www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevni izvestaji i Zanimljivosti
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 11:14 am    Naslov poruke: Dnevni izvestaji i Zanimljivosti Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiva desavanja na farmi....




_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.




Poslednja prepravka: Car Dusan-Silni on Pon Sep 27, 2010 10:14 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Pao prvi poljubac!

Ne, nije se Zlata Petrović pomirila ni sa Hasanom ni sa Pejom, već su se Baki B3 i Bane malo zaigrali...

Pored čišćenja, kucanja, kuvanja, spremanja kućica za izolaciju pred prvi duel sezone, ali i kolektivne svađe oko klope - suvog mesa, sveže junetine i "mnooogo voća" koje bi trebalo dovući sa pijace sledeće nedelje, farmeri imaju vremena i da se posvete "duhovnim vrednostima"...

Osim pesme koja, zahvaljujućim mladim Zvezdama Granda i Šikici neprestano odjekuje najpoznatijim poljoprivrednim dobrom u Srbiji, farmeri su našli vremena i za igranje masne fote.

Flaša se zavrtela i pao je prvi poljubac na Farmi...između densera i manekena.

NIJE KOME JE NAMENJENO...

Sve je počelo rano ujutru...dok su počinjali svoj radni dan, farmeri su se, na čelu sa Gazdom dogovorili da igraju fote, a Limen i Bata čak i da ih nameste. Nameštanje je bilo u "dobre svrhe" - maneken Bane je priznao da se "zagledao" u jednu farmerku, pa su kolege farmeri želeli da mu pomognu.

Ta jedna farmerka je Katarina Živković, mlada Zvezda Granda, koja je, čim su počele fote, morala da zavuče glavu u kesu (u kojoj se već "nalazila" glava manekena) i da sa njim tako pokrivena provede neko vreme "nasamo". Pevačica je odbila da izvrši ovaj zadatak, odnosno udvaranje manekena, ali farmeri te večeri nisu ostali uskraćeni za poljubac.

Baki je zadao fotu za kraj....samom sebi. Trebalo je da se poljube dvoje ljudi koje pogodi flašica, makar bili istog pola. Naravno, kako to uvek biva, izbor je pao na njega. Posle obostranog nećkanja, poljubili su se. "Je*em ti život, šta sam doživeo!", čulo se od aktera.





A, DA IPAK NE DOĐE DO SEKSA NA FARMI?

Ne, ne, ne, ne, i jedno da!

Farmeri uvek u intervjuima vole da naglase kako seksa na Farmi neće biti, kako nisu primetili čak ni da se neko "gleda", ali ima i onih koji ne bi imali ništa protiv, kažu, "najnormalnije stvari na svetu".

"Čula sam ja da nešto šuška po senu", smejala se Šikica ne isključujući mogućnost da "onaj maneken" uradi nešto. "Ne znam kako se zove...onaj maneken možda", rekla je pevačica.

"Znamo da se Banetu sviđa Sanja 'manekenka'", govorili su jedni, dok su drugi tipovali malo bolje..."Banetu se sviđa Katarina".

"Ja volim žensko društvo", bio je iskren maneken. "Ako se nešto desi, desi se...", dodao je on, ali kasnije Bakiju rekao da nije "seks" ono što je bitno.

"Ma, nisu ti naše devojke ovde takve", govorio mu je denser. "Ma, ja sam mislio ako na simpatiju, zaljubljivanje...", branio se Branislav.

ŠTA SE TI KAČIŠ SA MNOM?!

Akter "ljubavne priče" B3, imao je pune ruke posla ove nedelje. Od kako je počeo rijaliti B3 se "zakačio" sa Jovanom, Hasanom, a sada i sa manekenkom Jelenom Stožinić.

"Pazi, ispala ti prangija", rekao je Baki Jovani koja mu je u šali, dok su svi pričali u glas, dobacila "Šuškaš, ne razumem te šta pričaš". Pogledajte još jednu svađu na Farmi.





Ipak, najslađe tračare na imanju su Gospoda i Hasan. Poslušajte "koja je dobra", ko je "veštica", a ko "seljak".





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2010 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ljubavni trougao, zločin i kazna

Bane navukao gnev nove duelistkinje jer je priznao da mu se sviđaju i druge devojke. da li Baki pokušava da ih pomiri ili koristi Kaćin "bes" da postigne svoj cilj…

Bilo je samo pitanje vremena kada će se povesti priča o ljubavi među “vipovcima” na najpoznatijem seoskom imanju. Iako su mnogi mislili da će Zlata Petrović zavesti “barem jednog” bivšeg muža, “femme fatale” ove sezone će ipak biti mlada Katarina Živković, Zvezda Granda, inače nova stanarka štale po kazni Zadruge.

U Katarinu, koja je prekršila pravila rijalitija i dva puta šaputala i zbog toga zaradila mesto u nedeljnom duelu, odnosno troboju, zagledao se Bane, ovonedeljni gazda, po zanimanju maneken, ali ni Baki izgleda nije imun na njenu pesmu…

Baki se prošle nedelje kada je “u svojstvu sluge” bio na pijaci, zagledao u jednu “prodavačicu”. Zaprosio ju je, a ove nedelje po gazda Banetu joj je poslao poklon i pozdrave. Kada se u sredu ujutru vratio sa pijace sa novim slugama Milanom Paroškim i Sanjom Stojanović, Bane mu je rekao da je sve pokušao kako bi od “pijačarke” dobio bilo kakvu naznaku gaji li i ona prema Bakiju simpatije, ali…

“Ćutljiva je Baki, stidljiva… Tražio sam joj da mi ispriča šta je tu bilo i ništa. Onda sam joj rekao da olovkom napiše neku poruku, ali me je iskulirala. Nemamo za sada čistu situaciju, pa zato molim onoga ko bude sledeći išao na pijacu da nastavi misiju za Bakija”, rekao je Bane.

“Ma, hajde Baki, ti ćeš još ovde da joj digneš cenu”, rekla je Natalija. “Batali ti to, muvaj ove ovde”…što je izgleda Baki i uradio prethodno veče na žurci nakon proglašenja sluga, a da niko nije znao…





Šaputanje na žurci samo je bilo nastavak priče od jutarnjeg kafenisanja, odnosno pranja sudova, kada su Katarina i Baki “otvorili duše” jedno drugome.

Iako je izgledalo da B3 pokušava da pomiri Katarinu i Baneta koji joj je rekao da je kriva što su koze pobegle iz štale, ali da će je poštedeti i umesto nje nekoga drugog proglasiti za slugu, isto tako je izgledalo i da Baki pokušava da joj se približi…

“On (Bane) se malo folira, a ti imaš dobre, tople oči”, rekla je Katarina Bakiju nakon što je saznala da se Bane “palio” i na Jovanu i na Sanju. Baki ju je zbog toga poljubio, a onda rekao da ju je “provalio”, da koketira, da namiguje svima, a trebalo bi da Banetu jednostavno kaže “sviđaš mi se”.

Istog dana kada je Bane otkrio “sve svoje ljubavi” na Farmi, isto je otkrio i Baki. “Sviđala mi se Katarina kada smo ušli…priznajem, ljubomoran sam na to što se dešava između nje i Baneta”. Možda sva ta priča oko Baneta i pokušaji da ih "pomiri" ili "smuva" i nisu baš to...

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2010 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Kako se pravi ajvar i druge priče

Katarina Živković direktno nominovana za izbacivanje, jer je šaputala. Podmetanje sata, deo tajnog zadatka "agenta Bate Zdravkovića".



Pravljenje zimnice je ozbiljan posao. Pogotovo kad je reč o ajvaru. Svaka domaćica ima svoj način pravljenja ove gastronomske poslastice, a na Farmi je možda i previše žena koje bi da daju svoj pečat.

Eva Ras, Zlata Petrović, Tina Ivanović i Šikica su bile glavne oko pečenja paprika, ali su odlučile da glavnoj kuvarici Šikici prepuste "završni udarac", koja je, po običaju, zapevala:

"Svako ima problema,
nema čoveka koji ih nema,
oh, valjda će doći ta bolja vremena..."

Potom joj se otelo: "Ovi muškarci ni za k...nisu", što je bio njen način da prokomentariše to što muški deo farme ne učestvuje u pečenju paprika.

Kada je palo veče, gazda Bane je pomagao simpatiji Katarini Živković oko pravljenja samarice.

"Bolje da ljulja nego da žulja", konstativao je gazda Bane gurajući slamu u posteljinu, a onda zagrlio Katarinu, da bi je potom "sobalio" na slamaricu i poljubio.

"Ljudi gledaju, ustaj!", rekla mu je Katarina smeškajući se.

Potom joj nije bilo do smeha, jer je saznala da ju je Zadruga kaznila. Naime, zvezda Granda je prekršila jedno od osnovnih pravila Farme da ne sme da se šapuće. A ona je to učinila u ponedeljak uveče, kada je menjala baterije na mikrofonu, pa je nešto imala potrebu da kaže Sanji na uvce.

Morala je da se pomiri sa činjenicom da će do večeri izbacivanja spavati u štali i da će morati da se bori za opstanak sa još dvoje nominovanih.

U međuvremenu, Zadruga je odlučila da malo zakuva stvari, pa je jednom od farmera - Bati Zdravkoviću - dala tajni zadatak. Ako ga ne provale do subote, na konju je! Tačnije, dobiće automatski imunitet, što znači da neće moći da bude sluga, niti će gledaoci moći da glasaju za njega da bude nominovan.

Bata je sakrio mali sat među Jelenine stvari. "To nije moj sat, ja nemam sat, pogotovo ne toliko mali! Ovo je zadatak i ćao, sat nije moj", branila se Jelena.

Pošto na sastanku farmeri nisu mogli da utvrde ko ima tajni zadatak, saopšteno im je da imaju fore do subote da saznaju ko je tajni agent.

Naravno, svako sumnja u svakoga...

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ljubav u doba "špijunaže"

Bane je priznao da je Katarina "ljubav njegovog srca", a ona mu se odužila poljupcem. Istraga o podmetnum satu i dalje traje, a vodi je Eva Ras.

Iako je ujutro izgledalo da će ovo biti još jedan sasvim običan dan na najpoznatijem seoskom imanju, Prokin dolazak je poremetio "planove" VIP seljacima.

Proka je farmerima u goste doveo Cecu koja im je pokazala kako se pravi kozji sir, a gazdu je kritikovao što devojke nije na vreme probudio.

"Nekako ne mogu da ih podelim na sluge i da kažem radnike", pravdao se gazda Bane.

Posle kafe, svi su prionuli na posao. U kuhinji je pravljen sir i ajvar, u dvorištu su pečene paprike, a Jasmina je utvrdila i kako ispeći hled da ne izgori.

Posle ručka sa lepo pečenim hlebom i jelom "koje izaziva sumnju" koje je spremila Jasmina i svako je za njega imao svoj naziv, Bane i Baki su cepali drva. Nakon Bakijevih prozivki da gazda nije isti prema svima i da je Katarina posebno povlašćena, maneken je konačno priznao da ne može protiv srca.

"Ona je ljubav srca moga. Ne mogu da je teram da radi ja je volim", rekao je Bane i stavio glavu na panj.

Dok je Bane bio spreman i život da da za ljubav, Eva se dala u potragu za špijunom.

"Jeste li razmišljali ko je podvalio sat. Ja mislim da je to Bane", rekla je Eva sa čime su bili saglasni i ostali farmeri jer "gazda neprestano priča o tome da će naredne nedelje on biti sluga".

Hasan je Ekremu predstavio pesmu koja će sigurno biti hit na Farmi: "Moja mala crnu macu ima, kad je pored mene, njena maca stalno prede i neće da me ogrebe".

Kada je pala noć, gazda je sa "ljubavi srca svog" malo prošetao imanjem, a za laku noć je dobio poljubac.





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Paroški je malo gladan i nervozan

Prva veća svađa na Farmi. Paroški traži veći izbor jela, napao kuvarice. Hasan Dudić musektar, ne da na svoju Zlatu.

"Ova Farma će biti trijumf ljubavi i čovekoljublja", reče na početku trečeg serijala ovog rijaliti šoua folker Aleksandar Aca Ilić. Ali, "ljubav“ nije trajala dugo. Bilo je sitnih čarki i nesporazuma u prethodne dve, tri nedelje, a onda je nastao pravi lom.

Sukobili su se Hasan Dudić i Milan Paroški. Sve je podsetilo na svađu takođe jednog bivšeg političara Rake Radovića i takođe folkera Miloša Bojanoića iz prethodnog serijala. Paroški i Hasan Dudić su razmenili oštre reči, čak im je vokabular bio sličan prethodnicima.

Tako je Hasan Dudić Paroškom rekao da je propali političar, a ovaj mu je uzvratio ironično: "Neee, ti si uspešan muzičar".

Krenula je lavina, a Hasan Dudić je lak ustao sa stolice u nameri da se obračuna sa Paroškim. Ostali su ga sprečavali.

Sve je počelo oko jela. Paroški je zamerio kuvaricama, pre svih Zlati Petrović i Šikici što više ne spremaju tri jela, jer smatra da farmeri moraju da imaju veći izbor hrane. A i ono jedno što spremaju "bolje da ne kaže kakvo je".





Bivši gazda je uz jutarnju kaficu sa "domaćicama" ogovarao novog gazdu, jer je svoje kašnjene na pijacu svalio na sluge, a nije zadovoljan ni Banetovim gazdovanje pošto je sa pijace doneo premalo namirnica.

"Ma nije to tačno! Imamo sasvim dovoljno mesa i nećemo biti gladni. Ne vidim u čemu je problem. To što kobasica nema u ostavi - pa ti si ih pojeo", rekla je Zlata Milanu.

Međutim, Paroški je Zlati u oči rekao da laže.

"Nikada nisam uzeo celo parče kobasice, a ni slanine. Šta lupetaš. Ima da spremiš dva jela jer nismo na robiji."

Zlata je na kraju dala otkaz na funkciju "šefice kuhinje" jer dnevno ne može da se napravi pet jela.

"Nemoguće je svaki dan praviti po dva, tri jela. To je i moglo prve nedelje jer su već postojale zalihe kada smo došli, ali više ne može tako i ja neću da budem odgovorna za to. Neka se javi ko želi da bude šef kuhinje", rekla je Zlata.

Žene su zatražile sastanak svih farmera i svi su stali na stranu kuvarica, odajući im priznanje za težak posao. Ali, Paroški je ostao pri svom - hoće tri jela, pa Bog!

Hasan Dudić je pokazao da je musketar. Ne da on na svoju Zlatu, bivšu suprugu.

"Jedi kobasicu, neka ti prija. Ja sam uzeo mali komad i hteo da podelim", rekao je Dudić Paroškom, koji mu je dobacio da "skloni prst".

"Nemoj, bre da te spucam! Sram da te bude! Smrade jedan, sve si pojeo. Propali političaru! Ja sam za tebe Frenk Sinatra. Ne diraj mi Zlatu, ona je meni rodila sina!", pobesneo je Hasan.

Paroški je uzvraćao istom merom: "Bezobrazan si i nekulturan! 'Ajde da te vidim na delu propali muzičaru. Ja neću da budem robijaš kod Zlate, ko hoće neka izvoli. U mojoj kući se jede pet jela! Dva su standard, pa i u Požarevcu (u zatvoru) imaju po tri jela! neću da budem gori od robijaša! Ja sam građanin, imam civilzovanu kuhinju i sam ću sebi kuvati. Ako je nesposobna šta me briga".

Ostali su bili iznenađeni uvredama koje je Paroški izrekao na račun kuvarica, pre svih Zlate. Gazda Bane je na kraju saopštio da će se ubuduće spremati jedno jelo, "a kome se ne sviđa neka sam sebi pravi".

Hasan Dudić je potom u intervjuu rekao da zna kakav je Paroški i da nije mogao da dozvoli da vređa Zlatu.

"Uzeo je na zub Zlatu (hteo je da kaže da je Zlatu uzeo na zub)", rekao je folker.

Paroški smatra da Zlata "ima potrebu da se konfrontira sa njim". "Hasan mi je rekao da mu je Zlata rodila sina. E, pa odlično meni nije!".

Ostali farmeri su konstatovali da je Paroški odgovoran za podizanje tenzija.

"Na početku sam govorila da Paroški nije rigidan, da je širok, ali on je očigledno upravo takav, sasvim suprotan od onog kakvim sam ga predstavila", rekla je Zorana.

Ova situacija zbližila je trojku - Zlatu i njena dva bivša muža Hasana i Peju.

Peja je Hasanu odao priznanje na džentlmenskom ponašanju. "Čestitam ti na zaštiti Zlate, svaka čast", rekao mu je Peja, na šta je Hasan dodao da "nije došao na Farmu ni da se svađa, ni da se bije".

Svo troje su rekli da imaju dobar odnos na Farmi, i da je Zlata malo privrženija Hasanu.

Hasan se našalio: "Možda je tako, pa nisam ja kriv što sam lepši!".

A onda je krenula nova svađa. Oko vode. U epicentru sukoba Sanja Stojanović i Ekrem Jevrić...

(MONDO)
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 7:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baki nasrnuo na Li mena!

Da Hasan Dudić nije ne vreme reagovao, gledaoci bi u subotu u direktnom prenosu verovatno imali priliku da budu svedoci prvog fizičkog obračuna u trećoj sezoni „Farme“. Naime, popularni denser Andrija Đogani uz pregršt teških reči i psovki nasrnuo je na muzičara Limena zbog prozivke koju mu je Novosađanin uputio na račun higijene.

Sve je počelo u toku porodičnog sastanka kada se povela polemika o higijeni na imanju tokom koje je Limeni prozvao kolegu Bakija da kašikom jede džem iz tegle. To je bilo dovoljno Bi Friju da skoči sa stolice i počne da vređa kolegu.



-Mamu ti je*em! Pi*ketino jedna. Ti ćeš meni da pričaš o higijeni!!! Samo te slušam mentolu jedan - urlao je Baki na sav glas, da bi potom u jednom trenutku ustao i krenuo ka Limenu da se fizički obračuna s njim. Ipak, Hasan je uspeo da ga zaustavi, ali to ovog iznerviranog farmera nije sprečio da nastavi s uvredama i psovkama.


-Imam bre da ti iščupam te repiće, je l‘ ti to jasno!? Mamu ti bre je*em u usta. Sledeći put nabiću ti tu teglu u usta, je l‘ si me čuo kretenčino jedna?! Nemoj meni da solite pamet o higijeni, ja sam naučnik za sve vas ovde. Nemojte meni da kenj*te. Šta, je l‘ sam ja bolestan, imam šugu, stomačni tifus, a?! Mamu i oca ti je*em bre, je l‘ me čuješ?! Šta je trebalo, pored tegle da držim čašu sa vodom i da kašiku umočim u vodu, pa u teglu, a? - vikao je Baki, dodajući da je u tegli bilo malo džema, što je Limeni demantovao, rekavši da je bilo više.


I nakon prvobitne svađe, u nekoliko navrata denser je pokušao da se približi Limenu ne bi li se fizički obračunao s njim, ali su farmeri uspeli da ga izbace iz kuhinje i smire ga.


{Alo}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vala, jednom je baš nasrnuo na njega. Svejedno, smatram da je Limeni u pravu. Prvo što ne jedu svi istim escajgom, a drugo - Baki ni ne razmišlja da (možda) na "Farmi" ima gadljivih.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: "Ubila sam Renata!"

Nedeljno popodne na Farmi obeležio je rat! Bilo je i ranjenih i mrtvih, ali su se zaraćene strane na kraju pomirile i izljubile.



U opštoj dokolici na imanju u Lisoviću, mlađa ekipa dosetila se da razbije monotoniju igrajući se rata. Kao deca.

"Komandosi" Bata, Baki B3, Cobe, Renato, pojačani ženskim rukama Zorane, Jelene i Jovane podelilio su se u dve vojske sa ciljem da zauzmu teritoriju ovih drugih. U rukama daske i letve koje su "glumile" oružje, a zanimljive su im bile uniforme koje su sklepane od raznih komada odeće.

Rat je počeo!

Renato, Zorana i Cobe su se "šteknuli" u slamu, a Bata, Baki, Jovana i Jelana su smišljali način kako da im priđu s leđa i iznenade ih. U opštoj pucačini, prvi je nastradao Renato, mada je pitanje ko je tu koga "smakao".

Jovana je pobedonosno uzviknula: "Ubila sam Renata!", a Jelana je dobacila: "I ja sam ga ubila!".

Renato je za to vreme ležao pogođen i vikao: "Nisam mrtav, samo sam ranjen".

Cobe i Zorana su odlučili ptoom da krenu u frontalni napad. "Ra-ta-ta-ta", vikao je Cobe, sejući metke iz "puške". Njegove mete bile su Jovana i Jelena. Bata je vikao da je pogođen u levu nogu, ali je uspešno nanišanio i "pogodio" pevača Granda.

Dok su se svi oni okupili na jednom mestu i smejali se, Baki se šunjao i šunjao i istrčao iz zasede pucajući na neprijatelja. Ostali su mu govorili: "Gotovo je, čoveče, završili smo".

"Pa, ko je pobedio?", upitao je Baki. "Nema pobednika", uglas su mu odgovorili, a on je ostao začuđen: "Kako niko? Pa ko je mene ubio!?".

Posle bitke svi su se postrojili i počeli da marširaju, uz koračnicu: "Hej, vojnici, vazduhoplovci, čelična krila naše armije...".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Legenda živi...

Farmeri su nakratko prekinuli čarke i prepiranja, i setili se tragično preminulog fudbalera Partizana Dragana Mancea.

Pre 25 godina u Beogradu je u nesreći poginuo tadašnji fudbaler Partizana Dragan Mance. U nedelju, 26. septembra 2010. godine bio bi mu 48. rođendan. Na žalost, poginuo je kada su mu bile tek 23 godine, ali i za tako kratak život i karijeru ostavio je dubok trag u srcima svih ljubitelja fudbala u Srbiji, a pogotovo među navijačima Partizana.

Njegovo ime pomenuto je čak i u rijalitiju Farma. Učesnici Farme imali su zadatak u nedelju uveče da jedni o drugima kažu šta misle, a kada je to završeno, pevačica Zorana Pavić, inače veliki navijač Partizana, poželela je da nešto saopšti.

Na sebi je imala majicu sa likom Dragana Mancea i brojem devet, koji je on nosio u Partizanu. "Danas bi bio Manceov rođendan i želim da ga se setimo na ovaj dan i da pozdravimo njegovu majku i brata Gorana. Legenda živi", rekla je Zorana, a ostali farmeri su to pozdravili aplauzom.

Fudbala se, indirektno, dotakla i glumica Eva Ras. U vrlo emotivnom govoru, objašnjavajući zašto je uopšte došla na Farmu, Eva Ras je rekla da je imala nekoliko tragedija u životu - umrli su joj roditelji, potom muž, zatim je sahranila ćerku i potom obolela od raka - i da je želela da još jednom oseti porodičnu atmosferu.

"Vas ovde sve shvatam kao moju porodicu, kao ljude koji su izuzeti iz spoljnjeg sveta i sa kojima delim sve. Već 15 dana ništa ne znamo šta se dešava napolju. Poslednja vest koju smo čuli, dok smo bili u karantinu, bila je da je preminuo moj kolega Rade Marković. Ne znamo ništa posle toga. Ne znamo ni da li je Kleo dao golove i koliko ih je dao...", rekla je glumica, aludirajući na napadača Partizana ekipe koja predstavlja Srbiju u Ligi šampiona.

Neko od farmera je dobacio: "Pa, mora da je dao!".

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Bane najbolji, Ekrem najgori

Maneken se najbolje snašao, a Jevriću bi bilo bolje da se vrati na relaciju "Kuća-poso", zaključak je ostalih farmera.

Prošlo je već 15 dana trećeg serijala rijaliti-šoua Farma, Zadruga je odlučila da je vreme da takmičari podvuku crtu. Zadatak je bio da svi jedni drugima kažu šta misle ko se najbolje snašao na imanju, kome "leže" poslovi koje ne rade u stvarnom životu, ali i kome je najteže palo da se uklopi u takav život, odnosno ko se nije snašao.

Zaključak farmera je da je maneken Bane, inače prošlonedeljni gazda, sve prijatno iznenadio, jer je kao momak koji potiče iz "urbane sredine", pokazao da ume da se snađe i na poljoprivrednom imanju i da mu ne pada teško izolacija. Sa druge strane, ocenili su i da je Ekrem Jevrić takmičar koji se nije baš najbolje uklupio. Ali ne zato što ne zna ili neće da radi, naprotiv, već su mu ukazali na neka ponašanja koja bi trebalo da promeni.

Ekrem je prihvatao "kritike", ali se brecnuo jedino na Sanju, koja se složila sa većinom i njega označila kao farmera koji se nije uklopio. "Hajde, molim te, reci mi baš kako se ja to nisam snašao", rekao joj je Ekrem, a Sanja mu je odgovorila da bi trebalo malo više računa da povede o higijeni i da počisti dlake za sobom posle kupanja i slično.

Aleksandar Aca Ilić je bio inspirisan u govoru.

"Ja ne da sam se snašao nego sam razvalio! Porodica i prijatelji mi nisu davali više od tri dana da ću ovde uspeti da ostanem, a ja sam ovde već 15 dana i spremio sam se da ostanem šest meseci! Ne znam mnogo toga da radim, što se tiče ovih poslova ovde, nikada u životu i nisam tako nešto radio, ali mi je voljni momemat izuzetan, radim na gornjoj granici svojih mogućnosti", rekao je folk pevač.

Jasmina Ana je bila jedna od onih koja je označena kao osoba koja se najmanje snašla na Farmi, ali koja se izuzetno trudi i svi su je nagradili aplauzom za napor koji pruža, a pogotovo što svako jutro jedu njen hleb.

"Tačno je, ja se stvarno nisam snašla, ali se trudim. Ja kod kuće ne radim ove poslove, čak ni ne kuvam, imam kućnu pomoćnicu, ali, eto, dajem sve od sebe", rekla je književnica.

Glumica Eva Ras imala je emotivni govor u kojem je rekla da je na Farmu ušla jer je poželela da još jednom oseti porodicu pored sebe i da tako shvata sve takmičare.

"Zabolela me je rečenica mlade Jelene da sam stara. Ja jesam stara, baba, ali radim sve poslove, čak i one koje niko neće, perem toalete i nije mi teško da budem 'baba sera'. U životu sam izgubila sve, i roditelje, i muža i dete sam sahranila, obolela sam od raka, ali evo i dalje sam živa i na Farmu sam ušla sa željom da ponovo osetim porodičnu atmosferu. Porodica ume da bude surova i ume da odbaci nekog člana. Ja jesam glumica, ali nisam bivša, i dalje sam zvezda i kao takva sam ušla na Farmu i bole me neke stvari", rekla je Eva Ras, a ostali su joj uglas odgovorili da je niko nije odbacio i da je svi vole.

Hasan Dudić je nastavio sukob sa Milanom Paroškim, ali i sa Li Menom. Za Paroškog nije imao nijednu lepu reč, posle svađe od pre nekoliko dana, kada je bivši političar napao Hasanovu bivšu suprugu Zlatu Petrović. A "potkačio" je i Li Mena, nazvavši ga "Paroškovim potrčkom" i "mišićem u saftu".

"Ja vas ovde sve volim, osim nekih, mislim na Paroškog i ovog njegovog potrčka. Ne znam šta sam im ja skrivio i čemu to njihovo sad...sadstčk...(nije uspeo da izgovori reč sadističko) ponašanje. Ja sam za Paroškog firma, mnogo veća nego što je on ikada bio", rekao je folk pevač.

Ipak, tokom večeri, Dudić je sedeo sa Li Menom i ćaskao u kuhinji.

U međuvremenu, Peja ima novi tajni zadatak, a to je da ukrade 15 viklera.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2010 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Peja gazda, Zlata komanduje

Kao i nekada "davno" kada su bili u braku gazda Peja brigu o kući prepustio Zlati Petrović. Zašto je "gazdarica nagazila" Jasminu Anu, hoće li se Bane i Kaća konačno "smuvati" i ko je potrčko Milana Paroškog?

Poslednja izbačena farmerka Šikica je u svom oproštajnom pismu napisala da "iako voli i ceni Zlatu i Tinu", za gazdu imenuje ovonedeljnog tajnog agenta.

"Mnogo mi je drago što sam izabran za gazdu, a najviše zato što ću vas poštedeti muka - pošto se selim iz zajedničke sobe, nećete više noću slušati moje hrkanje", rekao je Peja nakon što je "seo na čelo stola", a potom izdao prvo naređenje, a to je da svako od farmera pozdravi svoje najmilije.

Kasnije su na dnevni red ipak došla pitanja koja se tiču podele poslova, a najglasnija je bila gazdina bivša supruga Zlata Petrović. "Odredi nekoga ko će da pere sudove".

"Neću ja, ti ćeš", kratko je rekao Peja i odredio je tako za osobu koja će ove nedelje upravljati "ženskim" poslovima.





Kada je o ženama reč, Jasmina Ana se i dalje trudi da se koliko-toliko uklopi u farmersku zajednicu. Dok joj život u "19. veku" sa muškarcima ide kao podmazan, toliko joj sa ženama ne ide nikako...

Prvo ju je pevačica Granda Sanja "potkačila" da pere sudove u prljavoj vodi, nakon toga je Zlata odbila da joj doda nož sa stola, a onda joj održala predavanje da bi bilo vreme da"nešto uradi i sama", a onda su napale i udruženo...zbog lonca vode.

Jasmina je želela da zagreje vodu u isto vreme kada je Zlata želela da sprema ručak. "Ne može ovde, idi založi vatru tamo", rekla je Zlata na šta joj je književnica odbrusila "E. može ovde!". Prepirka oko "nebitne" stvari je eskalirala do te mere da se Jasmina do kraja rijalitija, ili učešća u njemu, neće uklopiti u žensko društvo...nikako.

Nemaju samo žene puna usta "onih drugih", tu su i muškarci, a među njima prednjači Hasan Dudić. Da ne voli Milana Paroškog od trenutka kada je "gladni" političar njegovu bivšu ženu Zlatu nazvao "čergom" koja kuva bućkuriše, znali smo...da ne voli i Limena to nismo.





Hasan je nakon poslednjeg izbacivanja sa Farme, kada su birani "najbolji" odnosno "najgori" farmer, otkrio šta misli o muzičaru iz Novog Sada, tačnije da je "ulizica i potrčko" Milana Paroškog.

PRESLIŠAVANJE U ŠTALI



Dan kada je Šikica napustila imanje i kada je otkriven novi tajni zadatak, bivši gazda je iskoristio da poseti svoju dragu u izolaciji.

"Dođi kasnije da me preslišaš kako sam naučila", viknula je Katarina Živković Banetu dok je prolazio pored štale, što je on i uradio.

"Preslišavanje" je bilo sve sem toga, pa je tako izgleda pao i prvi pravi poljubac između Zvezde Granda i manekena.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Dnevni izvestaji i Zanimljivosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon