www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ucite u svom gradu ili van?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:23 pm    Naslov poruke: Da li ucite u svom gradu ili van? Na vrh strane Na dno strane

Da cujemo ko gde uci? U svom gradu ili nekom drugom? Kako ste se snasli,kako sa drustvom tako i sa gradom? Dali vam je tesko i dali vam nedostaje rodni kraj?

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iz Beograda i u svom gradu i studiram. Nisam sigurna da li bih se smela upustiti u avanturu zvanu 'studiranje u drugom dradu'. Sva sreca pa i ne moram.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh gdje me nadje.... ja sam se ipak upustila u avanturu i otisla sam iz svog rodnog grada.... SMRC Crying or Very sad !!! Nisam se pokajala, iako mi nekad dodju krizni momenti, kad bih sve poslala u tri lepe i vratila se kuci... Inace, extra sam se snasla, dobro mi ide fax, imam extra drustvo, pa su mi to olaksavajuce okolnosti...
Al ipak grabim svaki trenutak da pobjegnem kuci, jer kod kuce je najbolje!!!! Very Happy

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu, dakle van svog grada, celu srednju skolu i sada faks...
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srednju i dalje sluzim u Mom Gradu, a za fax cemo videti... Novi Sad je studentski grad, i sve se nesto nadam da necu morati da odem... Ako i promenim lokaciju, za to ce samo Neko biti "kriv"... Wink

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
LoSmI_Pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 48
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja sam iz podgorice dosao u beograd na studije, i sa sestrom zivim onaj "teski studentski zivot" Smile
na pocetku se nisam najbolje snasao, cesto mi nedostaje pg i drustvo, ali se snalazim Smile
na faxu sam upoznao dosta ljudi koji su ok, ali nije to ono pravo Smile
kad bi mogli ljudi iz podgorice da se presele u bg, ja bih bio zadovoljan Smile

veliki poz

_________________
Crno-bela boja mila, u srcu mi uvek bila!!
PFC FOREVER!
 
Brandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 106
Mesto: Novi Sad :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram u svom gradu, ali bih volela da mogu malo otici odatle i pokusati samostalno da zivim.
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad krenem na faks uci cu u drugom. Videcemo kako ce to ici. Nadam se da nije nista strasno i da mi nece previse faliti kuca Rolling Eyes

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu, svom gradu. I neverovatno koliko mi je drago sto se ne nalazim u kozi ljudi koji moraju da napustaju svoj grad i tih par godina odu negde drugde da bi zavrsili studije. Ne vidim sebe nigde van BG.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sonnyinusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Chicago Na vrh strane Na dno strane

Rodjen u sarajevu a studiram u ovom odvratnom Chicagou... hladno ovdje, klime je bez veze a i ljudi su bez veze... Sarajevo moje, jedini moj dom!!!!
 
Zaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram u Beogradu,mom gradu.Ali sam svestan koliko je tesko ljudima iz unutrasnjosti da se uklope u novu sredinu,narocito ako je to Beograd.

_________________
Zaca Pandur
 
baloncica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 234
Mesto: divno mesto..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz Doboja sam,a studiram u N.Sadu.Cesto mi nedostaje moj Doboj...al' kad ga se zazelim spremim se na bus...i "samo" za 7 sati sam kod kuce!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Da li ucite u svom gradu ili van? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon