www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opste diskusije
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 27, 2010 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BAKI: BANE, TI SI SMRDLJIVA PEDERCINA!

Denser bio spreman da se pobije s manekenom jer ga je ovaj nazvao dupljakom



Baki i Bane ponovo u ratu!
Nakon što je izneo svoje mišljenje o svim ukućanima, Bane Janković opleo je i po Bakiju, nazvavši ga dupljakom. Denser nije odreagovao u istom momentu, ali je posle sastanka osuo po manekenu.

- Bane je jedna pi.ketina, je.aću mu mamicu odvratnu! Koji je to homoseksualac smrdljivi, ja ne mogu da verujem - vrištao je Baki dok ga je Boki 13 ispravljao da se ne kaže homoseksualac, nego gej.
- Dosta mi je te odvratne pederske gnjide, pun mi ga je k.rac - nastavio je denser.
Situaciju je pokušala da smiri Natalija, ali uzalud.

Baki je presreo Baneta nekoliko minuta kasnije pred vratima kuće i sasuo mu uvrede u lice:
- Koga ti nazivaš dupljakom, pederko?! Hoćeš da ti pokaže dupljak, a?! - unosio mu se Baki u lice.

Bane je uspeo da izvrda neprijatnu situaciju i njihova svađa stišala se oko pet ujutro.

(D. K./Kurir)


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 27, 2010 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BOKI: KAĆA, OLOŠU JEDAN!

Makedonski transvestit Katarini Živković u lice sasuo salvu uvreda



Boki 13 rešio da raskrinka folirante.
Makedonac je na sastanku izvređao Katarinu Živković, koja nije stigla ni da mu ljudski uzvrati.

Boki: Vi ste jedine tetke, strine i tračare na Farmi. To što ste za mene rekle da sam zao, nećete dobro proći. Da si uspešna u poslu, nisi. Da si nešto lepa - lepa si na seljački način. Ti si nula u „Grandu“. Da si zvezda „Granda“ koja dobro radi, ne bi bila na Farmi. Ološ jedan, meni je našla da soli pamet.

Katarina je samo klimala glavom i nervozno treptala, a on je nastavio.
Boki: To što promovišeš lažni „luj viton“ i kič na Farmi neću ni da komentarišem. Pričaš mi iza leđa da sam zao, a kad ti priđem, kurvinski se nasmeješ. Imaćete od sada sa mnom psihičke probleme, a to je mnogo gore.
Kaća: Ajde, šta si se zalepio kao pijavica.

(G. D./Kurir)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 28, 2010 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PIJANI EKREM SPAVAO U BLATU!

Jevrić se toliko napio da je pao u dvorištu i ležao dva sata u blatu, sve dok ga slučajno nisu pronašli



Jevrić se toliko napio da je pao u dvorištu i ležao dva sata u blatu, sve dok ga slučajno nisu pronašli

Još malo pa će postati i alkoholičar. Čak i kad nema žurki na imanju u Lisoviću, Ekrem pronađe razlog da popije. Ovoga puta je rešio da grlo okvasi zbog hladnoće. Dohvatio se rakije, ali posle desete čašice više nije znao gde se nalazi. Teturao se po dvorištu, padao, nekako na jedvite jade ustajao... A onda u jednom trenutku više nije imao snage da se podigne. Ostao je da leži u blatu. Da Stefan nije pošao u klozet, Jevrić bi ostao tamo do jutra.

Farmeri su ga dovukli do kuće i smestili ga da spava nekoliko sati ne bi li došao sebi. Kad mu se malo razbistrila glava, prvi mu je prišao Aca Ilić.

Aca: Mnogo si učestao u poslednje vreme. Pao si dole u dvorištu, kotrljaš se. Kamera te snima. U redu da popiješ za slavlja, ali ti si počeo svaki dan.

Ekrem: Živa istina, u pravu si. Tačno je da sam ja najveća pijandura ovde. Nisam se nikad napio kao danas.

Izvor: Kurir
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 29, 2010 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jadni Ekrem .. toliko se napije da ne zna sta radi

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 29, 2010 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VENDI RASTURA BRAK ACI I BILJI (VIDEO)

Vesna Vukelić se pevaču uvukla u krevet i pokušavala da ga isprovocira pričama o njegovim seksualnim sklonostima



Uspela je da zavede Ekrema, a sada je navalila na Acu.
Vendi je na sve načine pokušala da isprovocira pevača namećući teme o seksu, a onda mu se zavukla u postelju u nameri da se malo više zbliže. Prvo se Bokiju i Bakiju poverila da je ona dobro procenila Ilića i da će ga rado naterati da se „primi“ na nju.

Vendi: Ima jedna vrsta majmuna, zove se lenjivac. Liči na majmuna, ali je mnogo ružniji. Aca je isti takav. Ja uvek pomislim, kakav je on u seksu? U pi.ku materinu, njemu treba milenijum da se pokrene. Marjan je za čika Acu rekao da je parazit. Kad ustane sa onom frizurom, izgleda kao ludi Ajnštajn.





Taman što se malo primirila, Baki se uvukao u njenu vrelu postelju. Ležali su zajedno nekoliko minuta, a onda je ona prešla u krevet kod Ace Ilića.
Vendi: Idem kod Ace u krevet da me malo greje. Idem da se malo ‘’šuškamo’’. Čika Aca najviše voli pozu: on leži, ona na njemu. To nekako ide uz njega.

Kad se uvukla, pevač ju je samo pogledao i uopšte nije odreagovao na njenu blizinu. Vendi je pokušala da se privije uz njega, ali kad je videla da ni on ni njegov ponos nemaju nameru da se uzbude zbog njenog prisustva, vratila se razočarana u svoj krevet.

Izvor: Kurir


Biljana: Teško Vesni kad Aca pukne!

Acina supruga Biljana Jevtić ljuta je na Vendi zbog nasrtaja na njenog muža.
- Vesna od samog starta provocira Acu. Sve je počelo sa časopisom Plejboj, koji mu je podmetnula čim je ušla na imanje.

Uvidela je da je on jedan od favorita, pa sada pokušava da ga isprovocira na razne načine. Čačka ga namerno, ali ne bih volela da joj budem u koži ako on pukne. Mislim da je bezobrazno i nekulturno to što je legla kod njega u krevet. Htela je da ga isprovocira, ali time što nije odreagovao on joj je pokazao koliko je poželjna. Osetio je njenu igru i neće se upecati. Aca ne voli intrige, a to je njen zaštitni znak - naglašava Biljana.


Ekrem apsolutni favorit

Internet zvezda Ekrem Jevrić ubedljivo će pobediti u trećoj sezoni rijalitija „Farma“, saznaje Kurir od izvora bliskog produkciji šoua.

- Svi parametri idu u prilog Ekremu. Svako glasanje završava se njegovim ubedljivim vođstvom, dok glasovi ostalih farmera konstantno variraju. Iako postoje teoretske šanse da se situacija u završnici promeni, malo je verovatno da će se to zaista i desiti. Ekrem trenutno ima oko 60 odsto od ukupnog broja glasova - naglašava Kurirov sagovornik.

(D. K./Kurir)


Stefan: Boki, stoko debela!

Boki i Stefan su na ivici da se fizički obračunaju.
Tenzije između makedonskog transvestita i beogradskog repera ne jenjavaju i zasad se, na sreću, sve završava svađama.

Stefan: Stoko debela, usrana, smrdiš na kilometar! Ima da te nema! Koji si ti ku.ac? Ni muško ni žensko, imaš li partnera ili partnerku, debilu?
Boki: Digni dva prsta ako hoćeš da ti dozvolim da govoriš, p.čko! Jede te to što su te tako prozvali na pijaci, ti si u stvari jedan mali bednik koji je cela tri minuta bio na televiziji, zato si i isfrustriran.

(D. K./Kurir)


Natalija: Katarina je fufica!

Da Katarina nije žensko, Baki bi je dosad sigurno već udario.
Nakon što je po ko zna koji put pevačica verbalno napala densera, on ju je nazvao kurvetinom, a Natalija je pokušala da ga primiri.

Natalija: Ne smeš sebi da dozvoliš da te izbace zbog ove! Alo, bre, pa ona je obična mala smrdljiva fufica!

(D. K./Kurir)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 29, 2010 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ala ovi iz Kurira zele neki tiraz pa jos i sire lazi o Aci ... Aca ja dosta bolji i pametniji covek nego sto Kurir misli .. a na Bilji je da li ce da padne na te lazi ili ne

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 01, 2010 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BANE OTKAČIO KATARINU!



Bane i Katarina neće biti zajedno po završetku rijaliti šoua „Farma“. Maneken je rekao Nataliji da je bukvalno osuđen na Kaću jer su u istom prostoru, a to je mlađanoj pevačici prenela najverovatnije Jasmina Ana.

Razočarana Katarina je od Baneta zahtevala da joj to saopšti u lice.
Bane: Ne znam šta će biti kad izađemo, ali ne verujem da ćemo biti u vezi, jer ovo ovde nisu normalni uslovi! Najbolje je da o svemu razmislimo, a uvek možemo da odemo na kafu.

Ona ništa nije prokomentarisala, ali isto tako nije ni plakala kao ranije, što je potvrdilo Bokijeve nedavne tvrdnje da je Katarina samo vešto iskoristila Baneta.

(D. K./Kurir)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 01, 2010 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZLATA: UNAKAZILA BIH VENDI DA SE NISAM NAPILA!

Izbačena farmerka kaže da je malo falilo da se obračuna s Vesnom Vukelić, ali je previše popila, pa je odustala od fizičkog napada na nju



U treznom stanju postaje agresivna!
Posle jedanaest nedelja boravka u Lisoviću, Zlata Petrović je ponovo slobodna. Ali, mnogo toga se nakupilo u njoj tokom svih tih dana. Odmah po izlasku s Farme pevačica je otvorila dušu.

Da li vam je krivo što ste ispali?
- Veoma se radujem što sam izašla. Tamo više nisam mogla da opstanem, postala sam potištena i nesrećna.

Odlično se slažete sa bivšim muževima. Koliko ste spremni da učinite za njih?
- Ja sam naprasno ušla u celu ovu priču s Farmom. Za tri dana sam se spakovala i krenula, upravo zbog Hasana i Peje, pošto su me mnogi prozivali da ne smem da uđem s njima. Ušla sam iz inata svima njima.

Pokajali ste se?
- Strašno sam se pokajala, jer sam pre Farme bila sredila svoj život i svaki detalj dovela do savršenstva. Prvih nekoliko dana sam se pitala: Zlato, šta ti je ovo trebalo? Da ideš u ovakav klozet, da se kupaš u buretu? Jesam nekada živela u takvim uslovima, ali ovo na Farmi je zaista strašno.

Od kada datira sukob s Vendi i zbog čega je počeo?
- Ta žena me je proganjala više od deset godina. Nju nisam ni poznavala lično, sve dok nismo došle do suda. Oklevetala me je da sam crnom magijom ubila čoveka, što je van svake pameti. Dobila sam je na sudu i oprostila joj kao čovek.

Malo je falilo da je prebijete?
- Ona nije imala petlju da mi neke stvari kaže u lice, nego je išla okolo i lajala o meni. Postala sam životinja onog momenta kad je rekla da je Pejina sahrana.

Volite da popijete. Možda ste zato tako reagovali?
- Svaka čašica koju popijem je moja i ne želim nikome da se pravdam zbog toga, ja nemam gazdu. Vesna je imala sreće što nisam bila trezna, rekla sam joj da zahvali ljudima koji su me sprečili da dođem do nje. Ja bih njome obrisala patos. Ma, unakazila bih je za sva vremena. Rođena majka je ne bi prepoznala posle mojih batina.

Goran Doljančević/Kurir


I Nada na Farmi!

Pevačica Nada Topčagić večeras ulazi na najpoznatije seosko imanje u Lisoviću!
Iako se pre početka „Farme“ pričalo da bi folkerka trebalo da bude jedan od učesnika, dogovor između nje i organizatora tada nije postignut.

Međutim, plavokosa pevačica je prihvatila poziv da na večerašnjoj žurki zapeva farmerima, te da se na imanju zadrži dva sata. Ako se uzme u obzir da je Nada odličan zabavljač, a isto tako i da voli da cugne pokoju, nema sumnje da će podići atmosferu.

(M. V./Kurir)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 01, 2010 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To Zlato !

Nedaj na se' Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 01, 2010 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanja Vojtehovski: Farmeri puše, mi plaćamo

Oblak (duvanskog dima) koji se spustio na Farmu tamo će i ostati. PR Pink televizije Tatjana Vojtehovski u razgovoru za MONDO otkriva da neće farmerima zagorčavati boravak u rijalitiju, već da će ih razumeti i, naravno, platiti kaznu zbog kršenja Zakona o zabrani pušenja.



"Ovo je izuzetno delikatna situacija. Mi smo pregovarali sa nadležnima i iako nam je teško, postupićemo po prekršajnoj prijavi jer prosto nemamo pravo da farmerima zabranimo pušenje", rekla je portparolka Pink televizije.

Tatjana Vojtehovski ističe da Farma nije emisija poput "Utiska nedelje" ili "Magazina In" gde "snimanje traje sat vremena", ali da isto tako jeste prostor sa kojeg se emituje program.

"Postupaćemo po zakonu, ali nećemo farmerima zabraniti pušenje. Oni tamo žive i mi nemamo pravo da im to zabranimo, uostalom, neki od učesnika rijalitija su u svojim ugovorima jasno naglasili da im je pušenje jedan od uslova za ulazak na Farmu".

Tatjana dodaje da Pink ovim postupkom ne zagovara oglušivanje o Zakon o zabrani pušenja, a što se tiče predviđene kazne za kršenje zakona (500.000 dinara), kaže da "nije sigurno da li će se kazna 'pisati' televiziji, producentu..." ili pojedinačno po farmeru.

Što se tiče rijaliti šou programa Veliki brat koji počinje da se emituje u februaru sledeće godine i "planu napada" kada je ovaj problem u pitanju, Vojtehovski je rekla da je "to do produkcijske kuće Emotion koja bira kandidate", ali da bi najmanje glavobolje imali "kada bi u kući Velikog brata bili samo nepušači".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 01, 2010 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BAKI: IMAO SAM SAVRŠEN SEKS SA VENDI

Denser i pevačica priznali da su pre 17 godina bili zajedno, a on tvrdi da je ona danas zgodnija od mnogih mlađih koleginica



Sve što Kurir napiše, uvek bude tačno.
Baki i Vendi su priznali da su svojevremeno bili u strasnoj vezi. Istina, kratkoj, ali ispunjenoj žestokim seksom.

Baki: Vesna me je izabrala da budem u njenom spotu, a onda me zavela, kao Ekrema ovde.
Boki: Da li ste imali nešto ili niste imali?
Baki: Jesmo, jesmo! Pre sedamnaest godina se to desilo. Ona je tada bila seks bomba i ja sam se primio na nju.

Vesna: Šta smo imali, kaži šta smo imali?
Baki: Hoću još nešto da kažem. Bilo je savršeno. Bilo mi je lepo i bilo mi je super!
Boki: Znači imali ste ljubljenje, grljenje, peting, oralni seks...?

Vesna: Tako je! Bio je zaljubljen do ušiju u mene.
Baki: Tačno, bila si mnogo dobra. I danas izgledaš mnogo dobro. Neke mlađe koleginice mogu da se sagnu da ti brišu cipele.

Boki: Vidim ja da se ti i dalje ložiš na nju.
Doduše, Vendi je u početku pokušala da negira da je s Bakijem imala bilo šta, ali je na kraju, eto, i ona priznala njihovu seksualnu avanturu.

Goran Doljančević/Kurir


Boki pipao Marjana!

Boki se opasno približio Marjanu!
Zadruga je farmerima dodelila zadatak da pripreme humorističku seriju. Tako je Bokiju zapalo da igra Marjanovog sina. On je istog časa počeo da glumi, pa je krenuo da juri svog novog tatu po sobi. Bacao mu se u zagrljaj, hvatao za ramena i udarao šalom.

Marjan: Beži, nesrećo, od mene, bog te maz’o.
Podvikivao je političar, ali uzalud. Ovaj nije prestajao s pipkanjem.

Izvor: Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 02, 2010 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JASMINA ANA: BAKI JE DEBIL ...

... robijaš, teška pi..etina, majmun, džukela, ljiga, g.vno nepismeno!



Jasmina Ana sve je učinila da diskvalifikuju Bakija.
Ali, književnici nije uspeo plan da densera otera s imanja u Lisoviću. Povod za obračun bio je trenutak kada joj je bacio mantil na glavu. Ona je to, ridajući u suzama, pokušala da predstavi kao fizički napad. A samo koji tren ranije tešila je uplakanu Evu Ras.
Baki: Šta se sada foliraš? Nemoj mi te folirantske suze.

Jasmina: Ma, ti si debil, ne razumeš ništa.
Baki: Nemoj da me vređaš.
Potom joj je stavio mantil na glavu i rekao joj da izađe iz sobe. Jasmina je potom bojkotovala žurku, ali je dograbila flašu pića i s Katarinom u kuhinji pljuvala Bakija na sva usta.

Jasmina: On mora zbog mene da izađe, mamu mu je.em.
Katarina: Budala treba da ostane do kraja, da pokaže pravo lice.
Jasmina: Letela sam tri metra kada mi je stavio jaknu na glavu i gurnuo me. On je teški debil i robijaš! Volela bih da me je povredio, pa da izleti napolje. Jeb.ću mu majku. Sram ga bilo, džukela jedna. BiiiiP jedno nepismeno, slepac jedan polupismeni.

Da sam muško, zgazila bih ga odmah. Za njega je bolnica, bre, treba da se leči, majmun jedan. Ja sam sada pod velikim stresom, ruke mi se tresu zbog bolesnika. On je jedno g.vno i teška pi.ketina. Ljiga najgora.

Bane i Jelena su jedva dočekali ovaj konflikt, pa su je ubeđivali da treba da se ponaša kao da je fizički povređena kako bi Bakija isterali s Farme.
Podsećanja radi, Jasmina i Baki su bili u ljubavi, čak toliko bliski da su viđani u seniku. Možda mu više nije interesantna, pa je nervozna? Svašta tu može biti.

Goran Doljančević/Kurir


Ekrem vatao Jasminu!

Gospoda ne bira, on vata koga stigne.
Tokom snimanja serije Boki i Eva su u scenario ubacili nekoliko scena u kojim farmeri imaju zadatak da se pipkaju.

Ekremu nije trebalo dvaput ponavljati. Odmah se uživeo u ulogu i dobro ispipao Jasminu po grudima, ali ona je zapretila da će prekinuti snimanje.

Izvor: Kurir
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Opste diskusije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon