonske grudi.

- Ovo je prvi put u 25 godina, koliko sam u braku sa Igbalom, da sam se zaljubio u drugu ženu i to si ti. I evo, kažem ti to otvoreno! - rekao je Ekrem, nakon čega je Vendi ustala i poljubila ga.

Vendi: Šta će ti reći supruga?
Ekrem: Nikad ja ne bih ostavio nju zbog druge!


(D. K./Kurir)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 26, 2010 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami Vendi ce na kraju osvojiti Ekremovo srce .. jadna njegova zena

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 27, 2010 5:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ko je prvi poljubio Kaću?

Baki i Bane opet u svađi i opet zbog Katarine. VIP seljaci Ekrema smatraju najvećim favoritom za pobedu.



Iako su pre oko mesec dana završili sa raspravom oko Katarine, Baki i Bane su opet došli u sukob ko je kada i kako poljubio Kaću.

"Ma ja sam je prvi poljubio i kada je ušla. Ja sam taj i onda sam ti je prepustio", rekao je Baki, a Bane tvrdi da on ništa i nije rekao već da je celu priču oko poljupca pokrenula sama Kaća.

"Eto vidiš mi se opet prepiremo, a ja ništa nisam kriv. Zar ti nije dovoljno što je rekla da je neko ko je blizak tebi njoj uputio izvinjenje za sve što si rekao za nju. Nema potrebe da sada raspravljamo jesi li je poljubio i kako."

"U usta sam je poljubio, jesam i zabole me za izvinjenja, samo ja mogu da se izvinjavam u svoje ime", besneo je Baki.

I dok su se drugari, opet, svađali oko devojke na red je došao novi zadatak - koga VIP seljaci smatraju favoritom, a koga bi da izbace.

Za nepoverovati na "crnoj listi" nije Vendi, farmeri bi najradije da leđa vide Stefanu, jer se nije baš pokazao, a sa čekom od 100.000 evra vide Ekrema.

Svi su manje više bili šturi u objašnjenjima jer "moraju da kažu ta dva imena."

Zanimljivo je da Boki još uvek ne želi da vidi leđa Marjanu, što se za ovoga ne može reći. Zlata i Vendi očito još uvek nisu rešile "slučaj sahrana" jer su bez i malo razmišljanja rekle da više ne bi da se gledaju.

A Vendi više ne bi da gleda ni Zorana: "Drago mi je što smo se lepo proveli na tvom rođendanu, ali zaista mi je loše kada prođem pored tebe"!

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Opste diskusije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon