www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nominacije i izbacivanja sa farme
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2010 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Sluge i Borko u "troboju"

Nominovani za izbacivanje su sluge zbog nagovaranja ostalih da im daju štapiće, i Borko kom je publika dala najmanje glasova.



Još jedno pismo od Zadruge, i to bez "dragi farmeri", podsetilo je učesnike na kršenje pravila.

"Gazda samoinicijativno bira sluge, a farmeri sami odlučuju kome će dati štapić. Sluge nemaju pravo da utiču na njih. Danas oko 17.20, Peja je rekao da se sa Zoranom dogovorio da svi štapići idu njemu. Oboje su prekršili pravila, i Zadruga će ih kazniti time što neće dodeljivati štapiće i automatski idu u izolaciju. Imaćemo troboj, vi ste nominovani, a publika će odabrati trećeg", pročitao je voditelj Ognjen.

"Nismo znali", zbunile su se nominovane sluge, ali je Zorana dodala - "ako Zadruga kaže, mora biti tako".

"Kako je mogla Katarina da kaže da joj svi daju štapiće", pitao je Peja. Objašnjeno mu je da je Zadruga svesna i tog incidenta, ali da je sada reagovala jer je ovo "ko zna koji put" da se pravila krše.

Novi farmeri tako nisu dobili priliku da prvi put daju štapiće, a publika je odlučila da sa slugama u izolaciji noć provede - Borko.

Zbog nezalaganja i opšte nezainteresovanosti farmera, ukinuti su i tajni zadaci.

"Hteli smo da vam pružimo priliku za imunitet i privilegije, ali promenićemo odnos prema vama", poručila je Zadruga.

U izolaciji će spavati Zorana u jednom, a Peja i Borko u drugom krevetu. U nedelju, neko od njih napustiće imanje.

(MONDO)


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2010 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Trenerka stil nije "in", Grand jeste

Publika je ove nedelje odradila više posla nego farmeri - izbacili su Borka, a vratili Katarinu.



Hiphop ne "uspeva" na Farmi. Nakon troboja Zorane, Peje i Borka bilo je jasno da nedelju dana boravka na imanju nije dovoljno da se stvori intimna veza učesnika sa publikom...poput one koju su gledaoci stvorili sa zvezdom "Granda" koju su svojim SMS glasovima vratili na imanje.

Borko "Familija" je izbačen, a pitanje da li je Katarina samo nedelju dana nakon izbacivanja osvojila simpatije, Vendi bi rekla publikuma, ili je vraćena samo kako bi bilo odgovoreno pitanje da li je Baki njoj "podigao nogu iza sena", ostaje da vidimo u narednim danima...

Što se tiče duela, trebalo bi reći da ni Zorana ni Peja nisu učili ("ne bih vas više zadržavala ako me ne volite", odnosno "nisam učio ni kada je trebalo"), ali i da je Borko "zagrejao stolicu" - znao je koje rase svinja se gaje zbog mesa, na kakvom zemljištu uspeva praziluk, koja je temperatura je optimalna u inkubatorima za gajenje pilića, kao i kada se seje šargarepa...uzalud.

Pobedio je u duelu, odnosno troboju, ali "čudo od glasova" odnosno 65,54 odsto, imala je Zorana.

Borko je nakon dupliranja imao 16,49 odsto glasova, dok je Peja "zaradio" tek 17,97 odsto glasova.

Ispraćen je uz aplauz, lepe želje, ali i stihove njegove i Stefanove pesme "Trenerka stil...".

Osim što je birala omiljenog, odnosno najmanje omiljenog farmera, publika je morala da odluči i kog izbačenog farmera će, sada već tradicionalno, vratiti na imanje.

U igri su, pored Katarine koja je osvojila 67,70 odsto glasova publike, bili Šikica, Čeda Čvorak i Renato (Hasan Dudić se nalazi u bolnici, a Sanja Radinović na putu), a dešavanja nakon Kaćinog izbacivanja - svađa Bakija i Baneta, odnosno priča da je Baki "priveo neku farmerku“- bile su izgleda daleko interesantnije od Renatove sposobnosti da umesi hleb ili Šikicine pesme...

Dok čekamo da vidimo da li će zvezda "Granda" ispuniti obećenje i naterati Bakija da ponovi celu priču oko "privatavanja u senu" kako bi njeni advokati spremili tužbu protiv densera, predstavniku beogradske hiphop scene ostaje da sumira utiske...

"Tamo je šou program. Drago mi je što sam bio na Farmi i iskren da budem, dobri su ljudi", rekao je Borko. Najbolji utisak na njega su ostavili Marjan, Aca i Zlata. "To su ljudi, to su borci. Iznenadila me i Vendi, ispoštovala me je za sve i davala mi je puno podrške".

Borko priznaje da nije imao taktiku i da je smršao "pola kile". "Došli smo i odmah nas sačekala neka 'prasećina', onda rođendani, slave...dobro sam prošao". Želje za "brata" iz familije koji je ostao...

"Želim mu da smuva onu Bosanku, prelepu, prelepu devojku...Video sam da je Baki odmah skočio na nju, Bane se sklonio, a Steva to polako. Romansa je na pomolu..."


NA FARMI I JAGODINKA SIMONOVIĆ



Poput Jagodinke Simonović, "sisate pekarke" iz filma "Varljivo leto 68", nova farmerka Irena je mesila hleb. Slavka Štimca je "glumio" Baki koji je gledao i gledao i gledao...nije poput neposlušnog sina Bate Stojkovića pipao, ali je komentarisao...kao i ostali muškarci.

Pitanje od milion dolara - da li Irena ima "trojku ili četvorku"? Farmeri su "odgovarali šakama", a režija je zumirala kameru u kuhinji.





"Jesi gledala film 'Varljivo leto'?", pitao je Baki Irenu kada je video kako nova farmerka mesi hleb.

"Zašto, misliš na neku posebnu scenu", pitala je "Jagodinka". "Mislim na onu koju ti sad upravo glumiš".

"Jao znam, ono u pekari"...

"Jel mogu ja da budem Slavko Štimac na pet minuta bolje ćemo da mesimo?", pitao je Baki, ali nije dobio odgovor. Komentari ipak nisu izostali...

"Irena ima fantastične sise i ona nam to pokazuje", pričala je Eva dok je Bane trčao ka Bakiju da ga pita da li je istina da je bio u kuhinji dok je trajala "mesi, mesi" scena.

Da je ponosna na svoje "sise" misle Ekrem, Bane, Jovana, Natalija, Cobe..."baš se vide brate, a ima i šta da se pipne", misle i "muški i ženski". Posle rasprave da li su "trojka" ili "četvorka", odnosno prave ili "veštačke", jedan farmer je (ponovo) otkrio svoje emocije...

"Ja sam veliki emotivac, brate sve što hoda meni se sviđa", rekao je Baki o Ireni nekoliko minuta pre nego što će se Kaća vratiti na imanje. "Sviđa mi se Irena, bombica je. Katarina mi se i dalje jako sviđa, reći ću joj...Kad si zatvoren moraš da nađeš nešto lepo da ti prođe vreme", priznao je denser, a onda priznao da "ničega nije bilo sa Katarinom", osim "pipanja za ruke".

"Katarina me je zavodila, a sad sam prošao školu i gledam Irenu...leži i sa Banetom i sa Stefanom, ali ja ću da povučem ručnu i čekam priliku..."

DRAMA U STUDIJU

Dok su se farmeri spremali za duel u Areni, njihovi "predstavnici" su počeli da se okupljaju u studiju. "Boje" Zorane Pavić branio je Siniša Medić koji je u sred rečenice o sukobu Vendi i Zorane izgubio svest i pao sa stolice.

Drama je trajala nekoliko trenutaka, a za to vreme je režija brzo prekinula emitovanje iz studija i pustila dešavanja u Areni. Nekoliko trenutaka kasnije je voditeljka Aleksandra Jeftanović objasnila da je Mediću "pao šećer" i da se zbog toga onesvestio, kao i da je "sada sve potpuno u redu"

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2010 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Četvoroboj, Ekremu se ne ide kući!

VIP seljaci su u duel poslali Ekrema, koji je i suzu pustio jer mu se očito ne ide. Publika je najmanje glasova dala Ireni. Zbog "slučaja pisamce iz toaleta" Li Men i Bane su direktno nominovani.

"Pa vidi, ja ne mogu ništa da kažem, jer ja ne mrzim ove ljude, razumiješ. I ja sam davao možda osobi kojoj i nije trebalo. Evo ja sam ovđe skoro dva meseca i ako treba da idem kući nema problema", rekao je Ekrem I pustio suzu.

Umesto Ognjena imanje je ove subote posetila Aleksandra koja je vodila izbor za dueliste, a od Zadruge je farmerima donela dva pisma. Ni u jednom im se nije pisalo dobro. Jedno je značilo da su pali zadatak “Bračni drugovi“, a drugo da su kandidati za ispadanje ove nedelje, pored "demokratski izabranih" Ekrema I Irene, i Bane i Li Men zbog kršenja pravila.

Povratnica na imanje, Kaća je pre glasanja "morala da saopšti da je saznala" da je Li Men urgirao da štapiće, pre dve nedelje, farmeri daju njoj, a povredilo ju je i što joj je Zlata dala štapić, pa joj je vratila.

Bata je "zbog poznanstva od 20 godina sa Zlatom" štapić dao Ekremu. Isto je uradila i Zorana iako joj je Ekrem "veri gud i najs", a Eva je štapić dala Zlati jer je "ona jača".

"Ovo je veoma nezgodna situacija, može da me ujede i kao pas ali ja ću ostati ista prema njoj. Ipak i dalje nije jasno kako nekog možeš zvati ljubavi i dati mu štapić", rekla je Vendi i dala štapić suparnici Zlati.

Ekremu su štapić dali i Peja, Sanja i Baki jer je "Ekrem najjači i treba da se vrati".

Natalija je konstatovala da je veoma, veoma napeto i veruje da njen štapić "neće ništa poremetiti", pa je glasala za Ekrema, kao i Bane jer ne može protiv "keve sa Farme"...

"Aca je na farmi dobio hroničnu upalu zgloba i jednog dobrog drugara", kojem je ipak dao štapić...

Pred Ekremom su se gomilali štapići, a većina je konstatovala da im je on omiljeni farmer, ali Zlatu "znaju već, 10, 20, 30... godina" pa ne mogu da joj daju štapiće...

Gazdu Stefana je "kopkalo" koliko će ljudi glasati za Ekrema, pa je ovo i prilika da se to upravo otkrije i štapić dao Zlati koja je morala da odgovori Katarini i Vendi.

"Vi znate da sam imala želju da idem kući i to sam i mislila. Kaća, kada si rekla da ti se ide kući verovala sam da i ti stojiš iza svojih reči. Samo sam ispoštovala njenu želju i dala joj štapić, a to što ona ima učiteljice takve kakve ima neka razmisli šta će dalje. Samo sam mislila da je ozbilja, nisma želela da je oteram sa farme", konačno je objasnila Zlata na šta je Vendi samo klimnula glavom.

Farmeri su prethodne noći imali i zadatak "Bračni parovi", a ukoliko ga uspešno ispune dobiće sve potrebne namirnice...





Međutim, kao i većinu zadataka VIP seljaci ni ovaj nisu uspeli da urade kako treba jer dva para - Peja i Vendi i Baki i Sanja nisu poštovali pravila, pa su se drugi uzalud trudili. Peja I Vendi su glumili pravi balkanski par – nisu mogli da se podnesu, jer su pred razvodom, pa su uglavnom bili razdvojeni.

Zadruzi se to nije svidelo, pa je saopštila farmerima da su “pali“ zadatak.

"Zadrugu su drugi parovi oduševili jer bili nežni i pažljivi prema bračnim drugovima, ali za ispunjenje nije bilo dovoljno da učestvuje većina već svi."

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2010 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Izbačena Irena, ušao Boki 13!

Manekenka nakon dve nedelje napušta imanje. Ekrem od publike dobio neverovatnih 48 odsto glasova.



Irena je izbačena, muškarci će tugovati, ali svi farmeri zajedno imaće novu zanimaciju - pridružio im se Boki 13, makedonski voditelj i bivši učesnik Velikog Brata VIP.

Nominovani u "četvoroboju" bili su Irena, Ekrem, Bane i Limen. Iako nije učio, Ekrem je zamolio "Ameriku, Kanadu, Crnu Goru, Bosnu i Srbiju" da navijaju za Gospodu i obezbede mu ostanak na Farmi.

"Ne morate, ja sam vam samo rekao, zdravi bili, vidimo se", pozdravio je Ekrem svoju publiku na dva kontinenta.

Umesto voditelja Ognjena Amidžića, Boki 13 ušao je u velikom stilu u Arenu! Doteranog "Trinaesku" unela su četvorica bodibildera na prestolu.





Duel sa četiri učesnika bio je troboj, pošto se Ekrem nijednom nije mašio tastera za odgovore. Irena i Bane utrkivali su se kao osnovci na školskom takmičenju, a pred kraj im se pridružio Limen. Pošto su pokazali zavidno znanje o suzbijanju zadaha od belog luka i uzrocima neplodnosti kod krava i krmača, Bane je pobedio sa pet tačnih odgovora, dok su Irena i Limen imali po četiri.

Publika je najviše glasova (48 odsto) dala Ekremu, pa se spasao iako nije učio. Bane je dobio 42 odsto glasova. Između Limena i Irene je razlika bila minorna, ali je manekenka ipak izletela. Svi su je izgrlili, ali najduže gazda Stefan, kom će svakako najviše nedostajati njeno društvo.

Vest da Boki ostaje obradovala je farmere koji ga znaju od ranije, ali razbesnela Marjana. Političaru "nije bilo dobro" već od prvog pogleda na noge u ženskim čarapama, kratku suknju, šminku, perje u kosi...

"Gospodine Marjane, pogledajte me", rekao je Boki dok se obraćao svim farmerima, a Marjan mu okretao leđa, gunđajući - "neću". Biće čupavo...

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 13, 2010 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Nije uspeo Vendin plan, Peja u duelu

Čak i Zorana smatra da glasanje nije bilo baš regularno... Drugi duelista je Sanja.



Voditelj Peja od farmera je dobio 13 štapića, i to skoro automatski. Nije bilo velikog objašnjavanja zašto je štapiće zaslužio, a samo šačica farmera štapić je dala Zorani. Propao je Vendin plan iznet prethodne večeri, kada je ostalima predložila da izbace Zoranu.

Pevačica je čak imala suze u očima u jednom trenutku, dok je Peja samo klimao. Zamirisalo je na dogovor, uprkos insistiranju Zadruge da nema uticanja na ostale...





Jedina koja je Zorani sa otvorenom namerom dala štapić je Vendi, koja je uveliko iskopala ratnu sekiru zakopanu pre nekoliko nedelja.

"Mi svi znamo da si ti FBI, da spletkariš i mešetariš. Staćemo ti na put", svečano je objavila Vendi.

Od Zlate je Zorana dobila štapić da pevačica ne bi izbacila svog bivšeg muža, od Bokija jer mu je Peja prvi prišao kada je ušao na Farmu, a Jovana, Aca i Limen dali su joj štapiće kada su već shvatili da ih voditelj ima dovoljno za odlazak u duel.

Publika je odabrala da u izolaciju ode Sanja, koja je rekla da je veče pre toga sanjala kako odlazi kući.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 14, 2010 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ode Sanja, Bane bi Nataliju!

Apsolutni pobednik ovonedeljnog duela je Peja koji je osvojio 95,78 odsto glasova publike! Apsolutni "šmeker" koji nije zaljubljen u svoju devojku je druga priča...



Iako su ovonedeljni duelisti bojkotovali duel, jedan Sanjin netačan odgovor doneo je Peji pobedu koja mu nije ni bila potrebna - pre dupliranja glasova publike je osvojio 91 odsto glasova!

Prvi put od početka rijalitija ishod duela je mogao da zavisi isključivo od glasova gledalaca. I Sanja i Peja su u arenu ušetali sa osmehom i rečenicom „nisam učio/la“, tako da su odgovori na pitanja voditelja bili više nego interesantni.

Kakav koren ima praziluk? – opasan Koje su morfološke osobine živine? – morfološke. U kojem godišnjem dobu se seje šargarepa? – kad ti nestane. Koji je jestivi deo plavog patlidžana? - peteljka

Ipak, Sanja se odlučila da odgovori na jedno pitanje i dala netačan odgovor koji je bio dovoljan da Peja osvoji kontrapoen i ostane u trci za 100.000 evra. Sanja je u duelu osvojila tek 4,22 odsto glasova. Ipak, nije sve tako crno. "Idem kući da jedem pečenje!“, rekla je nasmejana Sanja dok je napuštala svoje farmere.

Po izlasku Sanju je sačekalo bolno saznanje - Baki je rekao da je "ona ta" sa kojom je vodio ljubav na imanju, a ne Katarina. "Stvarno?! To nije istina!", veoma kratko je prokomentarisala izbačena farmerka.

Sanjini favoriti su Ekrem i Cobe, pa tako očekujemo da će jedan od njih koliko sutra biti proglašen za Gazdu, a što se tiče samog rijalitija, on po njenom mišljenju tek počinje. Evo i zašto...


BANE: NISAM ZALJUBLJEN U KAĆU!



Pevačica grupe Trik FX Natalija bacila je senku na romansu u Lisoviću...ona za to doduše nije kriva, ali jesu Boki 13 i iskreni Bane koji je "gostovao kod njega u emisiji"...

Ne samo da je Bane otkrio da nije zaljubljen u svoju devojku, već je otišao korak dalje i otkrio koju bi, "seljački rečeno", priveo u seno. Ova njegova osećanja konačno su pokazala da je poruka koju je napisao Kaći u kojoj je pita šta se napolju piše o njemu i Nataliji, izgleda bila vredna kaznenih poena, odnosno odlaska u duel.

"Pusti sad Katarinu, sa kojom farmerkom bi imao seks?", pitao je Boki 13 Baneta.

"Sa Natalijom", kao iz topa je odgovorio Bane i dodao da mu se Kaća sviđa, ali da nije zaljubljen u nju. Pred Natalijom, i mnogo važnije, pred Katarinom. Greška.

Kao što bi se svaka devojka iznenadila, šokirala i naljutila kada čuje da njen dečko nije zaljubljen u nju, odnosno da misli na neku drugu, Banetu je Kaćina reakcija bila veća kazna od duela u kojem je rizikovao dalju borbu za 100.000 evra.

"Bane, kada se po imanju pričalo da si gej rekao si da Natalija zna da nisi, objasni mi sad šta to znači", pitala je Kaća Baneta.

"O, maleni, hajde da te čujem, kako ja to znam da ti nisi gej?!", poludela je i Natalija u sekundi. Bane se kod Natalije "izvukao" diplomatskim odgovorom, ali Kaća ga je sačekala napolju...

"Ponizio si me, ako misliš da si ispao neki šmeker... Popišao si me, ne da si pao nisko, nego si ispao ljigav", siktala je Kaća ne Baneta".


BOKI 13 IMA ZADATAK ZA EKREMA...



Boki 13 je uneo nemir na Farmu, dosta smeha i jedan zadatak za koji ni Zadruga ne zna – ubedio je Ekrema da bi trebalo da smisle koreografiju za njegovu numeru "Kaligula".

U pola noći, Ekrem i Baki su u dvorištu igrali uz "Ave, Cezare", a Boki 13 je nekoliko puta prislanjao mikrofon uz uho, kako bi navodno čuo instrukcije od Zadruge.

"Da ponovimo još jednom pa sutra izvodimo? Ok", ponovio je Boki 13 "uputstva koja je dobio" i nastavio...Pogledajte.





(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2010 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sta Peja je moj idol za ovu farmu .. verovao sam u Batu Zdravkovica ali posle par gestova sad samo idem za Peju ...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2010 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Vendi i Cobe u duelu

Farmeri su se skoro jednoglasno složili da je Marjan potrebniji imanju, i većinu štapića dali Vendi. Otvoreno su o svojim motivima govorili samo Zorana i Boki.



Vendi je štapiće dobila od Stefana, Bate, Peje, Zlate, Bakija, Natalije, Baneta, Jelene, Ace, Cobeta, Limena, Zorane i Jovane. Marjana su u izolaciju želeli da pošalju sveže prefarbani Ekrem, Eva, Boki, Katarina i Jasmina.

Najslikovitiji, ali i najistinitiji razlog za nominovanje Vendi, odnosno zadržavanje Marjana, dao je Peja - "bez njega, životinje će nam pocrkati".

Boki je otvoreno prozvao političara, rekavši da će farmeri već nekako naučiti da se staraju o životinjama, ali i da je publici potrebno da ostane Vendi.





"Ne gledaju ljudi spolja da li je krava Ruža pomužena, nego da li se ovde događa nešto zanimljivo. Takođe, ne mogu da mu zaboravim sve ružne reči na moj račun", poručio je on.

"Očekivala sam i nadala se da ću biti duelista, pošto je ovo slika i prilika ne organizma, već organa koji je ovde na delu. Taj organ uplašio se za svoju egzistenciju, i kao i sva gamad, služiće se najprljavijim sredstvima. Ne brinite, zamorčići moji, pozabaviću se vama", rekla je Vendi.





Drugi duelista, odlučila je publika, biće "Grandovac" Cobe, koji je rekao da mu se ionako ide kući, jer se zaželeo supruge i dece.

On i Vendi odmeriće snage u kvizu znanja u nedelju uveče.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2010 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Cobe izbačen, Vendi rekorderka

Sa 82 odsto glasova publike Vendi ostaje na imanju u Lisoviću. Cobe u duelu znanja nije odgovorio ni na jedno pitanje, jer se poželeo supruge i dece. Kada je izašao priznao je da je imao zdravstvenih problema, a za Vendi kaže da je jača od svih.



"Zaista mi je krivo što je Cobe preko puta mene jer ga mnogo rispektujem. Ubeđivala sam ga da uči, ali on zna najbolje šta želi", rekla je Vendi.

Cobe je farmerima, po odlasku sa imanja poručio samo da "ponekad pevaju njegove pesme"...





Iako je Vendi najneomiljeniji farmer, publika je očito voli pa je večeras oboren rekord u glasovima gledalaca u trećoj sezoni rijalitija, a Vendi je pre ulaska u arenu imala čak 66 odsto glasova.

Njen prijatelj i stilista Marko Iljanin kaže da je to sasvim normalno jer Vendi pravi šou zbog čega je i ušla na imanje.

"Nemoguće je da je Vendi zla, jer ona uvek nastoji da svima pomogne. Na imanju je ipak nešto drugo jer je ona tu upravo zato što je skandal majstor, ali se ne folira već uvek kaže ono što misli. To sa Zoranom je očito problem koji datira još od pre rijalitija."

Marko kaže i da je Vendi Pejinu sahranu pomenula metaforički i da je očito jedan od razloga što su se ona i Zlata posvađale i alkohol.

Cobetova supruga Ana kaže da se pevač predstavio u pravom svetlu i da je bio baš onakav kakav je i kod kuće.

"On se nikad ne svađa, a to što se pokačio sa Bokijem je samo zbog razlike u mišljenjima. Cobetu se to što Boki radi ne dopada i on je to jasno i rekao."






COBE: VENDI JE JAČA OD SVIH

Posle deset nedelja provedenim u Lisoviću Cobe se vratio u "civilizaciju" i po ulasku u studio, kada su u zagrljaj dotčali sin i ćerka, pustio je i suzu radosnicu.

Kaada se malo pribrao i poljubio suprugu, rekao je da nije želeo da pre dve nedelje iskoriti "lajf" i kaže da su pravi razlozi želje za napuštanjem Farme zdravstveni problemi.

"Imao sam probleme sa stomakom, ali to nisam želeo da bilo ko primeti. Posle me boleo zub...", rekao je Cobe i priznao da se u rijalitiju proveo fenomenalno.

Cobe kaže da je bio u potpunosti iskren i da nije ulazio u svađe ni sa kim jer za tim nije bilo potrebe, ipak, sa Bokijem 13 se umalo posvađao...

"Kada je Boki ušao ja sam bio u čudu jer nisam verovao da je i on tu, jer sam mislio da mu nije mesto u Lisovići... Rekao mi je da sam transvestit u duši, što nije bilo u redu. Sada mogu da kažem da je on jako dobar i iskren dečko."

Za svoju suparnicu iz dulela je rekao da je jaka osoba kojoj niko ništa ne može i da je u stanju da sve "u tren oka okrene naopačke".

"Vendi je toliko jaka i pametna osoba da joj niko ništa ne može. Sukob sa Zlatom i Zoranom se nije desio na imanju, već je on počeo davno pre rijalitija. Rekla mi je da će sada napasti Nataliju jer joj je dala štapić."

Ipak, njegovi favoriti su Eva i Ekrem koji su "takvi kakvi su i sigurno će da idu do kraja".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 28, 2010 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ode Zlata, ko će da čuva Peju?

Zlata je sledeći izbačeni farmer. Ona je i u izboru za drugog duelistu imala najmanje glasova publike, a u duelu znanja nije želela ni da učestvuje.



Dok je Bata bar prelistavao skriptu, Zlata je spavala jer, kaže, ni u školi nije učila pa što bi sada "želi da ide kući".

Bata je naučio da su cvetovi paprike beli, kao i koje su to karakteristike jaja za nasad pilića, kao i kada je rotkvica spremana za berbu...

Zlata se samo smeškala i nakon dupliranja glasova Bata je osvojio 72,2 odsto glasova, a Zlata oko 27,8 i ona će od sada Peju moći da bodri samo iz fotelje.

Batina žena Dijana i ćerka Sara bodrile su ga iz studija, a mala Sara je umalo Aleksandri preuzela ulogu voditeljke.

"Koliko godina se baviš voditeljstvom? Koje su dobre a koje loše strane", pitala je Sara i priznala da joj tata nedostaje.

Suprugu je Bata učešćem u rijalitiju oduševio svojom odvažnošću i čvrstim stavom.

"Iako u svađama burno reaguje, on nikad ne bi nekoga udario. Bata je džentlmen, ali uvek ide srcem i toliko je dobar i ima obraz da se izvini."

Zlatini sinovi Miki Dudić i Jovan Pejić kažu da su šokirani činjenicom da je Zlata imala najmanje glasova.

"Iako su poruke uvek bile pozitivne, iznenadio sam njenim odlaskom u duel", rekao je Miki i dodao je njegova mama čovek koji svima oprašta.

Sukob sa Vendi se, kaže Miki, desio jer su Zlatu ponele emocije, a uticao je i alkohol...

(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 29, 2010 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ode Zlata .. ko ce sad da zeza Vendi osim Ekrema Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2010 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Stefan i Jelena na smrzavanje!

Pred mladim učesnicima rijaliti-šoua, reperom Stefanom i manekenkom Jelenom je noć velikog izazova. Moraju u izolaciju, a napolju je tačno nula stepeni!



Gazda Peja je spasio jednu devojku da ne ode u izolaciju, ali je publika u izdvojenu kućicu na Farmi poslala drugu - Jelenu.

Deljenje štapića bilo je ove subote nikad izjednačenije. Odlučio je gazda Pejin glas, koji je samo zbog toga što je napolju hladno, a ne zato što je Stefan za slugu izabrao njegovu bivšu ženu Zlatu, odlučio da u izolaciju pošalje repera.

A do gazdinog glasa, vrlo izjednačen skor. Stefanu su štapiće dali: Jasmina Ana, Jelena, Aca, Vendi, Bane, Bata, Boki 13 i na kraju Peja.

Zanimljiva su bila obrazloženja nekih od farmera. Tako je Aca rekao da mu je "Kaća bila ćerka na svadbi, ćerka u aktuelnoj seriji "Zabranjena ljubav" i da stoga ne može da joj da štapić. Vendi je kaznila Stefana što se usudio da njoj jednom ranijom prilikom uvali štapić, a Boki 13 je ocenio da je Farmi "potrebnija seljačka izvorna lepota od ćutljivog repera".

Za odlazak Kaće u izolaciju bili su: Marjan, Eva Ras, Ekrem, Jovana, Li Men, Natalija, Zorana i Baki.

Eva Ras je rekla da "otkad se ponovo vratila na farmu nema više poverenja u Kaću", a i "Stefan je spasio život Ekremu kad je bio pijan", Jovana je dala štapić Kaći jer se njen i Stefanov otac poznaju, a Baki je išao na eci-peci-pec, pa se zalomilo da štapić baš ode Kaći.

Stefan je mirno primio odluku da ide u izolaciju na učenje. "Još jedna subota, igramo se...Bio sam ovde i gazda i sluga, i sad idem u Arenu. Ako se vratim, vratim se, ako ne - do viđenja".

Odlukom publike društvo će mu praviti Jelena.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Nominacije i izbacivanja sa farme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon