www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opste diskusije
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SVETLANA RISTIČEVIĆ VARALA MUŽA SA CELIM SELOM!

Bivša supruga lidera Srpske seljačke stranke nije sva svoja, tvrde komšije, a Javorka Rističević najavljuje tužbu protiv svoje prethodnice



Novi Karlovci jednoglasni su u oceni bivše supruge Marjana Rističevića.
- Svetlana Rističević nije sva svoja! - rečenica je koju smo čuli od većine stanovnika sela Novi Karlovci, od Mire prodavačice u dragstoru u centru sela, preko komšija, do Marjanovih roditelja Milke i Anđelka.

- Ona nije normalna, celo selo to zna. Marjan je miroljubiv čovek i dobar domaćin. Pa on mrava ne bi zgazio, a kamoli tukao vlastitu ženu - rekla nam je prodavačica Mira.
U kafiću blizu dragstora dva momka Ivan Gavrilović i Marko Janković potvrdili su nam Mirinu priču.

- Svi znaju da Svetlana nije sva svoja, što bi naš narod rekao. Javorka je super, o njoj imamo samo reči hvale. Za ovu prvu nemamo komentar.
Komšinica Koviljka Marković bila je raspoloženija za priču:

- Marjan je držao Svetlanu kao malo vode na dlanu. Plaćao joj je dugove, kupio kola, otvorio joj kafić da bude gazdarica. A ona je bila sa celim selom, što se kaže - ko je nije pitao, nije je imao. Vucarala se s vojnicima... Ma, sa svima. Da je moj muž na Marjanovom mestu, ko zna šta bi joj uradio - rekla nam je Koviljka.

Nena Petrović, takođe komšinica, potvrdila je Koviljkinu priču i dodala:
- Za sve uvrede i laži koje je Svetlana iznela protiv Marjana trebalo bi da bude tužena, mada, bojim se, poznajući njega, da od tužbe neće biti ništa. On je mnogo dobar i sažaliće se na njeno malo dete, koje nije krivo što ima majku kakvu ima.

Međutim, tužba je već sastavljena i biće podneta ovih dana, rekla nam je još na vratima Marjanova sadašnja supruga Javorka Rističević.


- Ovo što preživljavamo ovih dana i ja, i mama, i tata (misleći na Marjanove roditelje Milku i Anđelka, prim. aut.) strašno je! Rešila sam da presavijem tabak. Oni su stari ljudi i ne mogu da shvate da osoba koju su osam godina izdržavali iznosi takve laži o njihovom sinu. Na sudu će morati da dokaže sve ono čime nas je klevetala. A neće moći, jer ništa nije istina - poverila nam se potresena Javorka.

- Bila sam prisutna kad joj je Marjan davao novac. Bilo mi je žao, govorila sam mu: Daj joj dok se ne snađe. Ona sada priča da joj ni kola nije kupio on, a postoje ugovori o tome da jeste. Kako je nije sramota - pita se Javorka.
Marjanova mlađa sestra Zorica Tešić takođe ne može da dođe sebi zbog niza uvreda koje su iznete na račun njenog brata.

- Posavetovala sam svoju snaju da je tuži, iako će se možda moj brat ljutiti. Ovome se mora stati na put. On je mnogo dobar čovek i mislim da mu se sve to i dešava upravo zbog toga - rekla nam je Zorica.

Po svemu sudeći, epilog ove priče dobićemo na sudu. Za drugu stranu, razume se, moraće da se sačeka Marjanov izlazak. A šta će tada biti, i šta ćemo još otkriti, saznaćemo uskoro. Kraj „Farme“ se bliži.

Vesna Đorđević/Kurir

Marjanovi roditelji: Svetlana šteti ugledu našeg sina

Milka i Anđelko Rističević sa suznim očima govore kako više ne mogu da izdrže laži bivše snaje:

- Nanela mu je mnogo štete, i političke i ove druge. Ljudi ovde znaju kakav je Marjan, možete pitati celo selo, ali oni u Srbiji, gde on ima najviše simpatizera, mogu da posumnjaju u njegovu čestitost kad pročitaju laži te žene. On ne zna šta se dešava jer je zatvoren i ne može da se odbrani, ali bismo mi voleli da se čuje i naša strana priče.

Izvor: Kurir


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BOKI HTEO DA SILUJE MARJANA

Ti si pravi muškarac za mene. Ja ću večeras da te smestim u krevet i da te uspavam. Skini se, maziću te i paziću te celu noć



Boki 13 pošao stopama Đusa!
Kao što je reper na prošloj Farmi seksualno progonio Miloša Bojanića, tako sada transvestit nasrće na političara, kojem je sinoć priredio pravi pakao. Prvo je pokušao sa uvredama:

Boki: Tetketino s bradom, da li si se transvestirao nekad?
Marjan: Ma, mani se mene, trandžo.

Boki: Hoćeš ti to, vidim da želiš, frustrirani čoveče. Imaš ti neku traumu iz detinjstva.
Potom mu je prišao i mazio ga po telu, a političar je bežao.
Marjan: Pusti me. Nemoj me prljati svojim rukama, nemoj da te pljusnem vodom.
Boki: Ja samo hoću golog da te mazim.

Marjan: Skloni te prljave, debele prste sa mene.
Boki: Kakve mišiće imaš, Marijane. Imaš bolesne oči. Zašto bežiš od jednog trandže? Pravi muškarac, beži od trandže kao što sam ja.
Marjan: Ko zna odakle si uvezen.

Boki: Ja sam debeli transvestit, tačno je to. Znam da ti drhti telo, treseš se od mene, želiš me, znam. Uzmi me, Marijane. Celo veče ću da posvetim tebi i samo tebi. Ti mene voliš, ja bih samo zbog tebe to uradio.

Marijan je potom pobegao u spavaću sobu, ali ga je Boki stigao, pa je bio primoran da drži vrata kako ne bi mogao da izađe. Boki je navaljivao kao zver, dahtao i grebao staklo.

Boki: Ja ću da grebem ova vrata svom snagom, da dodirnem to tvoje telo. Ti si pravi muškarac za mene. Ja ću večeras da te smestim u krevet i da te uspavam. Skini se, Marjane, maziću te i paziću te celu noć.

Boki je jurio Marjana svuda po kući. Kad više nije mogao da podnese Bokijevo maltretiranje Marjana, Ekrem se javio iz kreveta.

Ekrem: Prestani da mučiš tog čoveka, nema smisla više. Nije zanimljivo. Molim te, pusti čoveka, nemoj da ga mučiš.
Boki: A ti si nešto kao pametan?
Transvestit se tada povukao. Ali, dokle?

Goran Doljančević/Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 14, 2010 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BOKI 13: MARIJAN JE HOMIĆ KOJI MRZI ŽENE!

Političar je debil, Bane baboje.ac, Katarina manipulatorka, a Jasmina Ana pijanica, tvrdi makedonski transvestit



Makedonac opleo po bivšim cimerima.
Iako je razbio učmalu atmosferu na Farmi i potrudio se da napravi pravi šou, Boki 13 je izbačen jer je prekršio pravila. Za naš list otkriva sve pikantne detalje vezane za VIP seljake.

Marijan te je dočekao na nož, ali si brzo počeo da mu vraćaš.
- On pati od debilizma. Video sam mu u očima nešto bolesno, neobjašnjivo. Čovek je isfrustrirani homoseksualac, mrzi žene. Igra prljavu igru.

Da li je zaista hteo da te udari?
- On je teška p.čka i plaši me se. Njemu na čelu piše 100 soma. Da je došlo do fizičkog obračuna, Marijan bi završio slomljen.

Zakačio si se i sa Banetom. Da li je istina da je baboje.ac i da ima dečka?
- Baneta nervira kada neko ima autoritet. Uspela je da ga zavede najveća manipulatorka na Farmi. Što se tiče njegovog dečka, ja sam mu samo preneo pozdrave od njega. To je ugledan čovek u šou-biznisu. Ako je on slagao mene, onda sam i ja slagao vas. Zaključio sam da je Bane nekad bio baboje.ac.

Kakvo je tvoje mišljenje o Katarini?
- Ona boluje od „ćurkizma“. Najveća je manipulatorka. Uspela je da prevari neke muškarce na Farmi, kao što je prevarila 10.000 muškaraca napolju. Na njoj je sve kinesko, jedino još nije počela da jede njihovu hranu.

Da li joj se više dopada Bane ili Baki?
- Katarina bi najradije sa obojicom, da može.

Šta misliš o Jasmini Ani?
- Ta žena ne zna gde se nalazi. Nije mi jasno kako žena koja nije elokventna može da bude književnica. Njenu knjigu koju sam dobio u studiju iskoristio sam prilikom prvog odlaska u toalet.

Ekremova žena Igbala nije bila baš srećna zbog tvog druženja sa njim?
- Ekrem je iskreno plakao kada sam izašao s Farme. On je baš dobar čovek i treba da pobedi. Ne zameram Igbali, ona je pod stresom.

Družio si se sa Vendi, koja je najomraženija farmerka?
- Vendi je previše direktna, ali simpatična mi je i mislim da je dobar čovek.

Šta misliš o Nataliji?
- Pre ulaska na Farmu sam rekao: „Ko o čemu, BiiiiP o poštenju.“ Imao sam veoma korektan odnos s njom i mislim da ćemo se lepo družiti kad bude izašla.

(G. D./Kurir)


Jasmina Ana najviše pije

Ko najviše pije alkohol na Farmi?
- Jasmina Ana. Lično sam je uhvatio nekoliko puta kako pije u toaletu, gde kamere ne mogu da je snime.

Izvor: Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 14, 2010 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EKREM: LUPAO SAM IGBALI ŠAMARE!

Njujorčanin priznao farmerima da je nekoliko puta šamarao svoju suprugu



Ko se bije, taj se voli.
Tako bar misli Ekrem Jevrić. Popularni Crnogorac pričao je prekjuče u radionici sa Banetom, Pejom, Bakijem i Batom o strogom američkom zakonu o nasilju nad ženama i priznao da je i on nekoliko puta udario svoju suprugu Igbalu!

Ekrem je objašnjavao da u Americi muškarac može da završi u zatvoru ako maltretira i tuče ženu, a da se kažnjava čak i šamaranje. Na njegovu priču nadovezao se Baki, koji ga je pitao da li je on nekad udario suprugu Igbalu.

Ekrem se zbunio, pa je rekao da ženu, sa kojom inače ima četiri sina, nikad nije istukao, ali mu se dogodilo da joj lupi nekoliko šamara! Ostali su ga u čudu gledali, a on je nastavio da objašnjava kako to nije ništa strašno i da se nije događalo mnogo puta.

Šta o ovome misli Igbala, nismo uspeli da saznamo, jer se nije javljala na telefon. Ali, Ekrem joj je ionako već zadao dosta udaraca oblećući oko Vendi.

(I. V./Kurir)


„Vujaklija“ po Ekremu

Boki 13 je posle uspešnog zadatka „hipnoze“ rešio da svog prijatelja Ekrema Jevrića ispita i vidi koliko razume neke od reči i pojmova u srpskom jeziku.

Pitanje: Šta je etika?
Ekrem: Etika je ikvalitent za ljudski moral.
Pitanje: Šta je banka?
Ekrem: Banka je đe se čuvaju upotrebne stvari.
Pitanje: Šta je zub?
Ekrem: Pa zub je... teško je to pitanje, razumnost. Je l’ tako?
Pitanje: Šta je kafa?
Ekrem: Kafa je nikotin, kafetin, napitak što upotrebljavaju ljudske osobe.
Pitanje: Šta je glumac?
Ekrem: Čovek što je završio školu za vršenje glume.

Izvor: Kurir
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2010 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami Ekrem opasan .. nema sta Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2010 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JASMINA ANA: EVA JE HITLER!

Književnica zapretila da će glumici, koja ju je isprozivala u pismu, zagorčati preostalo vreme na Farmi



Na Farmi je otvoren novi front.
Jasmina Ana zaratila je sa Evom Ras. Književnica je poludela kada je glumica i ujedno njena koleginica opisala njene osobine u pismu i javno ga pročitala pred farmerima. Igra koju je zadruga zadala farmerima stvorila je još veći jaz među dojučerašnjim drugaricama. Naime, svako od farmera imao je zadatak da u pismu opiše zbog čega bi neko od njih trebalo da pobedi. Evi je zapalo da bude Jasminin portparol, pa je to iskoristila da joj zada udarac.

Eva: Ako volite spletkaroše i one koji vam pune uši lažima, glasajte za Jasminu Anu. Zašto ne bi pobedio jedan licemer i folirant? Ona naziva svinjama one koji su uspeli da joj se suprotstave. Jasmina je spremna da cinkari i opanjkava sve farmere kako bi došla do pobede.

Nakon pročitanog pisma, Jasmina je poludela.
Jasmina: Hajdemo, Marijane, u špajz, ne mogu kod veštice u kuhinju. Način na koji se ona ponaša je jeziv. Sad ću da joj je.em majku. Ima da joj se nakršim majke. Toliko mržnje skoro nisam videla.

Ona u glasu ima mržnju, osetila sam Hitlera u njoj. Veštica jedna, ogovara me po ceo dan. Žena je rođena zla, to nema više veze s njenom tragedijom. Idiot jedan, pile zlo rođeno. Sve što je meni Boki radio, radiću ja njoj. Mučiću je na svakom koraku.
Potom je Eva ušla u sobu, a Jasmina je jedva čekala da joj skreše u lice ono što joj je na duši.

Jasmina: Koliko ste vi zla žena, Evo, pa to je strašno!
Eva: Onaj ko drugoga naziva svinjom ništa drugo i ne zaslužuje.
Jasmina: Ma, ja sam zgranuta količinom vašeg zla. Odakle vam to zlo izlazi, nije mi jasno.

Eva: Kad razmislite, kaz’će vam se.
Jasmina: Vi ste rođeni zli. Više nema pravdanja na godine i ostale stvari. Mislim da biste nas sve gurnuli niz liticu da vi pobedite. Ja vam želim da pobedite.
Eva: Ja nisam zbog toga došla ovde.

Jasmina: Jok, došli ste da se sunčate.
Ko će da pocrni od sunca, a ko od muke - videćemo krajem decembra, kada će biti proglašen pobednik. A dotle će sigurno pljuštati još mnogo uvreda u Lisoviću. Pa, ko izdrži!

Goran Doljančević/Kurir


Bata Zdravković: Vendi je zrela za lečenje!

Bata je imao zadatak da opiše Vendi, što je učinio na sledeći način:
- Kao portparol Vesne Vukelić Vendi šaljem vam njene tople pozdrave (nešto mi je hladno kad ovo govorim). Pošto mi čast ne dozvoljava da lažem i predstavim je u najlepšem svetlu, reći ću vam šta iskreno mislim o njoj. Pokušao sam da otkrijem barem jednu njenu dobru osobinu. Da li sam uspeo u tome? Naravno da ne, dragi moji.

Mislim da još uvek postoji nada za nju i da može da joj se pomogne. Preko bliskih prijatelja saznao sam da negde na Tibetu postoji čovek koji leči od svega što je loše. Pa i od loše karme, koju Vesna poseduje u velikoj količini. To lečenje košta 80.000 evra i eto prilike da naša Vesna ozdravi. Posle lečenja ćemo imati još jedan problem, ali tu je mehaničar, koji će joj odraditi generalku i ponovo je naštimovati i podmazati. Vesna do pobede!
Vendi je uvlačila dim za dimom i prevrtala očima, ali ništa nije komentarisala.

Izvor: Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 16, 2010 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EKREM: MARIJA, TI SI MUŠKO?

Ekrem mislio da je pobednica Evrosonga muškarac i ubeđivao je da smuva Vendi



Ekremu baš nije dobro.
Tokom žurke na kojoj su kao gosti bile Jelena Karleuša i Marija Šerifović internet zvezda se toliko napio da je od pobednice Evrosonga pomislio da je muško. I počeo je da joj priča prave muške priče kako Vendi ima odlično telo, vrele usne, zategnute butine...

Ekrem: Vesna ima tako dobro telo. Ti bi prvi imao šansu da joj vidiš telo. U takvom smo položaju da nemaš vremena. Da si duže ovde, ti bi mi rekao: „Ekreme, u pravu si“.

Pevačica mu nije zamerila na greški, pa je nastavila ljubazno da priča s njim.
Marija: Jesi li se zaljubio?
Ekrem: Jesam!
Marija: Koliko?
Ekrem: Puno!
Marija: Pa, šta ćeš da radiš?

Ekrem: Videću. Vendi je moj veliki prijatelj.
Marija: Prvo prijatelj, pa onda ostalo.
Ekrem: Sada, ako bi ona nešto htela, možda bih i ja...
Marija: A žena?
Ekrem: Stani! Možda žena neće gledati, šta ja znam.
Marija: Kako da ne gleda?
Vendi: Staviće peškir na glavu.
Marija: A posle „Farme“?
Ekrem: Najebao sam!
Marija: Pošteno!

Goran Doljančević/Kurir


Vendina usta su ko pi.ka od krave!

Jevrić ima mnogo čudne zaključke.
Dok su mrtvi pijani sedeli za stolom, on je počeo da komentariše njen izgled.
Ekrem: Znaš kako, ženska koja ima velika usta, ima i veliku pi.ku. Ti, ono, pravo imaš velika usta. Koja ima velika usta, ima dole veliku pi.ku.
Vendi: Kod mene nije tako.

Ekrem: Pa, dobro, kod tebe je možda obratno. Nemoj više usta da mažeš na crveno! Koja maže usta tako, kažu da ima usta kao pi.ka od krave.

(G. D./Kurir)


Gospoda u bedaku

Ekrem, jedan od favorita treće sezone „Farme“, zapao je u tešku depresiju.
Njegove zle slutnje da će ga novi gazda Marjan postaviti za slugu obistinile su se, a to je već u njegovoj glavi značilo da će biti izbačen u narednu nedelju. Dodatnu nervozu nakon žurke uneli su mu i ostali farmeri, prvenstveno Jasmina Ana svojom izjavom da sumnja da je on i dalje favorit.
Ekrem je postao mrzovoljan, razdražljiv i nezainteresovan za razgovor.

(D. K./Kurir)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 16, 2010 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eva hitlerovka ? Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EVA RAS: PEJO, PRALA BIH TI JAJA!

Glumica izrazila želju da voditelja opere između prepona i da mu vidi polni organ



Eva ne prestaje da nas šokira.
Nakon što su farmeri odbili da odrade zadatak u kojem bi po sedmoro bili vezani jednim kanapom, Peja je otišao da se okupa u buretu. Dovikivao se sa onima koji su bili u dnevnoj sobi, a onda je Jasmina uzviknula kako bi sada, da su vezani, svi morali da mu peru leđa. Ali Eva je imala drugačije želje.

Jasmina: Sada biste svi morali Peji da perete leđa.
Eva: Ne, ja bih oko muda! On je sada tamo go i mi bismo mogli da ga gledamo. Ja odavno tako nešto nisam videla. Da smo vezani, bilo bi divno.
Onda je to na sav glas objavila i Peji.

Eva: Pejo, vi ste sada tamo goli i meni je krivo što nismo prihvatili igru, jer odavno nisam tako nešto videla. Da smo vezani, sada bih mogla da vas gledam, ali i da vam pomažem. Ja sam negde čula da muškarcima, kada je hladno, muda uđu u stomak. Muda šetaju i onda uđu da se zagreju. Ako želite da pročitate ovo, kucajte na internetu „testisi“. Ja se tako igrala i jedno veče ukucala „testisi“ i to mi je izašlo.

Eto, htela je Eva Pejina, al’ na kraju je, što bi narod rekao, dobila muda Marijanova... Ne, ne Rističevićeva. On uživa u prolasku u finale.

GORAN DOLJANČEVIĆ/Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BATA: JASMINA JE KOKOŠKA, A BANE PEŠOVAN!

Zdravković i Limen isprozivali farmere koji nisu hteli da im pomognu da obave zadatak



Svakoga dana u svakom pogledu sve više se ne podnose.
Zadruga je farmerima naredila da iznesu sve krevete koji su višak. Bata se odmah latio posla i vredno radio, sve dok mu se Jasmina nije našla na putu i umalo ga oborila sa sve krevetom. Tada je pobesneo.

Bata: Šta se, ženo, motaš tu?! Ne može od tebe da se radi! Trtiš se ovde bez potrebe.
Jasmina: Stvarno si puk’o! Samo se dereš na mene.
Bata: Kao luda Nasta si. Nabijaš se gde ti nije mesto. Svi nešto rade, samo ona ne zna šta radi. Još meni kaže da sam puk’o, strašno.

Onda je pevač izašao napolje s Limenom.
Bata: Jesi li video ovu ludu ženu? Guzi se i samo smeta.
Limen: Ja ne verujem da je bila sa Zaharom!
Bata: Pa, ne znam... On je hiperinteligentan čovek, otkud toliko dugo u vezi sa ovom kokoškom?

Limen: Kao da je tražio retarda. Pazi, ona nije mogla pre biti pametnija. Ona je tipična kokoš. Ja joj samo kažem: „Ti si glupa žena“ i ne uplićem se dublje s njom.
Posle Jasmine, njih dvojica su pretresla i Baneta, koji je sve vreme sedeo.
Bata: Ako smo svi jednaki ovde... Ovu devojčicu ovde, ovog pešovana puštaju da ništa ne radi... Ovog buljaša... On, brate, leži, uživa, još gleda nas kako radimo i naslađuje se. Šta me gledaš, BiiiiP jedno usrano?!

Limen: Znam nešto, ali ne smem sad da pričam. Pričaću ti kad budemo izašli. Vezano za njega. Tek tad ćeš shvatiti da nismo jednaki.

Goran Doljančević/Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 20, 2010 5:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LJUPKA STEVIĆ PRETI BATINAMA KATARINI ŽIVKOVIĆ!

Pevačica Ljupka Stević će se obračunati s Katarinom Živković ako nastavi da dosađuje njenom dečku



Presešće joj tuđi momci. Katarina Živković moraće da pripazi kome otima dečka! Jer pevačica u usponu Ljupka Stević neće preći preko toga što se Živkovićeva nameračila na njenog dečka. Reč je o Danilu Vranješeviću, bivšem vanbračnom suprugu Anice Milenković, kome je Leskovčanka pre dve i po godine rasturila zajednicu sa starijom koleginicom. Tada se zbližila s Danilom, ali veza nije potrajala. Međutim, Kaća je posle privremenog izlaska sa Farme slala Vrešnjeviću poruke, iako zna da je on već šest meseci u vezi s Ljupkom.

- Očekujem da će Katarina nastaviti da dosađuje Danilu kada opet napusti Farmu. Ako dođe do toga, biću prinuđena da se fizički obračunam s njom. Zbog njenog intelekta verbalna komunikacija je nemoguća - rekla je Ljupka za Kurir, i dodala:

- Jadno je što je Anica dozvolila da joj jedna balavica i razvratnica uništi život. Ali ja ne dam da mi sreću kvari neko kome ni cipele ne bih dala da mi briše. Saseći ću je u korenu i više joj neće pasti na pamet da jurca za tuđim muškarcima. Naplatiću joj i za Anicu, i za Sanju Stojanović, i za Silviju Nedeljković, za sve žene koje je povredila mala fuksa.
Dakle, pojedine farmer(k)e uzbuđenja čekaju tek po završetku rijalitija!

Izvor: Kurir
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 20, 2010 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VENDI SVAĐA BAKIJA I EKREMA

Starleta primetila da denseru nije pravo što se ona zbližila sa Gospodom



Stara ljubav zaborava nema. Baki ponovo trza na Vesnu Vukelić, sa kojom je pre petnaestak godina imao seksualnu avanturu. Denser koristi svaku priliku da se približi Vesni, pa čak i da je dodirne i uputi joj neki kompliment na račun izgleda. Njegova nesnosna ljubomora prema Ekremu je više nego uočljiva. On ne propušta priliku da Gospodu nahuška protiv Vesne, ali i ga nagovara da je ostavi na miru.

I sama Vendi je primetila da Baki poludi svaki put kada joj Ekrem priđe.
Vendi: A Baki što je ljubomoran, ljudi moji. On je ljubomoran zato što ja ne obraćam pažnju na njega. Stalno ponavlja da sam nekada bila seks bomba i da se ložio na mene.

Ljubomoran je do te mere da više ne zna gde ni kako da ujede. Meni je simpatičan u svemu tome. Uživam da ga gledam kako pati. Rekao je da neće odustati dok nas ne razje.e. On je patološki ljubomoran, raspada se od ljubomore.

Ekrem: Ti malo skrati priču s njim.

Vendi: Ti si mu rak-rana jer ja tebi posvećujem pažnju, a njega ne gledam. Ja sam smrt za njega.

Ekrem: Meni je rekao da me muzeš i da se šlepaš uz mene.
Nema sumnje da će epilog u ovom ljubavnom trouglu biti veoma uzbudljiv. Strpimo se još samo malo...

Izvor: Kurir


Vesna Vukelić: Bila sam najtiražnija posle Dragane Mirković!

Vendi je ispričala kako je svojevremeno bila rame uz rame s Draganom Mirković?! Ona je Bakiju ispričala kako je svojevremeno bila najtiražnija u „Zam produkciji“ posle Dragane Mirković. Podsećanja radi, Dragana je tada bila jedna od tri najpopularnije pevačice kod nas.
Vendi: Tadašnji vlasnik „Zama“ Raka Đokić pristao je da mi izda CD, ali dobila sam samo dva pojavljivanja na Pinku. Međutim, napravila sam haos i preko noći postala najtraženija. Imala sam najveći tiraž posle Dragane Mirković.
Baki je samo klimao glavom, kao da ne zna o kom to vremenu Vesna priča.

(G. D./Kurir)


Ekrem: Jasmina je smeće čovečje!

Književnici je dosadio boravak u Lisoviću. Naime, Jasmina Ana je u poslednje vreme uverena da je na Farmi sve upereno protiv nje, pogotovo zato što nije dobila antibiotike koje je tražila. Zato je već dva puta od Zadruge tražila da napusti šou, ali želja joj dosad nije uslišena. Koliko je pojedini farmeri ne vole, svedoče Ekremove reči:
- Jasmina je jedno veliko đubre, pi.ka joj materina! Ja ne znam takvu ženu, prvi put da sam ovde upoznao takvo smeće čovečje!

(D. K./Kurir)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Opste diskusije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon